CV Cadea Vera

Ár:   795 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timilla, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aktív hatóanyaga a kálcium, amely a bőranyagcserét támogatja, és megőrzi a bőr nedvességtartlamát.

csaktom

2015. augusztus 2.

milyen meglepő, h a szappantartalmú tisztítókrém olyan, mint a szappan... én ezért szerettem, mert úgy tisztított, mint a szappan, miközben krémesebb. volt, amíg meg nem újították, és szappanmentes nem lett az új változat, ezt meg már nem gyártják

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

anastasia

2015. augusztus 1.

Pontosan ugyanolyan, mintha csak egy sima szilárd pipere szappant krémesítettek volna... szagra, állagra, hatásra. Szárít, furcsa réteget hagy a bőrön. Szerintem azért ilyen, mert az idősebb nők fiatal korukban annyira hozzászoktak a hagyományos szappanokhoz, így nekik az ismerős "tiszta" érzést nyújtja. Kezet sem mosnék vele, nem hogy arcot... anyukám sem nyúlt hozzá már hónapok óta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

felicitas

2014. március 6.

Igen, tényleg szappan illata van, engem is nagyon szárított, ezért elajándékoztam. No meg jöttek a szokásos begyulladt faggyúmirigyek, nem tudom mitől, lehet hogy a bőröm kompenzál a nagyon zsírtalanító termékekre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

Dorcsa

2013. november 9.

Már megint hittem a szövegnek... Nem rosszak pedig az összetevői, de az arcomat egy használat után pikkelyesre szárította :(. Nem értem, pedig sls sincs benne :S Szappan illata van, gyanús. Olyan csikorgósra tisztít :/. Belement a szemembe és majdnem kifolyt a szemgolyóm.
Nagyon nem ezt vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Nagyon nem ezt vártam :(

timilla

2013. május 7.

Ez most nagy kedvenc lett, végre megtaláltam azt az arclemosót, ami számomra tökéletes: az állaga krémes, nagyon kicsit habzik, jó sűrű, szinte érzem, ahogy szedi le a koszt a bőrömről. Tökéletesen tiszta lesz tőle az arcom, és mégsem szárít vagy csíp egy cseppet sem! Dikszkrét, finom kis illata van, és szépek az összetevői is. MIndezt valami 800 forintért tudja, remélem, sosem szüntetik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Calcium PCA, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.