Daiso Japan

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: negiluy, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Aktív szénport tartalmazó, mitesszereltávolító, lehúzható arcmaszk. Eltávolítja a bőrből a felesleges olajat és szennyeződéseket, mélyen tisztítja a pórusokat.

infernal

2019. július 31.

Nem tisztít semmit, és nehéz leszedni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Nem tisztít semmit, és nehéz leszedni rendesen.

szepesiorsi

2017. április 22.

Semmi extra. De 800.- ért szereztem ebayen, így nem volt nagy érvágás. Nekem egyáltalán nem tisztította ki a pórusokat, de valamit csak érhet, mert használat után nagyon sima a bőröm!! Valóban eléggé ragadós, utána alaposan kell kezet mosni, de nekem nem olyan macerás a felkenése és leszedni is baromi könnyű. Amúgy egy kozmetikust is kérdeztem az ilyen maszkokról és azt mondta, hogy ha nyomkodással is nehezen jönnek ki a mitesszerek, akkor egy krémtől semmit ne várjon az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Reni39946

2017. március 9.

Első használat után nagy a csalódás. Párommal próbáltuk, de semmi eredménye nem volt. Semmit vagy alig valamit szedett ki. Adunk még neki esélyt, legközelebb gőzölés után vetjük be, hátha...
Update: Gőzöltem, de semmi. Páromnál ugyanígy... Nem adtam fel, mert a hátamon is vannak mitteszerek, amik egészen kiállnak, így néha amikor elgondolkodom, ki szoktam kaparni őket, s gondoltam ha másra nem, arra bevetem ezt a kencét. Áztattam magam kádban, hogy nehogy az legyen, hogy nem elég puha a bőröm, de semmi. Még a hátamon se... Gondolom, ennyire bőrfüggő... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

cukorróka

2017. február 27.

Vegyesek az érzéseim ezzel a kencével. Nekem az arcomon lévő pihéken kívül nem sok mindent szedett ki. De azokat kegyetlenül kitépte, így ha másnak nem is, szőrtelenítőnek kiváló... Páromra is felkentem neki viszont egész jól bevált! A pólusai jóval tágabbak mint nekem, lehet azért is volt eredményesebb nála a maszk. Az fix, hogy a neten terjedő képeknek, ahol tele van undi kis mitesszerekkel a lehúzott cucc nem lehet hinni, annyira azért nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Shama

2017. január 10.

Nekem nem vált be! Többször próbálkoztam vele, de gyakorlatilag nálam nulla volt a hatása. Lassan szárad és nemhogy a mitesszereket, de az elhalt hámsejteket sem szedi le. A maradék a kukában landolt. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

annamaria01

2016. szeptember 14.

Elég sok rossz vélemény van róla,de nekem bevált. Arc gőzöltetése nélkül is használ. (nálam)Ecsettel szoktam felvenni, mert kézzel számomra lehetetlen. Szépen matítja a bőrt és sokkal tisztábbnak is érzem,a miteszerek nem 100%-át tünteti el,ha így lenne nem létezne problémás bőr :Dde elég nagy részét szépen kiszedi. Nagyon sokáig elég volt,úgy hogy volt amikor teljes arcra használtam. Mikor teljesen kiürült, a tubus szétvágása után még olyan 3 alkalomra valót ki tudtam szedni, így nálam 6 hónapig bírta. Szerintem érdemes kipróbálni, mert van akinek használ én például biztos újrarendelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

KiwiAwi

2016. augusztus 21.

Osztom GNóri véleményét. Csodát nem vártam tőle, de ez a maszk az ég világon semmit nem csinál. :D Kitépi a kis láthatatlan pihéket, és néhány szálat az ember szemöldökéből, de ha mondjuk bajusz gyantázást vársz tőle az elmondottak alapján, akkor csalódnod kell, mert azokat mind egy szálig meghagyja. :"D
Miteszereket nem távolít el, sőt, az elhalt hámsejteket sem, mivel mindkettőnek birtokában van a fejem, ezért lenne lehetősége bizonyítani, de sajnos semmi. A lehúzása fájdalmas, a felkenése... szintén, csak más értelemben. Lehetetlenség összefüggő réteget kreálni, mert a cucc saját magához jobban ragad mint az ember bőréhez, és szépen letakarított tiszta bőrfelületen is foltosodik. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy valahol kicsit több máshol kevesebb, nem. Konkrétan felkened egy pontra, és onnan elmászik mint a csiga. A heroikus küzdelem csak akkor enged némi reményt megcsillanni, mikor kenegetés közben folyamatosan szárítod a krémet, szóval vagy titanicosat játszol egy szeles őszi hajnalon a teraszon, vagy a hajszárítóval/ventillátorral bohóckodsz. Bosszantó és tényleg felesleges harc a fájdalomért, mert mást nem kapsz tőle. :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

GNóri

2015. szeptember 22.

Ezeket a Daiso termékeket nagyon hypeolják, úgy reklámozzák, hogy Japánban a best sellerek, a japán nők kedvencei..ezért nagy lelkesedéssel vártam ezt a maszkot és a habzó arctisztítót.
A maszkban már első érintésre csalódnom kellett, ugyanis a tubus érezhetően nem volt tele, megrázogatva lötyögött benne rendesen a krém, ebből arra következtetek, hogy félig-nagyon maximum háromnegyedig volt csak megtöltve.
Aztán a használatakor sem nyerte el a tetszésemet. Hogy az egész arcot befedő, egységes, vastag réteg legyen rajtunk, amit le lehet húzni, és ahogy a képeken is hirdetik, ahhoz istenes mennyiséget ki kell nyomni, így nem igazán gazdaságos. Háromszor használtam, és gyakorlatilag már alig van a tubusban.
Lassan szárad, és a lehúzás nekem egy nagy tortúra: tépi az arcom, kitépi a kis szőrpihéket, tehát nem túl kíméletes. Ellenben az én esetemben semmilyen szennyeződést nem szedett ki a pórusokból, pedig nagyon ezzel hirdetik.
Nekem tehát a használata teljesen felesleges, mert nem tisztít. Szerintem nem éri meg ~1500ftért megrendelni az ebayről, és aztán még hetekig várni is rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

negiluy

2015. május 28.

Már egy ideje nyűglődtem a mitesszerekkel és jó pár terméket kipróbáltam ellenük, ez az egyik, ami bevált. Egy-két használattal nem sok változás tapasztalható, de folyamatos használattal szépen rendbe lehet tartani a mitesszereket. Ráadásul baromi vicces, mikor felkened és tiszta fekete tőle a fejed. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Xanthan Gum
Tisztítószerek: PEG-60 Hydrogenated Castor Oil , Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Butylparaben

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.