Davines

Ár:   3 990 Ft és 5 990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   3 990 Ft és 5 990 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Simító kondicionáló balzsam durva tapintású vagy göndör hajra olíva kivonattal.

Fannitazia

2020. január 18.

Ez az első Davines termék, amit kipróbálok és már az első használatnál megfigyeltem, mekkora a különbség az eddig használt drogériás termékekkel szemben. Fodrász kente elsőként a hajamra, de akkor a váll alatt érő hajamat rövidre vágattam, gondoltam, h azért lett olyan puha és sima a hajam, mert megszabadult a letört részektől. Emellett azonban sejtettem, h amivel mosta, balzsamozta, fújta, az is hozzájárult ehhez, mert amikor otthon megmostam, már nem volt frankó, úgyh beruháztam rá. A legjobb döntés volt, mert bár nem olcsó, a sampon 3 hónapig elég volt (az elején sajna többet vittem fel), kevés kell belőle, a balzsamnak meg még a fele sem fogyott el, annyira sűrű, krémes és abból meg még kevesebb kell. Ki fogom próbálni a többi terméket is a márkától. Amit ígér, azt is hozza, kevésbé szöszös és durva tőle a hajam, úgyh megy is az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

renitrk

2018. április 12.

Imádom. Hullámos, vasalt egyenes hajjal csodát művel. Nincs több szöszösödés, nincs száraz hajvég. Szép formát ad a hajnak, és iszonyat sima lesz, nem csak nedvesen. Nekem szerelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

e.m.e.s.e

2017. november 26.

Még az év elején rendeltem két Davines kondicionálóval együtt, de annyira nem jött be, hogy néhány héttel ezelőttig csak állt a zuhanyzó polcán. Egyáltalán nem haragudam rá, mert a hosszú, festetlen, vékonyszálú hajammal nem tartozom a termék célcsoportjába. Nagyon jól hidratál, de az én amúgy is lelapulásra hajlamos hajamnak túl sok, még jobban lehúzza a frizurámat.
Végül odaadtam a nővéremnek, aki teljesen más minőségű hajat örökölt, a vastagszálú, enyhén hullámos és rengeteg hajával maximálisan őt célozta meg a Davines a Love Olive hajbalzsammal. :)
Az 5 csillagos értékelést tehát az ő tapasztalatai alapján adom. Nemcsak a nővérem rajong azóta is a Love-ért, hanem én is észrevettem a haján a változást. Nagyon sokat puhít rajta a balzsam, látványosan és érezhetően is jobb állagú. Annyira nagy a szerelem a nővérem részéről, hogy erős célzással jelezte felém, nemsokára elfogy a balzsam. :D Így tudom, mi kerül december 6-án a csizmájába.
Én pedig maradok az imádott Davines Melu balzsamomnál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Én pedig maradok az imádott Davines Melu balzsamomnál. :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lila színű.