Davidoff

Ár:   7960 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: zpapparder, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád:fás-fűszeres

Illatjegyei: tea,mandarin,citrom,bors,bergamot,szezám,paprika,viginiai cédrus,vetiver,pézsma

Cintia04

2021. szeptember 14.

Itt szaglászom magamon ezt a kis jószágot! Férjemnek nagy kedvence a Chevignon Heritage és a Calvin Klein Eternity Flame így valami jellegében hasonló illatot kerestem mert közeleg a szülinapja! Kikötötte parfümre ne költsek mert másra vágyik de hát parfüm az parfüm kell a kis ajándék csomagba! Úgyhogy olvasgattam, keresgettem viszonylag nem egy vagyonos parfümök között mert ugye mint tudjuk nem csak a drágák között van jó, szép illat! Szeretem a Davidoff illatait mert elegánsak, szépek, hétköznapokra is hordható mégse unalmasak a legtöbb illatban van egy kis csavar mint pl a Cool Waterben is! Egyszerű de mégis van benne valami vonzó, markáns jelleg amit öröm beszippantani! Az Adventure is ilyen! Jellegében tényleg egy arany színű illat mint a Flame vagy Heritage (mint a folyadék maga ami benne van) friss, fűszeres, krémes, elegáns hétköznapi vagy alkalmi napokra egyaránt! Egyáltalán nem öreges illat inkább úgy mondanám érett, felnőtt férfiakon tudom elképzelni! Huszas évek vége inkább harmincas és fiatalos negyvenes korosztálynak tökéletesen hordható ha az illető is ilyen! Érett, intelligens, az élet dolgait nem veszi fél vállról hanem bele áll és szembe nézz velük! Nem kisfiúknak, komolytalan nagyra nőtt gyerekeknek való illat akik megrekedtek a tinédzser kor buli és csajozás mámorában! Pár fújás és körbe ölel ez a finom, krémes, fűszeres csoda! Bátran próbáljátok ki Férfiak/Fiúk ha valami különlegességre vágytok a hétköznapokra! Tényleg nagyon klassz illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

krissz28

2013. október 10.

Ma szaglásztam meg a dm-ben hát jobbra számítottam megmondom őszintén, nem rossz, de nekem nem egy különleges darab hogy úgy mondjam, mellette szól hogy tartós az illata mert itt szaglászom még a papíruszon "szépen kiadja" :) , azzal nincs gond (eltel 10 óra) én a 40-es korosztálynak ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

NagyN

2012. november 27.

Túlzás nélkül merem állítani, hogy az egyik legjobb parfüm a piacon!Férfias illat de még sem az a nagyon fűszeres markáns illat.Eddig az összes hölgy ismerősömnek tetszett.Én olyan 20-40 éves korig tudom elképzelni a viseletét.Használtam eredetit és volt már hamisítványom is és meglepő de a hamisítvány szinte ugyan olyan illatú csak nem olyan tartós.Elsőre soknak tűnhet a 14-17ezres bolti ára de mindenképpen megéri beruházni egyre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)