Colo

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2019. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyű arclemosó tej, ami kíméletesen eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Felszívja a bőrödről a fölösleges olajat, úgy, hogy nem szárítja ki. Mélyen kitisztítja a pórusokat, könnyen leöblíthető. Felfrissül, fellélegzik a bőröd. Maximálisan előkészíti a bőröd a további ápolásra. Használhatod a szemkörnyéken is, tökéletesen leszedi a sminket is. Hatásos a zsíros, vegyes, dehidratált bőrre, mert nem zsírozza túl azt. Óvja a bőr természetes védőrétegét és vízháztartását, állatokon nem tesztelték.

juhaszregina

2017. szeptember 11.

Kijött néhány pattanásom amikor használtam. A kókuszolajra gyanakszom, ami ugyan jó kis összetevő, de komedogén hatású az arra hajlamosaknál. Nem értem, hogy egy zsíros bőrűeknek készülő termékbe miért raknak egyáltalán? Sejthettem volna, hogy az én bőröm sem fogja bírni, mert egyébként is problémás, de bíztam a gyártó elgondolásában. Sajnálom, mert nagyon kellemes állagú arctisztító tej. Finom puha lett tőle a bőröm, és a többi összetevő nagyon szép. Így most eladom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.