CV Cadea Vera

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papramona, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gazdag CV HYDRO 24 órás hidratálót, termálvízzel, hialuronsavval és SymRelief®-rel kifejezetten a száraz bőr igényeire fejlesztették ki, intenzív, tartós hidratálást biztosít akár 24 órán keresztül.

• SymRelief®: nyugtatja és észrevehetően növeli a bőr stresszállóságát.
  • Hialuronsav: tárolja a nedvességet a bőrben és pótolja a bőr nedvességtartalmát. A szárazság ráncok lágyultaknak tűnnek, a bőr simán és kipihenten néz ki.
  • Értékes olajok, például mandula-, jojoba- és argánolaj: egyensúlyba hozza a természetes hidrolipid bevonatot, és fenntartja a bőrt puhán és rugalmasan.
  • Vitaminkomplex:  C-, és E-vitamin védi a bőrt a káros szabad gyököktől.
  • A B5 provitamin nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, és támogatja az epidermisz felépülését.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorqaap

2022. április 2.

Elfogyott az arckrémem, és nem volt időm kutakodni illetve olcsón kerestem valamit, ezért vettem ezt. Én sem értem sosem, miért kell érzékeny és száraz bőrre való arckrémbe illat, féltem, hogy irrtálni fog. Pár nap után egyelőre még oké. Maga a krém amúgy szerintem kellemes, kellően zsíros, hidratálja az arcom. Amúgy nekem az illata a niveára emlkeztet, arra klasszikusra, amit a nagymamám használt. Ezért az egyért bírom elviselni az illatot, mert kellemes emléket hoz fel. Szerencsére gyorsan elillan. Összességében ilyen áron, szerintem szuper, ha kivennék az illatot belőle, ez lenne a legszuperebb arckrém és mindig újravenném.
UPDATE: felpontozom maxra. Teljesen elfogyott a tégely. Az tetszett benne még, hogy egész napra kellemes hidratáltságot nyújtott. Alapvetően száraz bőrömre még nem éreztem, hogy más ilyen jól hidratálná és nem zsírosítja. Szerintem fogom még újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Elkofen

2022. március 24.

Egy nagyon kedvező árú termék és ehhez képest szuper módon teljesít. Inkább könnyebb állagú, de ennek ellenére remekül hidratál és megnyugtatja a száraz, feszülő bőrt. Irritációt nálam nem okozott, pedig érzékeny-száraz bőröm van. Inkább nappal használom, de mivel nincs benne semmi fényvédő, így erős napsütésben nem ezt választanám. Éjszakára a testesebb krémeket szeretem, de nyári estékre megteszi. Az illata engem nem zavar. Szerintem nem tolakodó, nem erős és nem nyanyás. Ráadásul gyorsan el is illan.
Csomagolása és üvegtégelye dekoratív, gusztusos. Ennyi pénzért remek kis darab és az összetevői sem rémesek. Nagyon kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 24.

aquana

2021. március 19.

Nyilván a Neutrogena Hydro Boostot akarták lemásolni, ami... majdnem sikerült, egy apróságot kivéve. A parfüm. Mi ez a parfüm, kinek a nagyija szedte elő a fiók mélyéről? Elhasználom, de olyan okádék illatot választottak hozzá, hogy nem újravevős. Amúgy nagyon megéri, filléres tétel (a Müllerben 700 körül volt, és még le se volt árazva), a parfüm ugye mindig ízlés/pofon, lehet, hogy valakinek bejön, de én csak emiatt vonok le egy pontot tőle, mert amúgy brutál olcsó és végzi a dolgát szépen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

snowyfairy

2021. január 17.

Minden este használom, eléggé érzékeny a bőröm de ez a krém nem árt neki. Felkenés után lassan szívódik be, vizes állaga lévén többet kell belőle felkenni az arcra így gyorsabban is fogy. Az ára miatt megéri. Az illata sem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

papramona

2020. február 24.

Egy próbát megért, mert olcsó volt a Müllerben, és jónak tűntek az összetevői, de sajnos nem vált be. Felkenés után szinte azonnal irritált, csípett, kipirosodott az arcbőröm, jobb híján kézkrémnek használom el, szerencsére nem volt drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethyl Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology