ColourPop

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 2,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: muszika, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 25.

Ár:   $10
Kiszerelés:   2 x 2,1 g

"Készíts egy teljes szem sminket ezzel a Super Shock Shadow duóval! Sápadt levendula és meleg szilva csillogó árnyalatok együtt, önmagukban vagy a kedvenc szemhéjpúdereden."

candy28

2020. június 3.

Odáig vagyok a mályvás és lilás színekért, valamint a CP SSS-ekért is, így nem volt kérdés megrendeltem. Milyen jól tettem. Nagyon szép színeket tartalmaz. Ki lehet hozni belőlük szép sminkeket. A csomagolása is aranyos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

muszika

2020. április 18.

Eloljaroban elmondom, hogy nagyon elegedett vagyok mindkettovel. A vilagosabb inkabb egy topper szerintem, egy nagyon kellemes csillogo fenyes halvany rozsaszin lila csillamokkal. Nekem egy eskuvoi smink jut rola eloazor eazembe, olyan habos-babos!:-) A masik szin egy nagyon erdekes bordos, de megis lilas nagyon szep nedves hatasu lila mikrocsillamos csoda. Nagyon szeretem oket, pedig nem szoktam monokat venni egyatalan. Az elso colourpop rendelesem volt, de biztosan nem az utolso.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.