Cosrx

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6000 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamoureverything, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: HelloSkin, 6000 Ft

• az UVA és UVB sugárzás ellen egyaránt véd
  • hidratálja a száraz bőrt

Ár: 6000 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szonetta

2021. március 19.

Vannak kedvenc termékeim a COSRX-től, de ez nem az. Az első koreai fényvédőm, és sok mindenben látványosan jobb mindennél, amit az európai piacról próbáltam. Viszont pirosságot okoz, ront a pattanásaimon is, és arra gyanakszom, hogy az aloe verának lehet ehhez köze... Állagra zsírosabb, mint amit én szeretek, terülés és beépülés szempontjából rendben van (bár kicsit fényes tőle a bőröm). Az allergiás reakcióim miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Theatre

2021. március 17.

Első fényvédőnek tökéletes volt, fénylett utána a bőröm, de a púder megoldotta. Effektíve bajom nincs vele, inkább próbálkoznék még, hátha megtalálom a "nagy ő fényvédőmet".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Enca

2021. február 18.

Szeretem, újra fogom venni. Nem fényvédő érzés felkenni, nem irritál és az illata (amit nem szeretek semmiben, amit az arcomra kenek) elillan szerencsére.
Remélem, a kamasz hófehér bőrű fiam is elviseli, hogy ne égjen szeplősre nyáron...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

zsirafi

2021. február 11.

Nekem ez lett A fenyvedo, remelem orokke kapni lehet majd. Nem fenylik kombinalt boron, nem kukacosodik, nem hagy feher reteget, jo az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

n.niki

2021. január 1.

Az első tubust használom nyár eleje óta. Teszi a dolgát, van enyhe illata (ez még nekem belefér). Kell egy kis idő neki, hogy beszívódjon, nyáron éreztem picit zsírosnak a bőrömet 1-2 órával a felkenés után, még a légkondis irodában ülve is, de nem fénylek tőle (pedig zsíros bőrtípusú vagyok). Összességében azért én elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

szbfruzsi

2020. november 1.

Nagyon jó sminkalap, én emellé nem használok hidratálót sem, hidegben sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Nagyon jó sminkalap, én emellé nem használok hidratálót sem, hidegben sem.

tara95

2020. október 19.

Első benyomás:

Csomagolás: igényes, elegáns, biztonságos, tetszik.
Illat: enyhe, elillan.
Textúra: balzsamos, tömény, kell neki egy kis idő amíg eltűnik, de hatalmas előnye, hogy elég alá a tonik+szérum kombó, felesleges a hidratáló.
Smink: sajnos megcsúszik rajta minden, akármennyit várok, leitatom stb, képtelenség rá normálisan sminkelni.
Finish: abszolút dewy, nekem kell rá púder ha magában teszem fel, vagy le kell itatni.
Irritáció: egyelőre nem érzem, hogy a szemkörnyékemet csípné vagy bárhol irritálna, esetleg szárítana.
Ár: jelenleg a beautypanda.hu-ról szereztem be, nem sokkal drágább mint ebayen, a pk. olcsó és pár nap alatt megkaptam.

Hosszú táv: ma sikerült combosan tesztelni, a legnagyobb melegben túráztunk órákon át, én hófehér maradtam, pedig újra sem kentem, a kence ellenes pasi rommá égett. Nagy szívfájdalmam, hogy ennyire nem tudok rá sminkelni, de meglátjuk, télen esetleg hátha jobb lesz. Nos, nem jött be, október, igazi ősz és ez a fényvédő még mindig ragad-tapad, akármit csinálok vele. Most csak egy GG tonik van alatta és így is fénylik és ragad. :( egyébként le is cseréltem az apieu kémiai darabjára és azóta nem irritált a bőröm. Az alkohol....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Első benyomás:

Csomagolás: igényes, elegáns, biztonságos, tetszik.
Illat: enyhe, elillan.

mmoni1

2020. augusztus 20.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, az állaga, hamar beszívódik! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, az állaga, hamar beszívódik! 5*

Judittttt

2020. június 14.

UPDATE2:
Évek után is ez az állandó fényvédőm, annyira szeretem, és annyira bevált, hogy nem is akarok mást kipróbálni. Tökéletes termék, maximálisan elégedett vagyok vele, és még azért külön hála, hogy nem tesztelik állatokon.

UPDATE1:
Meg kell változtatnom a véleményemet. Vagyis a véleményem nem változott, miszerint nem kéne szerepelnie alkoholnak semmiben, amit a testemre kenek, főleg nem az arcomra. És azt is tudom, hogy nem a legjobb dolgok a kémiai fényvédők. VISZONT. Az a helyzet hogy egyszerűen nem_találok_jobbat. A csak fizikai az összesre képtelenség sminkelni, nem fogok azért reggelente egy órán át készülni hogy valahogyan felerőltessem a csúszós-zsírós fehér meszelésre a sminkemet, ami alatt szabályosan fulladozik a bőröm persze, így a mitesszer és pattanásgyár vastag vakolat fizikai fényvédőkkel nem tartok előrébb sajnos .... a paula's choicetól találtam egyet ami majdnem jó lett volna, calm kombinált bőrre való talán? Anti redness is mintha szerepelt volna benne. Már raktam volna a kosaramba a mintát amikor látom hogy kombinált bőrre való cuccban második helyen 4-es komedogén-indexű összetevő ... na elmentek ti a búsba, de komolyan. Hiába néha az agyamat eldobom az istenített termékek összetevőitől is, mégis hogyan a tökömben lehet egy kombinált, pattanásokra hajlamos bőrre való kencében MÁSODIK helyen egy masszívan komedogén alkotóelem? Logika az van. Néztem más kémiai fényvédőst, mindegyikben volt valami más para összetevő, és fontos hozzátenni, hogy állatkísérlet-mentes termékben gondolkozok.
Ami pedig tény, hogy alkohol meg kémiai fényvédő ide vagy oda, ez a cucc itt amúgy nagyon penge. Mármint nagyon könnyű használni, az ég egyadta világon semmilyen nyomot nem hagy a bőrön, actually hidratál, nem kell alá semmi más, ez elég magában nyáron... hatásos is, tenger melleltt használtam tavaly, sose égtem le. Sokáig is tart, és úgy meg már nem is túl drága ... kellemes illata és állaga van, smink alatt ugyanúgy működik, mint bármely könnyen beszívódó könnyű hidratáló krém, nem irritál, nem okoz pattanást, mitesszert, nem fullaszt. És cruelty free. A fenébe is, lenyelem azt a kis alkoholt meg kémiai fényvédőt, elvégre sokat olvastam a márkáról is már, és más termékük is meggyőzött róla, hogy nem vacakot kenek az arcomra és megbízhatok bennük. Összességében, ajánlom. Nagyon jó fényvédő és egy modern nő minden igényének megfelel (széles spektrum, könnyű, nem hagy réteget, lehet rá sminkelni, nem teszi pepecselőssé a reggeli rutint, érzékeny bőrre is jó és véd). Tekintsétek semmisnek a korábbi véleményemet, amíg valaki a NASA-nal nem talál ki ennél jobbat ami csak fizikai de valami csoda folytán beszívódik és nem hagy nyomot és hidratál és nem teszi órák hosszává a sminkelést reggel és nem fullad alatta meg a bőröm és még ártatlan nyulakon sem tesztelik, addig én maradok ennél.

Régi kommentem:
Nekem is tág pórusaim vannak, de én nem érzékelem, hogy nagyon fényesítene. Nyáron használtam sokat, tengerpart mellett. Tényleg véd és nem irritál, szerintem nem vészesen csillog, csak ami normális, használata után egy zsebkendővel fel lehet itatni a feles zsírt. Egyébiránt meg még hidratál is, szóval tök jó LENNE, de az alkohol miatt meg a sok kémiai fényvédő, de főleg az alkohol miatt vsz keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

UPDATE2:

UPDATE1:

Régi kommentem:

zengopitypang

2020. május 26.

Akinek nem baj, hogy van parfum egy termekben, az vegye, de mint a cukrot. Ez egy szuper kis fényvédő, teljesen jól működik akár egy 7 lépéses ( :’D ) reggeli rutin felett is és még sminkelni is bőven lehet rá. Én megvettem, próbáltam, tényleg jó, de sajnos az már bebizonyosodott, hogy én arcom hosszútávon nem bírja a parfümöt, akkor sem, ha az az utolsó helyen kullog. Örülnék, ha kidobnának egy illatanyag mentes formulát ugyanebből a termékből, addig pedig marad a a kevésbé költséghatékony, de szinten szuper niod survival :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.