Coverderm

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. július 9.

Kategória:   Sminkek

Alapozó lábra és testre. 100%-ig vízálló, eltakarja a pigmentfoltokat, visszereket, anyajegyet, forradásokat, égési sebeket és a tetoválást. 16-os fényvédő faktorral rendelkezik, az EU-s szabályoknak megfelelően csak ásványi fényszűrőket tartalmaz.

Hypoallergén, minden bőrtípusra ajánlott, akár mindennapos használatra.

9 természetes árnyalatban kapható,

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3000 , Eladó: szöszmösz
Állapot: kétszer használt, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: fizetés banki utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Jane77

2014. július 4.

A lábamon éktelenkedő seprűvénák elkendőzésére rendeltem meg ezt a krémet a nyaralásunk előtt.Kissé bizalmatlan voltam,mert mindenkitől azt hallottam,hogy ne várjak csodát,mert nem létezik még az a krém a kozmetikai iparban,ami erre képes volna ,hogy ezeket a kis lila csúfságokat láthatatlanná tegye.Nos ,én nem csodát vártam,csak azt,hogy kicsit csökkentse ezen kis lila erek láthatóságát,és az ezek okozta komplexusaim legalább felére redukálódjanak.A hosszas bevezető után a lényegre térek:ez a korrektor egy csoda,legalább is számomra.A hófehér bőrömön az 1-es árnyalat tökéletesen fed,és az összkép egyáltalán nem természetellenes,sőt nagyon is természetes,plusz ráadásként 100%-ig vízálló.Engem nagyon meggyőzött,megnyugtat a tudat,hogy mivel a seprűvénáim eltüntetésére végleges megoldás nincs,van egy ilyen kis csodakrém,amivel időnként elkendőzhetem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

nellok

2013. július 23.

Nemrég kezdtem használni a Legset, előtte olvastam a véleményeket róla. Lehet, hogy a visszér erősségétől is függ, de nekem tökéletesen bevált a sötét színű erecskékre és szőrtüsző gyulladásra is. Elfedte,pedig sokat nem mertem rákenni. Egyébként a barátnőm is kipróbálta az enyémet (nagyjából jó volt a szín) és mikor újra ránéztünk neki is teljesen jó volt a hatás színben is. Várni kell vele kb.negyed órát, aztán szépen fed. Nekem nagyon jó tapasztalatom van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

Adriemil

2012. november 4.

Nekem sem igazán vált be, valahogy a színválasztékban sem találtam a megfelelőt nagyon tömény ezért iszonyat nehéz szépn felvinni. Fedése sem tökéletes tetkót tutira nem fed, nekem mondjuk csak úgy az összkép kavítására kellett volna a strandon, mert lila striás a combom erre elég volt, de az egész olyan hatású mintha egy matt harisnyában lennék. Nagyon el kell találni a színt különben nagyon látszik. Ami igaz viszont, hogy tényleg vízálló, nem jön le nekem csak este tusfürdővel mosva jött le. A fényvédő is pozitívum, de nekem az alapfeltétel bármilyen alapozónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

adri251982

2012. július 9.

Ez az alapozó sajnos nem felel meg a fent leírtaknak. A fedése közepes. Én a szőrtüszőgyulladás okozta foltokat, pöttyöket akartam vele eltüntetni, de nem jártam sikerrel, pedig megfelelő az árnyalat. Kipróbáltam kíváncsiságból az anyajegyemre, hát azt sem tüntette el. Tetoválásom nincs, de ezek alapján nem hiszem, hogy működne rajta, vagy akár egy durvább műtéti seben. Az alapozónak nagyon sűrű az állaga, ezért nehéz szépen, egyenletesen felvinni a bőrre. Én akárhogy próbálkoztam - kézzel, szivaccsal, ecsettel-, csíkos lettem.
DE már megint kíváncsi voltam, és kipróbáltam az arcomon is - amin mondjuk elég kevés a bőrhiba és a pattanás - , és nagyon szép lett a végeredmény! Még egy alapozótól sem volt ilyen egyenletes a bőröm, karikamentes a szemem stb. Mintha nem is lett volna rajtam alapozó! Ezért nem fogom nagyon lepontozni ezt a terméket, mert ugyan a rendeltetésének nem tesz eleget, mégsem kell a kukában landolnia, mert másra tökéletesen megfelel. Ezért adok neki négy csillagot, amúgy kettes lenne. Újravenni természetesen nem fogom, talán az arcra való változatát megfontolom, ha ez elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Lanolin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.