Curaprox

Ár:   8255 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Malac13, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő fogkrém, mely aktív szénnel távolítja el az elszíneződést dörzsölés vagy fehérítőszer nélkül, miközben javítja a szájhigiénét. Citromos ízű.

erika81

2016. január 6.

8 ml mintám volt belőle. Elég hamar elfogyott, pedig óvatos mennyiséget használtam csak napi 2 alkalommal. Direkt nem használtam mást, ameddig kitartott, hogy észrevegyem valóban fehérít-e. A fiaimnak nagyon tetszett, hogy fekete a szám és a fogam használat közben, mint ne mondjak elég furcsa volt. :)
Fehérebb lett a fogam tőle. Az ára nagyon magas. Viszont hatásos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Fehérebb lett a fogam tőle. Az ára nagyon magas. Viszont hatásos!

Mundow

2015. december 22.

Újdonságként érdekes volt kipróbálni. Egyszer azért elég is volt.
Zavart, hogy fekete volt a fogkefe és a mosdókagyló is. Alig vártam, hogy elfogyjon.
Nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Újdonságként érdekes volt kipróbálni. Egyszer azért elég is volt.
Nagyon drága.

bomberoo

2015. december 21.

Pixibox-al érkezett a kis minta, nagyon izgatott voltam, hogy végre kipróbálhassam. Tényleg érdekes volt egy fekete fogkrémmel fogat mosni :) Nekem bejött az ízé és a a fehérítő hatását is tapasztaltam. De a fogmosás a mosókagyló rettenetesen nézett ki, és elég volt belőle a kis fekete szemcséket kitakarítani. Különleges élmény volt, de újravenni biztosan nem fogom az ára miatt sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

diamond69

2015. december 17.

Nekem is pixiben volt és akármennyire nem akartam lepontozni, nem tudok többet adni 2 csillagnál. A 2 csillag meg hmm hmm kb az összetevőknek szól. Szerintem undorító vele fogat mosni, ezért is van az, hogy ha bár még van benne mégis inkább nyúlok a fehér fogkrémem után. Az ára nem érdekelne, ha valóban tenné a dolgát, de nem teszi. Fehérítő hatást én nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Kriszti1991

2015. december 14.

Pixiben volt nekem is egy 8ml-es minta.... igazából szép fehérek a fogaim szóval így nem tudom hogy fehérít-e max egy nagyon kicsit , de az is csak az miatt tűnik úgy mert a fekete szín belemegy a fogak közé... :) ugyanúgy mint a kék signal white now-nál... az ára szerintem is pofátlanság... 8200ft egy normál tubus...hát nem hiszem hogy sokan megveszik...max egyszer mert azt hiszik használni fog, de sajnos nem....
ha valakinek nagyon nagyon kéne a fogfehérítés akkor menjen el egy rendes fogfehérítésre...hozzáteszem nem a 100.000Ft-os kezelésre gondolok :) én egy fogorvossal csináltattam 8000-8000Ft-ért külön a felső és alsó állkapocsomra egy sínt amibe 6000Ft egy injekciós gél,ami akár 2óra alatt csodákat művel :) a gél egyébként nekem több mint egy évig elegendő....bocsi a reklámot de hátha sok mindenkinek segítettem ezzel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

sjohanna

2015. december 14.

Utazó kiszerelésem van. A pozitívum benne az érdekes színe. Ezért újravenném, ha nem lenne aranyára. Azon kívül viszont semmi extra. Fehérítő hatást én egyáltalán nem vettem észre, kicsit érzékennyé tette az ínyemet is, szóval valószínűleg soha nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

sihaya

2015. december 13.

Pixis mintát használok, és minden fogmosasnal azon gondolkodok, ki a jó élet tudott ilyen hulyeseget kitalálni? A színe óriási okorseg, nem látszik ha vérzik az inyem, cserébe a mosdokagylon minden fekete pöttyös, és ha belegondolok, hogy a férjem ezzel kopkodne össze a tükröt (erről hogy lehet leszoktatni?), agyergorcsot kapok. Vagy ha a rohanasban ott marad kicsi a szám szélén, simán azt hiszik az emberek, szenet reggeliztem... emelle ez az ár, hát erre nincs mentség. Tipikus penzkidobas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Timmon

2015. december 10.

Hát gyerekek, ezt egy vicc! Kipróbáltam, de én semmi extrát nem érzek ebben a fogkrémben. Oké, hogy jópofa és szokatlan dolog, hogy fekete, de ezen kívül nagy nulla az egész. Az íze sem különleges, szinte a szokásos fogkrém íz. Az ára meg egyszerűen nevetséges! Ennyit szívesen kiadok egy jó sminkszerért, vagy egy finom krémért, de ezért biztos nem. Én biztos nem venném meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

candus

2015. december 10.

Pontosan ugyan azt tudja, mint a kedvenc Lavera fogkrémem, csak körülbelül 10x drágábban. Amúgy nem azért, de ennyi pénzért már minőségi arckrémeket, 2 db ilyen árából parfümöket dobálnak az ember után, ami hónapokig kitart... A feketesége miatt kap két csillagot, tetszett, hogy extrém a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Lierre

2015. december 9.

Mintát kaptam, kipróbáltam. Közben az alábbi gondolatok kavarogtak a fejemben:
- fekete? Izgalmas.
- az íze pont, mint a Paradontaxé, amit nem bírok elviselni
- jól tisztít.
- Ennyi pénzért?! Ezt komolyan gondolták?
Két dolgot kívánok a fogkrém forgalmazójának:
1. Legyen Magyarországon annyi tehetős és a szájhigiéniára igényes ember, hogy megélhessenek a termék eladásaiból.
2. Szarjon sünt. De komolyan. Kizárt dolog, hogy én ennyi pénzt kiadok egy piciny tubus fogkrémért, ami két-három hetente elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 9.

Mintát kaptam, kipróbáltam. Közben az alábbi gondolatok kavarogtak a fejemben:
- fekete? Izgalmas.
- az íze pont, mint a Paradontaxé, amit nem bírok elviselni
- jól tisztít.
- Ennyi pénzért?! Ezt komolyan gondolták?
Két dolgot kívánok a fogkrém forgalmazójának:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Mannitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.