Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

18 árnyalatban kapható.

killerqueen

2014. október 8.

Egy smaragdzoldem es egy matt halvanyszurkem van, szeretem, konnyen eldolgozhato, nem pereg es tartos. De valamiert nem vettem tobbet belole. A kedvenc barnaim, szurkeim mind L'orealok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Metty

2014. február 9.

Arany színű van nekem. Mikor megláttam a boltban percekig csak bámultam, annyira tetszett a színe. Muszáj volt megvennem. :) Tényleg nagyon szép, és szépen fennmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

hagicica20

2013. november 25.

Nekem a 12-es árnylat van meg. Ez egy halvány mályva szín, amire már nagyon-nagyon régen vágytam és sehol sem találtam. Nagyon pigmentált festék, ahhoz képest hogy halvány szín, nem kellett rétegeznem. Alap nélkül vittem fel ecsettel a fedett szemhéjaimra. Az oké, hogy a 24 órát túlzásnak találom, de így alap nélkül is kibírt 9 órát kopás nélkül. 9 óra után egy kicsit összegyült a ráncokban, de nem volt nagyon észrevehető. A színéből még láthatóan így se veszített. Amit nagyon sajnálok, az az, hogy az inci lista feltöltésénél láttam a sok parabént. De mivel alkalmi sminknek szánom emiatt ezt elnézem neki. Szóval kifogástalanul vizsgázott és megvagyok elégedve vele. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.