CV Cadea Vera

Ár:   220 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.greti, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2x75 ml - 2 alkalmazás

A pórusok mélyéig tisztítja a bőrt. A mélytisztító CV Face holt-tengeri arcmaszk érrtékes sótartalmának köszönhetően gondoskodik a bőr nedvesség-tartalmának megkötéséről és fontos ásványokkal és nyomelemekkel táplálja azt. A kaolin megköti a felesleges faggyút. A Bisabolol és a gyömbér kivonata megnyugtatja az irritált bőrt és visszaadja annak természetes egyensúlyát. A bőr egyenletesebbnek hat. A gránátalma kivonat hidratál. A nyugtató Panthenol csökkenti a bőrirritációt és támogatja a bőr természetes regenerálódását.

Eredmény: A pórusok mélyéig ható tisztítás és finom bőr. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt.

Alkalmazás: Tisztítsa meg a bőrét egy CV Face kozmetikummal. Vigye fel a maszkot egyenletesen, vékony rétegben az ercra. Hagyja ki a szem- és szájkörnyéket. 10-15 perces hatóidő után távolítsa el a megszáradt maszk maradványait langyos vízzel. Alkalmazza igény szerint hetente 1-2 alkalommal.

Jucuus

2019. április 24.

Még 1-2hónapja vettem a Müllerben, csak tegnap találtam meg eldugva a szekrényben. :D már más csomagolású ez a termék. Amit tudok róla mondani az az, hogy olcsó, szuperül hidratálta az arcbőröm, ma este a hátamra is kipróbálom, csak nem fog neki ártani. Egy kis tasak két alkalomra bőven elegendő, mert nem sajnálták belőle a krémet (szerencsére). :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

despoina

2018. május 29.

Kiváló arcmaszk, gyönyörűen kitisztja az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Kiváló arcmaszk, gyönyörűen kitisztja az arcom.

Leander

2016. október 25.

Nekem kicsit semmilyen ez a maszk. Sűrű, krémes, fehér az állaga, könnyen és egyenletesen felvihető és lemosható. Az illata is rendben van. Csak a hatása mérsékelt szerintem. Nincs az a "hűha, de tiszta és friss a bőröm" érzés utána. Nekem emellett a terhességem utóhatásaként korábban sohasem-volt mennyiségű pattanás jelent meg az arcomon, így valamelyest erre a problémára is keresem a megoldást, de sajnos úgy érzem ez a maszk nem vitt közelebb hozzá. Nem egy kifejezetten rossz termék, valamennyire mintha tisztítana is, de semmiképpen sem nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

SimonO

2016. október 20.

Szokatlan volt számomra a sok érdekes maszk kinézete után egy letisztult és fehér krém állagú termék. Ráadásul nekem tetszett az illata, kellemes felvitel után nem fullasztó. Eddig szerintem ez hatott a legjobban a Holt-tengeri maszkok közül, szépen kitisztította a pórusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

TimyeK

2016. október 2.

Nem ez a kedvenc arcmaszkom, de ezt is nagyon szeretem. Illata kellemes, szépen puhítja, kisimulttá teszi a bőrt és meg is nyugtatja. Csodát nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Ella19

2016. június 17.

Én úgy vettem észre, hogy kevesebb mitesszerem van. Sokkal több van benne egy használatra, 1 csomagot 2szer használom fel, nagyon kiadós és az ára is nagyon baráti. Nem irritálja a bőröm. Imádom biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Birkin22

2016. június 15.

Nem vagyok maradéktalanul elégedett, de nem olyan rossz ez a pakolás. Először enzimes peeling után alkalmaztam és azt hittem, azért csípi a bőröm, másodjára peeling nélkül alkalmaztam, de akkor is csípett, így valószínű, hogy az én bőrömnek ez túl sok. Hatását tekintve nem rossz, volt egy pattanásom, amit nagyon jól összehúzott már egy használattal, a bőröm puha, hidratált. Ha nem csípett volna annyira biztos, hogy 5-ös értékelést kapott volna tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

mujerconfused

2016. március 1.

Nagyon semmilyen, nem vettem észre komoly hatást. A pórusokat egy picikét összehúzta, de különösebb hidratáló hatása nem volt...viszont fölkenéskor égetett és csípett, csak azért nem mostam rögtön, mert tudom, hogy a bőröm nem allergiás semmire. Végül nem csinált bajt, még csak ki sem pirosodtam, de ilyet még egyik maszkommal sem tapasztaltam.
El fogom használni, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

El fogom használni, de biztosan nem veszem újra.

Valentine

2016. február 1.

Előszeretettel próbálom ki a különféle holt-tengeri maszkokat. Most éppen ez került sorra. Hát...nem is igazán tudom hol kezdjem, mert számomra ez a maszk nagyon fura. Az egy adagnyi mennyiség túl sok. Fehér színű, tipikusan a CV-krémre emlékeztető illata volt. Az állagát szintén nem tudom hova tenni, mert inkább tűnt valamiféle kissé olajos krémnek, mint maszknak. Az arcomat nem csípte, de nem is igazán csinált vele semmit. Nagyon nehéz volt lemosni a túl krémes állaga miatt. Hozzá vagyok szokva, hogy a holt-tengeri maszkok többnyire megszáradnak, tisztítják a bőröm, feszesebb érzetet keltenek. Ez a maszk számomra azonban nagyon távol áll a holt-tengeri maszkoktól. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Matilda

2015. július 30.

Nagyon szeretem a Mülleres maszkokat, szerintem összességében jobbak, mint a Baleásak. Ez és a teafaolajos a két kedvencem tőlük. Nagyon jó krémes, könnyű elkenni és elég sok alkalomra elég. Felkenés után kicsit csíp, de egyáltalán nem vészes. Érzem a tisztító hatását és nagyon jó puha és friss lesz utána a bőröm. Amit előttem is írtak, én is tapasztaltam, hogy nem zsírosodik fokozottabban utána a bőröm. Megéri az árát, már másodszorra vettem újra és még fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol