Curaprox

Ár:   8255 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Malac13, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely aktív szénnel távolítja el az elszíneződést dörzsölés vagy fehérítőszer nélkül, miközben javítja a szájhigiénét. Citromos ízű.

claudia.nyilas

2018. október 28.

A töléletes fogkrém. :) Sok félét kipróbáltam már, de ennek a hatása semelyikével nem vetekszik. Először csak a kis tubust vettem meg a fogkefével, de aztán hamar rájöttem, hogy nekem kell a nagy tubus is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

villers

2018. február 13.

Pár hónapja vettem, de valahogy megfeledkeztem róla. Rengeteg teát/kávét iszom, ezért könnyen színeződik el a fogam. Még csak háromszor mostam vele fogat, de határozottan látszik az eredmény. Maximálisan elégedett vagyok vele. Az ára valóban elég magas, de ha hozza továbbra is a javulást, akkor szerintem még ez is megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 13.

kriszreni

2017. november 24.

Nagyon poénos vele a fogmosás, nem marad túl erős mentolos íz utána órákig az ember szájában és szerintem picit tényleg fehérít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

CeCeDrake

2017. augusztus 20.

Teljesen átlagos fogkrém. Fogkefék mellé mindig kapok kis mintát, annyi, hogy ez az utazó fogkrém...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 11.

Én is csak az utazó méretű kiszerelést használtam el. Hát eléggé vegyesek az érzéseim ezzel a fogkrémmel kapcsolatban. Ennyi pénzért én többet várnék. Az Ecodenta aktív szenes fogkrémje 100x-or többet ér, pedig az csak 1500 Ft (notino). Nem igazán fehérít, mármint optikailag biztosan hiszen a fogkrém maga fekete és utána fehérebbnek tűnik a fogad, de érdemi, tartós változást nem tapasztaltam. Nyílván minőségi összetevői vannak, de ennyi pénzt nem fogok rákölteni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

gingerhead

2017. június 1.

Ez a fogkrém mindent tud, amit egy fogkrémnek tudnia kell. Nagyon kedvelem. A fehérítő hatása enyhén látszik, de csak pár nap használat után, és folyamatos használat mellett. Egyébként ár-érték arányban nem szerepel jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

llucia

2017. május 11.

Íze, kiszerelése, színe, állaga, tubusa szuper, de semmilyen fehérítő hatást nem tapasztaltam. Az ára tényleg elképesztő, értem én, hogy svájci, de akkor is megdöbbentő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

judit0310

2017. április 4.

Pont az előbb használtam...imádom!
Vicces a színe...így látható milyen lesz,ha majd nem lesz fogam... ( jót szórakozunk vele,mint mikor gyerekkorunkban fekete papírt raktunk rá :)
Ja és a legjobb benne,hogy a mosdó kimosását így a párom sem tudja elsumákolni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

Pont az előbb használtam...imádom!

neakardtudnihogyki

2017. március 7.

Fogorvos mellett dolgozom igy teljes teszten ment at eme fogkrem..
Nem feherit. Csak fenyesit. De nem fogaidat kozvetlen. Arra csak egy reteg kepzodik AMI fenylik es idovel lekopik.
Ennyiert nem kommentalnam :-)

Aki feheriteni szeretne mindenkepp a fogat - nem mestersegesen mert az mindenfelekepp karositja a fogzomancot barmit is iger a BW es tarsai akar a fogorvosi fogfeherites is. Blend a med Pro expert - Listerine Whitening szajviz duo rendszeres hasznalata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Fogorvos mellett dolgozom igy teljes teszten ment at eme fogkrem..
Ennyiert nem kommentalnam :-)

csokibeka

2017. január 17.

Egy utazó kiszerelést használtam el belőle. Nekem nagyon bejött a színe, ízre is rendben van, de ennyi idő alatt semmit nem fehérített, de legalább nem is bántja a fogzománcot...biztosan nem venném meg ennyiért teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Mannitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.