Davidoff

Ár:   7960 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: zpapparder, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád:fás-fűszeres

Illatjegyei: tea,mandarin,citrom,bors,bergamot,szezám,paprika,viginiai cédrus,vetiver,pézsma

krissz28

2013. október 10.

Ma szaglásztam meg a dm-ben hát jobbra számítottam megmondom őszintén, nem rossz, de nekem nem egy különleges darab hogy úgy mondjam, mellette szól hogy tartós az illata mert itt szaglászom még a papíruszon "szépen kiadja" :) , azzal nincs gond (eltel 10 óra) én a 40-es korosztálynak ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

NagyN

2012. november 27.

Túlzás nélkül merem állítani, hogy az egyik legjobb parfüm a piacon!Férfias illat de még sem az a nagyon fűszeres markáns illat.Eddig az összes hölgy ismerősömnek tetszett.Én olyan 20-40 éves korig tudom elképzelni a viseletét.Használtam eredetit és volt már hamisítványom is és meglepő de a hamisítvány szinte ugyan olyan illatú csak nem olyan tartós.Elsőre soknak tűnhet a 14-17ezres bolti ára de mindenképpen megéri beruházni egyre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)