CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Alaposan eltávolítja a miteszereket és a szennyeződéseket az orr bőréből, mélytisztító hatású. Rendszeres használatával megelőzhető a pattanások kialakulása. A miteszereket és az eltömődött pórusokat egy speciális hatóanyag húzza ki, mely kapcsolódik a nedves bőrön található miteszerekhez és szennyeződésekhez. Az eredmény a pórusok mélyéig hatoló tisztaság.

CataKatinka

2015. október 3.

Nem csodaszer, de azért segít az ős ellenség a mitesszerek eltávolításában, sokkal jobb alternatíva, mint a nyomkodás pl. kozmetikusnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

Virág-os

2014. január 4.

A tapasz nekem bevált, bár nem mindig tudom megvenni. :(

Próbáltam Essence termékét (homlok-áll) is, mert sokan jókat írtatok róla. :( Csalódás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

A tapasz nekem bevált, bár nem mindig tudom megvenni. :(

Hime

2013. április 10.

Az Essence pórustisztítójához képest számomra gyenge. Nagyon keveset szedett ki, érdekes módon ismerősömnek bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

2013. április 3.

Régóta a Balea tapaszt használom, és próbáltam már a Rossmannos Rival de Loop-ot is, gondoltam most kipróbálom ezt is. Bárcsak ne tettem volna. Szinte semmit nem szedett ki. Van összehasonlítási alapom, és már sok éve használok ilyen tapaszokat, úgyhogy mára már eléggé kitapasztaltam hogyan nyújtják a legjobb teljesítményt (nem túl sok de nem is túl kevés nedvesítés kell alá, meleg víz jobb mint a hideg), azt kell mondanom, hogy ez a legrosszabb mind közül. Szinte semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

lumiukko

2013. március 12.

Ugyan ez az első pórustisztító tapaszom, tehát viszonyítani nem tudok, de nem ájultam el a teljesítményétől (bár lehet a többi még rosszabb.) Próbáltam már többféle képpen használni, hát érdekes módon akkor szedte ki a legkevesebbet, mikor előtte feltettem egy pórustisztító maszkot, majd gőzöltem is. Viszont utána egyszerű kinyomkodni a kisebb miteszereket, ez tény, na de az igazán láthatóak se a tapasszal, se utána a nyomkodással nem nagyon távolíthatók el. Szóval lényeg, hogy kisebb-nagyobb mennyiséget kiszed (látszik a tapaszon), csak épp az eredménye nem látszik a bőrfelületen. Mivel csinál is valamit, meg nem is, ezért 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

lionshare

2013. március 4.

Nekem is vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban, kiszedett jópár mitesszert (főleg a kisebbeket, ill. a tömegeseket). Összképileg, látványos eredményt nem tapasztaltam.., az orr környékére és állra használom, mindent nem szed ki, bár valószínűleg nem is lehet mindent és örökre, túl szép lenne..., így nagy elvárásom nem volt vele. Az a része amikor lehúztam és szép számmal láttam a kihúzott mitesszert, mondjuk nem rossz. Legközelebb én is használok peelinget és gőzölést előtte is és utána valami tuti krémet (a helyes-ebb táplálkozáson, több folyadékon túl) hátha még jobb eredmény lesz.
Viszont kategóriájában (mint pórustisztító tapaszt) hatékonyságban és ár-érték arányban ennél jobbat én nem tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Christi

2013. február 2.

nagyon hatásos. látványos az eredmény nálam, pedig nem számítottam semmi extrára. és mégis nagyon pozitívan csalódtam. az orrom utána sima volt. biztosan újra fogom vásárolni. és hetente használom majd. Még a páromat is sikerült rávennem, hogy tegyen fel egyet. :)
adok neki 4 csillagot és ha hosszútávon karban tudom vele tartani a mitesszereket akkor megkapja az 5 csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

greengirl115

2012. december 16.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Igazából nekem ki szokott szedni pár mitesszert, de inkább csak a kisebbeket, a nagyobbak ott maradnak. Semmi látványos eredmény.. Legközelebb kipróbálom közvetlenül arcradírozás után, hátha úgy többet is kiszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

g.kitti94

2012. november 10.

Nagy csalódásomra nem működött.. :( már megpróbáltam úgy is, hogy felraktam egyet, majd rögtön miután leszedtem, feltettem egy másikat, de semmi..úgy tűnik nagyon makacs mitesszereim vannak.. Azért még nem adom fel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

panna

2012. október 16.

Lehet, hogy én vagyok béna, de nekem semmit sem szedett ki és nem tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Lehet, hogy én vagyok béna, de nekem semmit sem szedett ki és nem tisztított.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Diisopropyl Adipate