Cosrx

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6000 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamoureverything, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: HelloSkin, 6000 Ft

• az UVA és UVB sugárzás ellen egyaránt véd
  • hidratálja a száraz bőrt

Ár: 6000 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

Jó kis fényvédő, szívesen használom, könnyen eldolgozható, hamar beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

narancsdzsem

2022. április 9.

Terepi bejáráson tesztelve: aznap meg piros bőr, másnap egységesen barna. Legalább nem maradt meg a leégés.

Csípi a szemem, ha szemkörnyéken használom, így nem tudja kiváltani a hidratálót sajnos.
A tobbiek által leirt pozitív tulajdonságok viszont mind igazak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

A tobbiek által leirt pozitív tulajdonságok viszont mind igazak.

adruskaa

2022. április 6.

Már a második tubussal használom és nagyjából elégedett is vagyok vele. Az első fényvédő, amiből elfér a két ujjnyi az arcomon. Könnyed viselet, nem zavar egyáltalán. A finishe rajtam kicsit fényes, de púderrel javítható a helyzet. Az egyetlen bajom, hogy kukacosodik napközben, emiatt ha elfogyott nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

peach

2022. március 27.

Az új formuláció valami borzalom, köze sincs a régihez. Az illata kevésbé erős, könnyebben beszívódik, de cserébe iszonyatmód morzsálódik. Sminktől függetlenül, és úgy is ha egyáltalán semmi más nincs alatta a bőrön. Használhatatlan lett, kár érte

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

doria_poni

2022. március 11.

Nincs ennél jobb fényvédő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Nincs ennél jobb fényvédő!

WorkingClassGirl

2022. február 26.

Ezt is évek óta terveztem kipróbálni, a vélemények és swatchok alapján szimpatikus volt, de a parfüm sokáig visszatartott. Most is kifejezetten nyakra vettem, de még oda felkenve is zavar néha az erős szappan szaga. Nagyon kellemes, sűrű állaga van, jól beszívódik, alig fehér. Ami miatt nem jön be, hogy nagyon morzsálódik, ez egyrészt csúnyán néz ki, másrészt megbízhatatlanná teszi nekem, harmadrészt még irritálják is néha a bőröm a dörzsölődő szemcsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 26.

Voros

2021. december 18.

A tubusból kinyomva egy kis kukacként megül az ujjamon. Masszív krém. Nem nehéz eldolgozni, pár mp és eltűnik a fehérség és beszívódik. Enyhe rétegként érződik azokon a részeken, ahol zsírosodásra hajlamos a bőröm. Hidratáló nem szükséges alá, kényelmes viselet. Nem szárít, nem zsíros érzet. Enyhe bőrfényt ad, de nem csillog. Felkenve intenzív illata van, gyógynövényes, aloeverás. Egész hamar elillan. Télre kellemes viselet, nyáron viszont sok lenne. Eleinte picit csípte az arcomat, de nem pirosodott ki tőle. Nem rossz, de szerintem nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 18.

kannus

2021. november 10.

A nagy Purito botrány után kénytelen voltam én is másik fényvédő után nézni (mivel a comfy water-t használtam/szerettem korábban). Állagban ahhoz hasonlót kerestem volna, és jó pár mellélövés után végre rátaláltam erre a termékre, ami nem nehezíti el az arcomat és tudok vele létezni. Nem mondom, hogy hibátlan, de az utóbbi 1 évben kipróbáltak közül ez áll legközelebb az elvárásaimhoz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

xMirax

2021. október 10.

Isteneeeeem annyira szomorú vagyok :(( Az állaga 10/10, gyönyörű egészséges-bőr hatást ad az arcnak, alig van illata, nincs fehér réteg és szépen hidratál VISZONT kukacosodik 😭 Sajnos így használhatatlan! Maximum otthon tudnám használni viszont nem akarok 6 ezer Ft-os fényvédőt venni otthonra. Pedig minden másban tökéletes! Mindenképp ajánlom hogy rendeljetek belőle egy tesztert mielőtt megveszitek az egész tubust mert látom hogy ez több embernek is problémát jelentett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 10.

brigi50c

2021. október 9.

Mint SPF, nem tudok róla nyilatkozni, a sminkemet azonban ocsmánnyá tette. Vastag, maszkszerű lett, és elmosódott/lekopott tőle. A pirosító és a bronzosító is jobban fog rá, így úgy néztem ki, mint egy bohóc. Csak akkor használnám, ha naturális csaj lennék, de így, hogy alapozót, korrektort, púdert, pirosítót és bronzosítót használok... nem fér meg mellette még egy plusz réteg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.