CV Cadea Vera

Ár:   215 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hyaluronsavas szérum

Duo Hyaluronsav és gránátalma kivonattal készült intenzív hatóanyag koncentrátum a bőr hidratásához. A duo Hyaluronsavat tartalmazó egyedülélló ápoló formula kettős hatással rendelkezik: láthatóan kisimítja a ráncokat és vonalakat, belülről tölti fel a mély ráncokat. A bőr azonnal feszes és bársonyosan puha lesz. Duo Hyaluronsav: a makromolekuláris Hylauronsav védőréteget képez a bőrön, agy hatva a nedvességvesztés ellen. A mikromolekuláris Hyaluron tárolja a nedvességet és ismét feltölti a bőr nedvességtartalmát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

BorDo

2021. június 5.

Nagyon szépen hidratálja az arcom, üde, friss lesz tőle.
Sajnos nem túl praktikus a kiszerelés, azt felhasználó barátabbra tervezhetnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

Nagyon szépen hidratálja az arcom, üde, friss lesz tőle.
Sajnos nem túl praktikus a kiszerelés, azt felhasználó barátabbra tervezhetnék.

Pinshine

2019. szeptember 10.

Nagyobb cseppentős kiszerelés jobb lenne,de így is imádom :) Olyan látványos eredménye volt napokon belül,hogy mást nem is használok már. egész nyáron éjszakába nyúlón,vagy már hajnalban is dolgoztam..és ez a is szérum visszahozta az életkedvem és a munkakedvem is :DD
Hozzá CV (35+) nappali krémet este használtam és tényleg nagyszerű az eredmény.. viszont 1-2hete nem találok belőle sehol,ami sajnos már kezd látszani a szemem alatt,de remélem mihamarabb lesz újra a boltban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

livia0

2019. augusztus 27.

A kiszerelése nem a legjobb, nekem büdös, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

A kiszerelése nem a legjobb, nekem büdös, de teszi a dolgát.

havasikata

2019. július 11.

Egy olcsó kis szérum, üdíti, frissíti a bőrt, utazáshoz remek, szerintem ezért nem gond a kiszerelése sem. Tartok belőle otthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

OrsK

2019. május 24.

A kiszerelése nem épp a legpraktikusabb, de ennyi pénzért egy rossz szavam sincs. :)
Érezhetően feszesebb és puhább lesz tőle a bőröm. Abszolút megérős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Érezhetően feszesebb és puhább lesz tőle a bőröm. Abszolút megérős.

Kremcica

2019. március 9.

Hatásában jó. De a kiszerelése nagyon nem tetszik, jó lenne ha lenne belőle nagyobb kiszerelés is. Kb 2-3 adag van egy ampullában. Mindig félreeső helyre tettem mégis többször felborítottam, szerencsére nem túl folyós inkább géles állaga miatt nem ment kárba. Ami szintén nem tetszik az a nagyon erős illata, nem rossz csak sok. Illetve igen habzik. És még ott van az alkohol is ott van az inci elején... Ha kivennék belőle a sok sallangot árban nagyon megérné, de így ez a három fiola elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

timi1989

2018. november 23.

CSODASZER! Este arctisztítás után felkenem, másnap reggel bababőr az eredmény. A csomagolás miatt vonok le egy csillagot, mert egy kb. 2-3 alkalomra elég, ebben a formában viszont borzasztó nehéz tárolni. Jó lenne ha lehetne kapni nagyobb kiszerelésben, praktikusabb csomagolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 24.

Kicsit ragacsos, ettől függetlenül szeretem :) Egy ampulla nekem 3 használatra elég. Ha az egészet felkenem, nagyon sokáig kéne masszírozni, hogy teljesen beivódjon. Az arcom kellemes érzetű másnap, érzem, hogy kellően hidratál, a fakóság is megszűnik. Ár-érték arányban tökéletes. Nagyon is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

THE94

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem. Puha és sima tőle az arcom, bár picit ragacsos, de az már nekem mindegy. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

skyline

2018. május 23.

az itt található vélemények miatt vettem,elhasználtam egyszerre az egész ampullát,mezoterápiás készülékkel.
enyhe habzás stimmel
jó illat stimmel
ragacsos bőr stimmel
másnapi babapopsi bőr stimmel
viszont reggel le kell mosni,a ragacsos állag miatt egy csomó szösz beleragadt éjszaka az arcomba..
jó-jó,de csodaszernek nem mondanám,nekem nem tudott se többet se kevesebbet,mint más ilyen termékek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

enyhe habzás stimmel
jó illat stimmel
ragacsos bőr stimmel
másnapi babapopsi bőr stimmel

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.