Cosrx

Ár:   $19.90   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shanja23, Módosítva: 2019. január 8.

Ár:   $19.90
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arckrém problémás bőrre

Szabályozza a faggyútermelést, nyugtató hatást biztosít a bőrproblémákra.

ilditoth

2019. november 3.

Ez a másik krém, amivel jól bevásároltam... az összetevői és a leírása alapján gondoltam, hogy jó lenne a bőrömnek. Itt nem volt róla vélemény, ennek ellenére megrendeltem, de megbántam, vélemény nélkül többé sose, nem leszek úttörő :)
Az állaga egyébként kellemes, könnyen kenhető, mattít is valamennyire, nem szárít és nem is fénylik tőle a bőr, szóval tök jó lenne - de nekem ronda kis gyulladt pattanások jöttek elő tőle már aznap estére, mindkét alkalommal, mikor reggel felkentem. Szóval nemhogy nyugtatná a bőrt, még gyulladásba is hozza.
Az értékelés teljesen szubjektív, én lepontozom, nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Az értékelés teljesen szubjektív, én lepontozom, nekem pénzkidobás volt.

Antioxidánsok: Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.