Best of Beauty 2019

Constance Carroll

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Clinique, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

3 az egyben alapozó UVA és UVB védelemmel, valódi selyemmel és E vitaminnal.

Bebek

2013. szeptember 15.

:) Kb 14 éve használtam. Ez az egyik legjobban bevált alapozóm volt anno. Nedvesen és szárazon is használtam. Praktikus volt. A színe is nagyon jó volt, de nem volt annyira tartós, sokszor újra kellett púdereznem az arcom, hogy ne legyen fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Kispitypang

2012. július 11.

Mikor megláttam itt ezt a terméket, teljesen nosztalgikus hangulatba kerültem. Fiatal koromban :) ez volt az első alapozóm, amit rendszeresen használtam, magyarul nem volt annyira borzalmas, ezért fel mertem kenni naponta. Szerintem kb. egy évig használtam, az alatt 2 vagy 3 dobozzal fogyott el. A kis szivacskájával vittem fel, persze próbáltam vékonyan, de azért szerintem az állagánál fogva is, nem volt egy kifejezetten "láthatatlan" alapozó. Amiért viszont szerettem, hogy nem kellett alapozóval, púderrel vacakolni reggel, csak felkentem és kész, plusz amikor megszáradt, valóban púderesre száradt, tehát gyakorlatilag is tudott alapozó-púderként működni. Emlékeim szerint erős közepes fedése volt, szerintem nem is nagyon használtam mellé korrektort.
Értékelés: 4* - a szép emlékek miatt. Persze ma már nem kenném fel, de első alapozónak jó volt, valószínűleg sokkal borzalmasabb termékek is voltak, amiket magamra kenhettem volna, szóval még az elmegy kategória volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Odil

2012. július 10.

Gyermekkoromban, emlékszem, imádtam. Hibátlan is volt a tartósságát leszámítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Gyermekkoromban, emlékszem, imádtam. Hibátlan is volt a tartósságát leszámítva.

Clinique

2012. június 25.

Szerintem a legjobb púder, amit valaha használtam. 700 Ft-ba kerül és a fodrászkellékesből szoktam beszerezni. Fényvédővel is rendelkezik, nyáron így sosem pirult le az arcom még. Nedvesen is lehet használni, de még nem próbáltam. Nekem tökéletesen megfelel szárazon is. Nem porzik, szépen belesimul az arcbőrbe, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.

Nem szabályos INCI név. Jelentése: UVA és UVB ellen védő fényvédő. Sjanos nem lehet tudni, hogy mit takar pontosan a megnevezés.