CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egy lépésben tisztítja a bőrt. Az arclemosó tejet és arcvizet ötvöző kettős formula gyorsan és alaposan eltávolítja a bőrről a szennyeződéseket, a sminket, és az elhalt bőrlemezkéket. A sárgadinnye-kinvonat frissítően hidratál és a puha bőr érzésével ajándékoz meg. Ezzel egyidejűleg a vadmangó viasza bársonypuhává változtatja a bőrt, és védi a kiszáradástól.

Nicu

2014. április 13.

Az illata nekem tetszik. Engem szárít, de a sima víz is. Tisztít és olcsó, sok van benne. Nem lettem allergiás rá, ami jó pont. Sajnos nagyon érzékeny a bőröm.
Update: Sajnos nagyon szárítja a bőröm, azonnal hidratálóznom kell. De legalább nem lettem allergiás rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

laszlo.noemi

2014. január 28.

Már megvan egy ideje, és meg vagyok vele nagyjából elégedve. Nem vettem észre, hogy kevesebb lenne tőle a pattanásom, de legalább tisztábbnak érzem a bőrömet utána. Az ára is kedvező, rengeteg van benne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

orsipanka

2013. október 15.

Nekem is az új tubusos változata van meg. Vannak ennél jobban tisztító lemosók is, de ilyen selymesnek még soha nem éreztem a bőrömet, mint ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

orsipanka

2013. október 15.

Olcsónak olcsó, de kb annyit is ér. Reggelente használom, egy másik lemosóm van estére, az eléggé szárít, amellé kerestem valami kíméletesebbet. Kíméletesnek kíméletes, de nem tisztít eléggé. Használata után ragacsos marad a bőröm, bár ez néhány óra múlva elmúlik.

lau0825

2013. augusztus 11.

Nagyon szeretem, az új tubusos változata van meg. Szívesebben nyúlok hozzá, mint a Nivea tejemhez. Megfelelően tisztít, szeretem az illatát, hidratálót se kell használnom utána. Szebb a bőröm, mióta csak őt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

narancsfavirág

2013. május 14.

Kellemes arclemosó, finom illattal. Nagyon gyengéd, talán épp ezért nem érzem olyan hatékonynak, de legalább nem is irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

juccjucc

2013. március 27.

Jan. 7. Az itteni vélemények hatásara pár napja beszereztem.Az illata az isteni.Nagyon megvagyok vele elégedve,sokkal tisztább tőle a bőröm.Nem szárít,nem zsírosítja az arcbőrömet.Tuti,hogy újra fogom venni.

Március 27. Még mindig használom mindennap és még mindig van benne:) Elég sokáig kitart:)
Semmi rosszat nem tudok rá írni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Semmi rosszat nem tudok rá írni:)

emyke

2013. március 10.

Pár hete használom de nem nagyon tetszik.Egyáltalán nem szedi le rendesen a sminket,és nagyon krémes egyáltalán nem szárít nekem.Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

olin

2013. február 24.

Kellemes állagú és illatú krém. Az én bőrömet érezhetően enyhén hidratálja is, a sminket elég jól leszedi. Bár nyáron inkább a könnyebb tonikokat részesítem előnyben, a hideg hónapokra ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

gwendolen

2013. január 13.

Most vettem, egy hete használom. Erősen sárgadinnye szagú, néha valamiért mintha csípné az amúgy száraz bőrömet.
Viszont teljesen leviszi a sminket. Mondjuk azt hogy majd hosszabb használat után újraértékelem, egyelőre legyen a közepesnél kicsit jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0