CV Cadea Vera

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. április 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő arckrém, száraz és nagyon száraz bőrre

Debyildy

2018. április 27.

Már teljesen mások az összetevök!
Ezek: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Sodium Lactate, Sodium PCA, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
és még pár összetevö nincs már a krémben!
A krém beszivodik ugyan, de mégis valami ragacsos réteg marad a börön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Már teljesen mások az összetevök!
és még pár összetevö nincs már a krémben!
A krém beszivodik ugyan, de mégis valami ragacsos réteg marad a börön.

bigsista

2017. május 26.

Én nem a célkorosztályba tartozom, azonban kozmetikus hangsúlyozta, hogy több esetben a bőr állapota célozza meg a kezelés mikéntjét. Tény, hogy az ötvenes korosztálynál már állandó ez az állapot, amihez a krém hatóanyagai már alapból szükségesek. De nézzük az én "kaparom a negyvenet" jelenleg elhanyagolt arcbőrömet. Először is, nem iszom eleget, mert kis butus vagyok. Másodszor össze-vissza eszek, és nem eleget. Bár lassan húsz éve megválogatom, hogy táplálékot, és ne szemetet egyek. Ez utóbbi miatt is, amíg nem jutok értelmes kajához, addig koplalok. Jujjj! Ajánljatok pszichomókust, meg egyéb segítséget, de egyelőre ez van, ezt kell orvosolni NEKEM! Szegény szervezetem, amint megkapja kicsi táplálékát, jól bedarálja. Tartalékba nem sokat kap, az emésztésem villámsebességű, így a súlyom össze-vissza változik, a bőröm kb kéthetente más-más tüneteket produkál. (felületszáraz, zsíros, vízhiányos, pattanásos, mitesszeres, egyenetlen, petyhüdt, "beesett szemek", fodros, de nem ráncos homlok - ezek felváltva, néha keveredve, olykor hiperérzékenységgel, úgy hogy semmit nem tudok rá kenni, mert mindent kidob faggyúval, vagy allergiás bőrtünetekkel.) Nagy célkitűzésem, hogy most aztán normálisan eszem, iszom és rendbehozom a bőrömet is. Ebbe a dologba csöppent bele ez a tégely kence figyelemreméltó összetevőivel. Hát, meg kell mondjam fincsi! Felkenés után babapopsi érzet, érzem, hogy "meghúzza" a bőrfelületet, semmi fura allergiagyanús érzés, könnyű, és mégis érzem, hogy ebben van bizony anyag, és "bedarálja", akár a gyomrom a jóféle tápanyagokat. Érzem, hogy "etetem" a bőröm. Jófajta elégedettség érzéssel tölt el, mivel maradék nélkül felszívódik, mind szépen a bőrömben marad, ahogy azt kell neki felületi zsíros érzet nélkül. Ja, és nappali-éjszakai 2 az 1-ben, nem kell piperekiállítást rendezni a fürdőszobában. Egyelőre akut helyzetre használom, lehet lesz még egy tégely belőle úgymond kúraszerűen, de majd meglátjuk. Nekem erre a helyzetre csillagos 5ös!
* Az én tégelyem összetevőlistájában sem alkohol, sem den. alkohol és szilikon sem található és májusi alma olaj helyett makadámdióolaj leledzik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

tara95

2017. április 23.

Eredetileg nagyimnak vettem, de neki csípte és bizsergette az arcát. Sajnáltam, mert nagyon jó kis krémnek tűnt, anya vett mamának másikat én meg ezt elhoztam.

Régóta az incit figyelem, nem zavart a csomagolás. Vízhiányos, zsíros bőröm van, ahogy kevesebbet iszom, nevetőráncaim lesznek, miteszerek, pattanások utáni foltok tarkítják jelenleg az arcomat. Úgy voltam vele mostanában, hogy nem kell nekem hidratáló...sok-sok szérum és gél, az lesz a király és elég zsírt termel. Hát ez tegnap este megdőlt. Hámlasztottam, utána még jött szérum, zselé majd ez. Veszettül meleg érzetet okozott de érdekes módon nem pirosodtam ki, semmi, el is múlt hamar. Most reggel semmi ilyesmit nem tapasztaltam, fényvédő alá ment.

Na de miért is örülök neki? Ilyen gazdag, luxus érzetet adó kencével még nem találkoztam. Balzsamos állagú ami hő hatására kicsit folyósabb lesz és kenés után pillanatok alatt beszívja az arcom, matt felületet hagyva maga után. A ráncaim feltöltve, pihe-puha rugalmas, hidratált pofi. Az illata nagyon-nagyon enyhe, alig érezhető, minőségi hatást kelt. Amennyiben nem fogok kipattogni tőle, nem cserélem le jó sokáig.

CSÍÍÍP, CSÍP, én nem tudom mi van benne, hogy a rezisztens bőröm is kiakad...:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

CSÍÍÍP, CSÍP, én nem tudom mi van benne, hogy a rezisztens bőröm is kiakad...:(

jakittus

2013. július 4.

Anyukámnak vettem és meg volt elégedve vele, gyorsan beszívódik, és az összetevők sem a legdurvábbak, az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Dinart

2013. június 1.

Meglepően jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 1.

Meglepően jó!

c.ancsa

2013. február 19.

Nekem nem volt sajnos jó ez a krém. :((( A bőröm nem szerette, be sem szívta, és össze ,,kukacosodott" rajta, le tudtam dörzsölni. :/ És az a szag... Az alapján nem szoktam pontozni, de ez borzasztó! Olyan... sűrű, nagymamám krémje szagra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

szerka

2012. május 24.

Én félve próbáltam ki. Sajnos engem is elért, hogy egy krém csak akkor jó ha kellően drága. Nos ebben az esetben tévedtem. Könnyen beszívódó hatékony kence, zsíros érzet nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 24.

cappuccino

2011. augusztus 30.

Anyukám használja ezt a krémet, és nagyon meg van vele elégedve. Korábban használt Vichy-t, La Roche-Posay-t, Roc-ot, Clinians-t, de azt mondta, ez simán felveszi a versenyt a drágábbakkal. Azóta nem is veszi őket, csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.