Davines

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. január 12.

Kiszerelés:   75 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Simító kondicionáló balzsam durva tapintású vagy göndör hajra olíva kivonattal.

renitrk

2018. április 12.

Imádom. Hullámos, vasalt egyenes hajjal csodát művel. Nincs több szöszösödés, nincs száraz hajvég. Szép formát ad a hajnak, és iszonyat sima lesz, nem csak nedvesen. Nekem szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

e.m.e.s.e

2017. november 26.

Még az év elején rendeltem két Davines kondicionálóval együtt, de annyira nem jött be, hogy néhány héttel ezelőttig csak állt a zuhanyzó polcán. Egyáltalán nem haragudam rá, mert a hosszú, festetlen, vékonyszálú hajammal nem tartozom a termék célcsoportjába. Nagyon jól hidratál, de az én amúgy is lelapulásra hajlamos hajamnak túl sok, még jobban lehúzza a frizurámat.
Végül odaadtam a nővéremnek, aki teljesen más minőségű hajat örökölt, a vastagszálú, enyhén hullámos és rengeteg hajával maximálisan őt célozta meg a Davines a Love Olive hajbalzsammal. :)
Az 5 csillagos értékelést tehát az ő tapasztalatai alapján adom. Nemcsak a nővérem rajong azóta is a Love-ért, hanem én is észrevettem a haján a változást. Nagyon sokat puhít rajta a balzsam, látványosan és érezhetően is jobb állagú. Annyira nagy a szerelem a nővérem részéről, hogy erős célzással jelezte felém, nemsokára elfogy a balzsam. :D Így tudom, mi kerül december 6-án a csizmájába.
Én pedig maradok az imádott Davines Melu balzsamomnál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Én pedig maradok az imádott Davines Melu balzsamomnál. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lila színű.