CV Cadea Vera

Ár:   325 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 2 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorsy, Módosítva: 2015. február 20.

Kiszerelés:   2 x 2 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Limitált kiadás

Pattanás elleni ampullák nappalra és éjszakára, problémás, zsíros és kevert bőrre.

A nappali (day) ampulla gyümölcssavat és cinket tartalmaz. Az éjszakai (night) ampulla szalicilsavat és cinket tartalmaz.

A nappali és éjszakai ampullák célzottan a pattanások és a makacs mitesszerek ellen lépnek fel. Reggelente a gyümölcssavat tartalmazó speciális hatóanyag formula fellazítja az elhalt hámsejteket, összehúzza a pórusokat és segíti a bőr megújulását. Éjszaka a szalicilsav feltárja az elzáródott pórusokat és segít gyorsan és hatékonyan fellépni a pattanások és mitesszerek ellen. A cink szabályozza a bőr faggyútermelését és segít megelőzni újabb pattanások és mitesszerek kialakulását. Panthenol és allantoin tartalma megnyugtatja az irritált bőrt és segíti annak helyreállítását. Az eredmény: egyenletesebb és finom pórusú arcbőr.

havasikata

2019. július 11.

Sajnos tartalmaz alcohol denat.-ot és parfümöt, de egy ideig használtam és bevált. Szépen kitisztította a bőrt a glikolsav és a szalicilsav-tartalmának köszönhetően. Az említett okok miatt más alternatívát kerestem, de amíg használtam, jó volt, ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Akara

2017. április 19.

Most külön lehet kapni az ampullákat, de a kék színű nincs még fent krémmánián. Tehát az éjszakaiból vettem 7 napos kiszerelésben, most így az első használat után el vagyok tőle ájulva. Tényleg szépült tőle az arcom, és nem is szárította, irritálta ki. Megvettem a gélt, a korrektort és a púdert is, így együtt bomba biztosan egészítik ki a szintén Mülleres Schaebens arclemosót és hidratáló krémet.
Csökkentek a gyulladások, a nagyon mini pattanás kezdemények visszahúzódtak, a hegek is halványultak, láthatóan kisimult a bőröm textúrája. Kíváncsi leszek, milyen lesz a 7 napos kúra végén a bőröm.
A nappalit nem fogom használni, mert nappalra nem nagyon szeretnék semmit az arcomra kenni a nagyon minimális hidratálón és a korrektoron túl, de ha ez beválik, akkor időnként fogok venni belőle egy-egy kúrára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

AnnaLAKK

2016. október 31.

Kúraszerűen havonta használom. Ár-érték arányban nagyon jó óriási változást nem csinál a bőrömmel, de látványosan szebb és tisztább utána a bőröm halványítja kicsit a visszamaradt hegeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Matilda

2015. augusztus 26.

Nekem annyira nem jött be. Nem tetszik ez az ampullás megoldás, az egyik úgy tört el, hogy kifolyt a fele. Felvitel után ragad és csillog a bőröm, hatását sem láttam nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

AnnaParadi

2015. augusztus 26.

Az elején mivel láttam ,hogy egy CV-s termék ,nem sok reményt fűztem hozzá ,de amit ígért azt betartja...nekem nagyon tágak a pórusaim,de ettől látványosan összehúzódtak. Megvagyok vele elégedve,újra veszem/vettem!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Dorsy

2015. február 3.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg csinálja a dolgát, ahogyan az le van írva. Kissé száraz arcbőrre raktam fel és meglepő módon nem irritált egy kicsit se. Kb. 3 napja használtam, azóta a pórusok kicsik, mitesszerek alig láthatóak, hámlasztja a bőrt, de finoman.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA, Propylene Glycol, Pantolactone, Pantolactone