Cosrx

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamoureverything, Módosítva: 2015. április 22.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• az UVA és UVB sugárzás ellen egyaránt véd
  • hidratálja a száraz bőrt

epipremnum

2019. november 16.

Nekem 5 csillag ősztől tavaszig. Hatékony, elegendő hidratálást nyújt (tonikot, esszenciát és szérumot használok alá, hidratálót nem), kicsit sem irritál pedig érzékeny a bőröm és van benne illatanyag. Viszont nem kompatibilis a CC krémemmel ami nem nagy érvágás mert nem igazán használom. Korrektorommal jól működik. Az egyetlen problémám, hogy muszáj rá púdert tenni, illetve nyárra nekem ez nagyon sok lesz. Nekem állandó darab de aki szeret sminkelni annak nem biztos, hogy tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Nashuaaa

2019. október 29.

2019.október 29:
Sajnos le kell pontozzam, mert hosszú hónapok után most, hogy a legvégén járok jöttem rá, hogy emiatt nem mutat szépen tök sok alapozóm/cc krémem. Valahogy nekem nagyon csúnyán dolgozik együtt ezekkel, akkor is, ha bőven várok (akár 20 percet is) a felkenése és a smink között. Próbáltam Bobbi Brown, It Cosmetics CC krémmel, de a koreai-japán vonalról lévő bb és alapozó darabjaimmal sem a legjobb. Lehet, hogy ehhez már szárazabb bőr kéne, nem tudom, de nagyon csúnyán ül rajta a smink, könnyen elmozdul, érintésre rögtön, stb. Emiatt nem is veszem újra. Viszont sminkmentes napokra továbbra is ajánlom :)

2019. augusztus 23:
Szívből utálom a fényvédőket, tehát nagy szó, hogy már majdnem elhasználtam. Inkább normál, szárazba hajló bőrre ajánlanám, ezért nem feltétlenül az én bőrömhöz való, de még ezzel együtt is szeretem.
Egy vastagabb krémről van szó, kellemes enyhe illattal. Gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget (ami a fő oka, hogy szeretem), kényelmes viselet. Jól hidratál, de nem túl zsíros, viszont azért átfényesedik egy idő után, szóval zsíros bőrűeknek nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

2019.október 29:

2019. augusztus 23:

Alteire

2019. augusztus 17.

Ez a termék szerintem normál/vízhiányos bőrre a legjobb, gyorsan beszívódik, ám a zsíros/kombinàlt bőröm smink használata mellett 1-2 óra múlva elkezd olajosodni ennél a fényvédőnél, ami engem nagyon irritál ezért csak 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Julifoldvari

2019. július 14.

Zseniális! Egyszerre hidratál és véd, az illata jó, nincs fényvédő érzete! Az amazonról rendeltem, újravevős! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

ercsike76

2019. június 19.

Mások ajánlására rendeltem meg, sajnos az én bőröm nagyon nem szereti (vízhiányos, seborreás, már idősödő bőrtipusom van). Imádom a friss illatát, állagát (egy könnyed, gyorsan beszívódó állagú krém) de akkorák a pórusaim ha felkenem, hogy messziről ordít, ezt nem tudom hogy éri el, ráadásul gyulladt pattanásokat okozott. Nagyon sajnálom mert imádom a koreai dolgokat de sajnos nem mind jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

smkati

2019. június 15.

Évtizedeket éltem le úgy, hogy fenyvédelemmel tulajdonképpen csak a vízparti ejtőzésekkor foglalkoztam. Aztán egyre több forrásból is jött már-már kéretlenül, vagy elkerülhetetlenül az információ a fényvédelem fontosságáról; az első AHA beszerzése után pedig már “létszükséglet”.
Nálam ez az időszak nagyjából egybe esett a koreai kozmetikai ipar termékeinek a felfedezésével, ezért ezen a vonalon indultam el. Egyértelműen a voksomat viszont ez a termék mellett teszem le, mert:
- könnyen felszívódik
- hidratál
- nem fényesedik ki órákkal később sem a bőröm.
Hozzáteszem, hogy nem használok belőle brutál mennyiséget, három pöttyintés az egész a homlokomra és az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

- könnyen felszívódik
- hidratál
- nem fényesedik ki órákkal később sem a bőröm.

AnikoR

2019. június 15.

Számomra A fényvédő.
Csak jót tudok mondani róla. A pattanásos, érzékeny, vízhiányos bőröm igényli, imádja, kisimítja az arcomat. A legjobb sminkalap, komolyan! :D nem minden termékkel működik jól, én a nyx cant stop wont stop korrektorát szoktam rákenni, szeretik egymást.
Nem kell nagyon sokat használni belőle, és egy egészséges ragyogàst ad a bőrömnek.
Gondolom nem mindegyik bőrtípusra való, az enyémmel azonban megtalálták egymást és nagy a szerelem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Számomra A fényvédő.

Hplusz

2019. június 3.

Ugyan azt tudom leírni szóról szóra mint az előttem véleményező, télen jó volt de most már nem túl kényelmes használni. Az illata nagyon jó, nem okoz kiütéseket, de nem szívódik be. Sminkelni nem tudok rá, púderezem hogy ne legyen izzadtság kinézetű az arcom. De megtaláltam nyárra a tökéleteset számomra.suntana 5.0 a chica y chico-tól. Borsos az ára, de sajnos nem tudom kiváltani másra nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Lizz07

2019. május 30.

Vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. Az pozitív, hogy nem okozott irritációt és jó ez az 50+-os védelem. valamint kiadós adag. De! Nyárra maximum a száraz bőrű embertársaimon tudom elképzelni. Tavasszal és ősszel még nekem is jó, nyilván télen is, de valahogy ilyenkor elég viccesen hangzik az, hogy ekkora faktorszámú krémmel kenem magam. :D Ez a krém csak addig volt szerelem, amíg szedtem egy gyógyszert és rommá szárította a bőröm, akkor viszont nagyon szerettem, így nem is pontozom le mivel nem ő tehet róla, hogy nem olyan a bőrtípusom, mint akiknek ajánlott. Keresem még nyárra az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

kunsagikira

2019. április 23.

Első fényvédőm.
Egyszerűen zseniális!
Reggelente elég lustácska vagyok, így nagyon tudok örülni ha megtudok spórolni egy két lépést.
Hihetetlenül jól hidratál, gyönyörűen beszívódik, és az én vízhiányos, normál bőrömön nem fényesedik át egyáltalán.
Pupa BB krémet használok alapozó gyanánt és nagyon jóban vannak ők ketten!
Mindenkinek csak ajánlani tudom, lookfantastic-on ha van, érdemes lecsapni rá, vagy ha nem időd kivárni ( nekem nem volt) ebayről is be lehet szerezni elég gazdaságosan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Első fényvédőm.
Egyszerűen zseniális!
Pupa BB krémet használok alapozó gyanánt és nagyon jóban vannak ők ketten!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.