CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brigitta001, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Magától habzó, tisztító kendős maszk bármely korosztály számára.

HontiAgi

2019. június 25.

Muszáj volt megvennem, borzasztó viccesen hangzott ez a habzó koncepció. Használat előtt beraktam egy kicsit a hűtőbe, hogy legrosszabb esetben ha mást nem csinál, akkor is legalább hűsítsen egy kicsit. Felhelyezés után tényleg csúszkált, gondolom lehúzta a benne lévő rengeteg cucc dehát le kell benne feküdni és akkor legalább tényleg kénytelenek vagyunk pihenni az alatt a 10 perc alatt.
A habzó effekt szerintem kifejezetten muris volt, enyhén bizsergette az arcomat, de mást nagyon nem hiszem, hogy csinált.
Levétel után a maradékot lemostam, mert kicsit fura nyálkás réteget hagyott maga után, szóval szerintem a tisztítást inkább intéztem én a végén, mint a kendő amíg fent volt. Ezen kívül az illata sem tetszett annyira, klasszik szappan-szaga volt.
Összeségében egyszer kipróbálni vicces, ha úgy kell magunkat rávenni egy 10 perces pihire akkor arra jó, de amúgy nem nagy eresztés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Martu0508

2019. május 18.

Amikor megláttam a polcon, nagyon kíváncsi lettem erre a termékre. Sajnos nem tudom, kikre tervezték ezt a maszkot. A számból állandóan köpködtem a habot mert csúszkált a nem megfelelő méret miatt, az orrommal meg kilégzéskor gyönyörű buborékokat fújtam. Egyáltalán nem volt meg a fun érzés, sőt inkább igazi kínzás volt számomra. Hatását tekintve sem vagyok elájulva, a mitesszereim tetejét kicsit tisztította, de ezt más termékkel is el tudom érni úgy, hogy nem érzem magam egy kínzókamrában, és a túl erős rózsás illata csak rátett egy lapáttal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

bszandra

2018. december 29.

Sok folyadék van a tasakban, ezért érdemes a csap felett kibontani és feltenni, nagyon csikizős érzés amikor elkezdenek megjelenni a buborék, ajándéknak mindenképp javasolom, mert nagyon különleges. A végére a maradékot le kell mosni, de a hatása nem túl különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

brigitta001

2018. szeptember 16.

Halvány rózsaszín szövet maszk, ami használat közben felhabzik, bár nem annyira, mint a tégelyes habmaszkok. Illata alig van viszont kellemesen tisztít. Simábbnak éreztem a bőröm utána. Picit hajlamos folyásra, de ettől még újravevős. Tovább hagytam fel mint 10 perc, de semmi problémát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Butylene Glycol

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.