Cosmia

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaNel95, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Testápoló tej természetes argánolajjal.

95% természetes összetevő.

Barby0227

2019. október 27.

Nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál és nem mellesleg nagyon jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Rencsibe07

2018. október 8.

Imádom. Hamar beszívódik. Szeretem az állagát. Még az arcomra is szoktam kenni, és semmi ellenvetése a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

javi

2018. június 30.

5 ml-s mintáim voltak belőle, amúgy magamtól nem vettem volna meg, de örülök, hogy kipróbálhattam, mert nem rossz krémről van szó. A legjobban az tetszik benne, hogy hamar beszívódik. Sosem szerettem testápolózni, mert mindig órákig ragadtam, de ez a termék így nem zavaró. Az illata is jó, a pumpás kiszerelés pedig kényelmes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Boombapple

2017. július 2.

Furcsa, hogy nem érkeztek még rá vélemények, pedig ez egy nagyon jó kis testápoló tej.
Anyukámnak nagyon száraz a bőre és már nem volt neki elég a Nivea, én pedig mondtam neki, hogy próbálja ki az argánolajat, hátha segít. Vettünk egy ilyet egy auchanos vásárlás alkalmával és nagyon bejött neki. Sajnálta, hogy elfogyott, mert csodát tett a bőrével. Szerintem, ez a természetes összetevők miatt van.
Én is kipróbáltam, nekem bababőröm lett tőle, szóval megéri betárazni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.