Best of Beauty 2019

ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,14 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zoedobi, az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   $6
Kiszerelés:   4,14 ml
Lelőhely:   online külföldről

Könnyű, magas fedésű, formulájának köszönhetően bőr tökéletesítő hatás,  nem ül bele a ráncokba. 15 színben kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: v.szilvia789
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy ajánlott posta (+postaköltség)
Melcsibabyke

2019. július 7.

Szuper korrektor. Ár-érték arányban verhetetlen. Téli színem a Fair 08, nyári a light 10. Blenderrel nagyon könnyű eldolgozni, tartós és jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Massacre

2019. április 20.

Pár hete használom, Fair 06 árnyalatban ami tökéletes szín világosításra. Gondolkoztam én is a Fair 02-n de elég fehérnek tűnt és igazából nem vagyok annyira világos bőrű, alapozókban kb a 3. legvilágosabb vagyok én. Száraz bőröm van, de ez a korrektor nem emeli ki a szemem alatti száraz részeket, sőt az államra és homlokomra is tudom használni ami nem sok korrektorról mondható el. Nagyon kevés kell belőle, szépen el tudom dolgozni blenderrel, és nap végére is ugyanúgy marad (bár rólam nem szokott eltűnni semmilyen termék, a száraz bőröm nem igazán engedi hogy leizzadjam 😅). Csak abban reménykedem hogy tovább fog tartani mint a revolution korretorom, bár ebben több termék is van és kevesebbet kell belőle használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

candy28

2019. március 4.

Szeretem a Colourpop termékeit, de a korrektor nem lett az igazi nálam. Valahogy nem tudtam jól eldolgozni. Sajnos színben is rosszat rendeltem. Túl kellett adnom rajta. Nekem a Kylie Cosmetics-es korrektor jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

LorettaKarina

2018. december 10.

Annyira szeretem a Colourpop termékeket, ennél a korrektornál sincs másképpen, egyszerűen fantasztikus.
Szerintem még sosem volt ennyire jó fedésű, matt korrektorom. 6$-ért ez egy ajándék. A Light 12-es színben rendeltem meg, kicsit világos elsőre, de aztán szépen oxidálódik, alkalmazkodik a színemhez, viszont legközelebb biztos a sötétebbet rendelem meg.
Vegyétek, mert nagyon jó! Mostanában egész sokszor volt ingyenes szállítás, olyankor nagyon megéri lecsapni ezekre a szuper termékekre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

draculina

2018. szeptember 19.

Fair 02 árnyalatban van meg, ami egy NAGYON világos szín, szinte fehér a színe. Szem alá használom most, mert a nyári színemhez világos, de remélem télen jó lesz :D Az állaga nekem nagyon tetszik, nem folyós, jól fed, de nem érződik nehéznek. Könnyen eldolgozható, de sietni kell mert gyorsan megszárad. Teljesen matt lesz és nekem egész nap fennmarad. Biztos fogok még venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Reni39946

2018. augusztus 14.

Egyáltalán nem hozott lázba a megjelenése, de amióta megvásároltam, nagyon megszerettem. Nem lett egy "élninemtudoknélküle" csodaszer számomra, de ha legközelebb rendelek a márkától és lesz még $6 a kosaramban, újra benevezek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

hfruzsinaaa

2018. augusztus 1.

Eddig csak palettáim voltak ettől a márkától, de mióta kijöttek az alapozók, korrektorok azóta mozgatta a fantáziámat. Őszintén én a vámolás és a szállítási költség miatt nem rendeltem még meg a korrektort, de egy kedves krémmániás lánytól megvettem a fair 02 árnyalatot.
Nos én a MAC-nél NC15 vagyok, ami eléggé világos, de ez a korrektort még ezen is túltesz:). Rettentően világos, sőt már meg merem kockáztatni, hogy falfehér szín... Igazából nem bánom, mert tudom világosítani az arcom különböző pontjait, de amiért nem adok neki csillagos ötöst: rettentően betonkeményre szárad rajtam. Nem tudom más is tapasztalta-e ezt, de megszáradás után olyan, mint a beton, szinte megköt. Ez jó is, hiszen nem mozdul el, de rossz is, mivel ilyen melegben az alsó pilláimról el szokott tünni a szempillaspirál s szépen "megköti" ez a kis cucc s az istennek se jön le..
Jó, jó termék, de lehetne még fejleszteni(:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Jó, jó termék, de lehetne még fejleszteni(:

laszloenci

2018. június 11.

A valaha volt legjobb korrektorom! Fantasztikus fedése van, rengeteg korrektort kipróbáltam már, mert sajnos rettenetesen karikásak a szemeim, de ennyire még egyikért sem voltam oda. Minden alkalommal, amikor használom meglep, hogy mennyire jó, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Hatshepsut

2018. április 7.

Imádom, brutális fedése van, nem szárít és nagyon olcsó! Egyetlen hátránya, hogy a Catrice korrektorával szemben nehezebb beszerezni. Nagyon tetszik a fényes finish! Ajánlom mindenkinek! (kicsit tényleg oxidálódik)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

zorra

2018. március 28.

Nem rossz korrektor viszont rendelésnél fontos tudni, hogy oxidálódik szóval érdemesebb egy áranyalattal világosabbat rendelni. Elég erős fedése van, nekem sajnos beül a redőkbe és elég száraznak mutatja a szemem alatti részt még aláhidratálással is. A pattanásokon jól tartja magát és viszonylag szépen is fedi őket. Összességében nem rossz de nem hiszem, hogy újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pseudoalteromonas Exopolysaccharides

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.