ColourPop

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. október 26.

Ár:   $10
Kiszerelés:   9,5 g

Közepes-építhető fedésű, természetes finishű alapozó stift, ami azonnal elkendőzi a pórusokat, elfedi a bőrhibákat és könnyedén eldolgozható.

30 árnyalatban kapható

cherry19

2019. július 19.

Nagyon szeretem a márkát, így kicsit fáj a szívemnek, hogy ennyire nagyon nem vált be ez a termékük.
05W árnyalatban rendeltem meg még tavaly decemberben, ami meglepetésemre világos lett nekem (Maybelline Fit me matte&poreless 100 és 110 között vagyok valahol). Nagyon kis praktikus, gyors alapozást tenne lehetővé, ha nem mutatna olyan irgalmatlan gyatrán a bőrömön, ahogy teszi.
Kb. közepes fedése van, de attól függ, mennyit visz fel az ember, szivaccsal és ecsettel is okésan el lehet dolgozni szerintem, én szivaccsal preferálom.
Minden legkisebb bőrhibámat kiemeli, olyan pórusokba is beül, amikről nem is tudtam, hogy léteznek az arcomon (póruskitöltő primer ellenére is xd), kopik, maszatolódik púderfixálás ellenére is, száraznak néz ki felvitelkor de pár óra alatt teljes mértékben átzsírosodik és a szaga is furcsa.
Pozitívuma, hogy könnyed érzés a bőrön és jól építhető a fedése.
"Highlighting korrektorként" próbálom elhasználni a homlokomon, ahol a legkevesebb a bőrhibám, de senkinek sem tudom jó szívvel ajánlani és újravenni sem fogom, egész biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

Pozitívuma, hogy könnyed érzés a bőrön és jól építhető a fedése.

Vicus

2019. április 13.

Véleményemet egy használat után írom, ugyanis nem vált be, ezért túladtam rajta (és a színt sem találtam el). A kiszerelése tetszik, bár nem vagyok oda a fehér csomagolásért, de praktikus lenne hozni-vinni utazáskor. Az állaga nem tetszett, azt hiszem ezután sem a stick alapozókat fogom keresni. Olyan zsírosnak és fullasztónak éreztem a bőrömön, ráadásul a finishe sem tetszett, olyan porosnak hatott az arcomon és mintha jobban kihangsúlyozta volna az egyenetlenségeket. Eldolgozhatóság szempontjából is jobban boldogulok a folyékony állagúakkal. Fedése szerintem egy erős közepesnek felel meg. Sajnálom, hogy nem vált be, mert nagyon vártam, hogy kipróbálhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

candy28

2019. március 4.

Sajnos sötét lett amit rendeltem, így kontúrozásra használom. A formulája jó. Később lehet beszerzek egy világosabb színt, hátha beválik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.