CV Cadea Vera

Ár:   795 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Koreai ginzeng kivonat és gyümölcssav tartalmú összetétel, amely fiatalos bőrt kölcsönöz. A CV Vital Gyümölcssavas bőrradír használata ultrafinom bőrt és finom pórusokat eredményez. Az összetevők segítik a bőr megújulását és célzottan a száraz bőrpikkelyek ellen hatnak., amelyek a bőrt fénytelen és fáradt megjelenésűvé változtatják. Az apró ráncok láthatóan csökkennek. Bársonyosan puha és egyenletes bőrt erdményez. A koreai ginzeng kivonat revitalizáló tulajdonságokkal rendelkező ázsiai gyökér kivonat, mely elősegíti a kollagén képződést, sejtméregtelenítő hatással rendelkezik és csökkenti a bőrirritációt.

OrsK

2019. május 24.

Lehet nekem van rinocéroszbőröm, de alig hámlaszt. Picit jobb utána a bőröm felszíne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

francais

2019. április 5.

Én csak az orrom és az állam környékére tudom felkenni, mert máshol csíp, viszont a mitesszerek is itt vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Moncsika73

2019. március 8.

Nagyon szeretem , már többször újravettem. Használat után nagyon szép a bőröm. Nagyon jól felkészíti a bőrt a szérumot, pakolások, maszkok használatára. Alap darab nálam, és az ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Legadema

2019. február 4.

Lehet, hogy ez egy jó termék lenne, de nem arcradirként. Merthogy arcradirként egyenlő a nullával. Ha egy sima arctisztónak lenne feltüntetve akkor azt mondanám egész kellemes, de arcradirként fogom vélemenyezni. Itt-ott elvétve van benne néhány szemcse, ami valóban ultrafinom, ahogy a leirasban is szerepel, de már annyira mintha sima arclemosóval akarnám leradirozni az arcbőrömet. A sok jó összetevő is hiába annak aki arcradirt keres. Extra érzekeny bőrűeknek talán épp ez az ideális, viszont nekem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

natasa

2019. január 27.

Én annyira nem rajongok érte. Egynek jó, de semmi különösebb hatása nincs. Nekem teljesen nélkülözhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

random

2018. november 26.

ezt a régi verziót valamivel jobban szerettem, mint az új összetételt (kikerült belőle a ginzengkivonat)de igazából hatásában nincs túl nagy különbség. nagyon gyengéd, sokaknak talán ez kevés is lehet (de azért jobb mint a ziaja sensitive), de kezdőknek nagyon tudom ajánlani, mert ezzel sem nagyon lehet túlhámlasztani. mondjuk én már úgy használom, hogy ugyanennek a termékcsaládnak az enzimes púderéből teszek belőle egy keveset, mert a kettő együtt sokkal hatékonyabb, viszont egyszerű használni. ja, és nagyon kedvező az ára, emellett lassan is fogy, szóval nagyon megéri. már nem egyszer újravettem, és szerintem a továbbiakban is így lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Dius89

2018. november 25.

Már több mint egy éve vettem meg először a jó vélemények alapján. Szeretem az állagát és a hatását és magát az érzést, ahogy dörzsölöm le az elhalt hámsejteket. Nekem érzékeny a bőröm, ezért a használata után kipirosodik a bőröm, de kis idő után ez elmúlik. Heti egyszer használom (néha ritkábban), de egy év után néhányszor csúnyán kipattogtam a használata után, úgyhogy most próbálom kevesebbet/ritkábban használni, mert egyébként imádom utána a sima, friss bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

nagymarti06

2018. november 12.

Meglepően látványos hatása van közvetlenül a használat után, puha, feszes lesz az arcom, de nem kellemetlenül. A pórusokat is eltűnteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Spvirgi

2018. szeptember 21.

Nagyon szépen kitisztította az arcomat, puha lett a bőröm tőle. Majdnem 10 percig az arcomon volt legutóbb(elfelejtettem)
😁de szerencsére semmi baj nem lett.
Nem jött elő pattanás és allergia tőle. Szuper termék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

😁de szerencsére semmi baj nem lett.
Nem jött elő pattanás és allergia tőle. Szuper termék!!!

kjucus

2018. szeptember 21.

Pár hónapja vettem meg az itteni hozzászólásokra hivatkozva és egyáltalán nem bántam meg. Rendszeres használattal üdébb lesz tőle az arcbőr, megszűnik a hámlás. Az illatát nagyon szeretem és az állagát is. Az áráról nem is beszélve... Ez egy újravevős termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate