Declaré

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti a bőr fiatalos frisseségének megőrzését hosszútávon. Mélyen táplálja az arcbőrt a kiváló összetevőket tartalmazó komplexének köszönhetően, ezáltal megvédi a bőr sejtjeit a külső káros hatásoktól és az idő múlása által okozott roncsolodástól. Késlelteti a bőröregedést, fiatalosan és ragyogóan tartja az arcbőrt. Manolia - kivonatttal, tiszta selyemkivonattal és válogatott olajokkal.

Src-complex ™ Declaré complexet tartalmaz a stessz és az irritáció ellen

sjokoladekake

2017. augusztus 20.

Mintát kaptam belőle, az eladó hölgy ajánlotta a márkát. Korábban La Roche Posay Hydraphase intense legere krémet használtam, hatása kb ugyanaz, de árban a LRP kedvezőbb. Lehet, egyszer megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Kedi81

2017. május 16.

A márka matt-hidratáló hatású nappali krémjét használom,ami szintén érzékeny bőrre lett kifejlesztve(csak még nincs feltöltve)egy eladó hölgy beszélt rá,mikor egy Shiseido krémmel szemezgettem,hogy ennek jobbak az összetevői,kis minta a kézfejre mindkét krémből meggyőzött,meg persze az ára :-)
( 15 Euro körül volt,ha jól emlékszek,és 50ml-es )
Azt nem tudom,hogy jó döntés volt-e,mivel azóta a Shiseido-t még nem szereztem be,majd,ha ez elfogy:-)
Maga a krém sűrű,jól hidratál,kevés kell belőle,nem okoz pattanást,gyorsan beszívódik,viszont pár óra múlva kifényesedik tőle a bőröm és sajnos az illatát se szeretem annyira,tudom,hogy nem túl jó,ha agyon van parfümözve egy arckrém,de nekem akkor is számít,hogy mikor felkenem jó illata legyen,ez olyan igazi "sensitive" illat,talán valami kis virág illattal keveredve,de nem tudom megszeretni :-(
Elhasználom,ha már hagytam magam rábeszélni,de a következő biztos nem ez a márka lesz,inkább egy Shiseido :-)
Mivel elvileg ez egy matt krém,de csak pár óráig tart a hatása emiatt kap egy négyest,és akkor az illatát hagyjuk,az az én személyes "hülyeségem" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

( 15 Euro körül volt,ha jól emlékszek,és 50ml-es )

despoina

2016. április 12.

Mintát kaptam belőle de igy is jó néhány napon át tudtam használni. Nagyon jó krém, kisímitja és feltölti az arcbőrt. Én éjjelente használtam igy nem is igényeltem volna a fényvédelmet. Ha jól láttam nem tartalmaz olyan sok szilikont ezért egy dupla * jár, mert szinte az összes jó kozmetikumba és krémbe ma már belenyomnak egy jó adag szilikont igy az INCI első top 5-jébe bennevan. Az INCI is nagyon szép. Svájci termék, persze nem La Prarie de én azt nem is igénylem mert borzalmas az INCI-je általában. Irritációt, pattanást nem okozott. Árára lennék kiváncsi :) Lehet megvásárolom majd teljes kiszerelésben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!