CV Cadea Vera

Ár:   595 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: punkyorange, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Koreai ginseng-kivonat tartalmú arclemosó

A CV kényeztető arclemosó krémesen selymes tisztítást jelent minden bőrtípus számára. A gyengéd formula kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, lerakódásokat, a sminket. A koreai ginseng-kivonat tartalma segít megőrizni és javítani a bőr rugalmasságát.
Koreai ginseng-kivonat: a revitalizáló és szabadgyök-megkötő tulajdonsággal rendelkező ázsiai gyökérkivonat elősegíti a kollagénképződést, sejtméregtelenítő és bőrirritáció-csökkentő hatással rendelkezik.
Az eredmény: érezhetően sima és puha bőr.

Kiszerelés: 200 ml

zahraa

2017. április 20.

Vegigolvastam a velemenyeket, mert nem ertem miert van ennyire lepontozva.
Kezdem ott, hogy pont az a jo, ha latod a vattapamacson az alapozot... Azt jelenti, dolgozik a termek, levitte a felesleges dolgokat a borodrol... Engem is zavart eloszor hogy minden este elhasznalok ra egy rakat vattapamacsot, de legalabb latom hogy tisztit valamit. En lennek a legjobban meglepve, ha semmi nem lenne azon a nyamvadt korongvattan.
Rengeteg jo osszetevo van benne, nem csip, viszont tudni kell, hogy onmagaban szarit, mindenkeppen kell utana egy hidratalasi rutin... Epp ezert en esti sminklemosashoz ezt hasznalom, utana arctisztito habot, szerum, krem, es patyolat borrel megyek aludni. Tokeletesen lehozza a legutolso szennyezodest is az arcrol. Van egy alapillata, ami az erzekenyebb orruaknak nem biztos hogy tetszik, nekem nincs bajom vele, nem olyan eros.
Nagyon jo kremes allaga van, olyan mint egy tubusos arckrem tulajdonkeppen.
Nagyon jo puha bort varazsol, es az ara abszolut megfizetheto. (Bar a fent irtakkal ellentetben mar 700Ft korul lattam legutobb a Mullerben)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

Vegigolvastam a velemenyeket, mert nem ertem miert van ennyire lepontozva.
Nagyon jo kremes allaga van, olyan mint egy tubusos arckrem tulajdonkeppen.

lichtnori

2016. május 19.

Update: Megváltoztatták az összetevőket, már nem koreai ginseng, hanem grapefruit kivonat van benne, és változott az illata is. A mostani illattal nekem sokkal jobban tetszik, mert szolidabb, kevésbé tolakodó. A jó véleményemet ugyan úgy tartom, szeretem ezt a terméket.

2015. május 29.:
Nagyon sok lemosót és krémet próbáltam ki tini korom óta. Egy ideig megtaláltam álmaim lemosóját: La Roche Posay fiziológiás arctisztító tejét. Aztán a gyártó valamiért megszüntette, és amit évekig használtam és jó volt a bőrömnek az volt-nincs. Szóval azóta is keresgélek, hogy találjak egy méltó utódot. Próbáltam sokfélét, sokféle árkategóriában (pl. Clinique, Lush, Bioderma, Vichy, Yves Roche, Avon, Nivea, Garnier, stb.), de általában csalódnom kellett. Ezt a Mülleres lemosót csak poénból vettem meg, nem gondoltam, hogy a 595 Ft-os árával bármit is nyújtani fog. Hát tévedtem, és kellemesen csalódtam benne! Nagyon jó krémes állaga van, mintha arckrém lenne, mégis könnyű leöblíteni és nem hagy maga után zsíros érzést. Praktikus a tubusa, igaz nagyon minimál a stílusa, eléggé uncsi a doboza, de végülis az a lényeg, ami benne van. Nagyon enyhe, nekem tetsző, elegáns illata van. Használat közben nem csíp, nem irritál, viszont puhává teszi a bőrt, igaz ez az érzés rövid ideig tart. A T vonalam az állammal együtt zsíros, az arcom többi része normál típusú. Nem zsírosít és nem is szárít. Én kétszer viszem fel az arcomra, és vízzel öblítem le. Így megfelelően tisztít, mert a tonikos vatta, amivel áttörlöm utána az arcom, az tiszta marad. A Nivea arclemosók kissé szétcsapták a bőröm, a homlokom tele lett dudorokkal, ezek elmúltak, amikor a CV-T kezdtem használni. Összességében baromira megérte, és más, drágább árkategóriájú lemosók sem hoztak többet, mint ez. Lehet, hogy nem lesz vele mindenki ennyire elégedett, de ennyi pénzért simán megér egy próbát! Ja! Azóta visszamentem a Müllerbe és megvettem a hozzá tartozó tonikot, gyümölcs savas arcradírt és Q10-es ránctalanító kapszulákat is és számomra mindegyik teljesen bevált. Szeretem és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

2015. május 29.:

despoina

2015. május 2.

Véletlenül akadt a kezembe a Corvinban található Müllerben, ahogy láttam a Váci utcaiban nincsenek CV termékek (talán helyhiány miatt?). Gyorsan ránéztem a címkére amin arclemosó szerepelt, bedobtam a kosárba úgy is azt gondoltam hogy biztos jól habzik ha krémes és ha már ilyen jó árba van nem kellene ott hagynom..
Miután kiprobáltam rájöttem hogy ez nem fog habzani..:D
Visszont nagyon jó reggel, hihetetlen krémes és lágy. Valamit tisztít de erős sminkkel nem birkózik meg.
Nekem tetszik és nagyon jó az ára is. Kiütést, allergiát nem okozott 1 hónap alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Miután kiprobáltam rájöttem hogy ez nem fog habzani..:D

csillag

2014. szeptember 29.

Csìp, egy kicsit. Ahogy előttem ìrta a kommentelő, nehezen bìrkòzik meg a smink leszedésével, de reggeli lemosáshoz nem rossz. Erős parfümös az illata ezért (sem) nem veszem ùjra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

punkyorange

2014. április 14.

Na szóval. Szükségem volt egy arctisztítóra és mivel ugyanennek a vonalnak a gyümölcssavas arcradírját imádom, gondoltam ez is hasznos kis termék lesz.
Mikor először kipróbáltam, már akkor sem akart "működni", gondoltam túl sok smink lehet az arcomon. Azonban még akkor sem tisztította meg azt, amikor semmi nem volt rajta... Meg is néztem gyorsan, hátha véletlenül krémet vettem arctisztító helyett..
Szóval amit ígér, nem tartja be. Lealapozott arcnál semmit nem old fel a festékből, olyan botrányosan teljesít, hogy két vattapamacs mindkét oldala vastagon sminkes maradt miután az arctejet használtam+leöblítettem meleg vízzel az arcomat. Nekem zsíros bőröm van, gondoltam reggeli arctisztításnál csak nem lehet probléma, azonban nem oldja fel az olajat, hanem a felszínen tengődik. Max. úgy tudom elhasználni, hogy először arcot mosok más termékkel, aztán ezzel átöblítem, hátha van benne valami hasznos is, ami fel tud szívódni (bár van benne alkohol, ami máris rossz pont..).
Aki hasonló bőrrel van megáldva és/vagy sminket visel, annak semmiképpen nem ajánlom. Talán száraz bőrűeknek beválhat, de mindenképpen végezzenek utána vattapamacsos tesztet az első pár alkalommal, nehogy abban a hitben legyenek, hogy tiszta az arcuk, közben pedig az összes kosz fent maradt.
Müller saját márkás termék 600 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Müller saját márkás termék 600 Ft-ért.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0