CV Cadea Vera

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: 6vilag, Módosítva: 2021. június 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív szénnel, agyaggal és  aloe verával ellátott maszk a pórusokig tisztítja a bőrt, és tisztább arcszínt biztosít. Eltávolítja a felületes szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket a bőrről, és optimálisan felkészítik a későbbi ápolásra.

6vilag

2021. augusztus 28.

Pont megfelelő méretű a kiszerelése, és az ára is baráti. Nem akartam nagyot, mert ha nem jó, szenvedhetek vele, mire elfogy. Ez pont jó. Nem fog rám romlani, el tudom használni simán, mielőtt megunnám.
Felkenés után kb. 15 perc múlva húztam le, nagyjából szakadásmentesen sikerűlt is. Elején nagyon alkoholos illata van, kissé bántotta is a szememet. Vigyázni kell, mert folyékonyan nagyon fog mindent, ami a kézügyébe kerűl. Mosdót is. Megvizsgáltam, amit lehúztam, eltávolított jó pár apró pihét az arcról, látszott az összes pórus helye is, de nem távolította el a miteszereket. Viszont utána egy fürdés és könnyebben ki lehet nyomni őket.
Komfortosan tisztít és egyben fel is üdít. 15 perc relax. Nem egy luxus termék, de a célnak megfelel. Csak kb. 2-3 hetetente 1x használom. A borzasztó alkoholossága miatt minusz 2 csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 28.