Decléor

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2012. november 27.

Ár:   15 990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag textúrájú, nyugtató hatású hidratáló krém, mely folyamatos, mély hidratálást biztosít az aquaporin technológia révén. A krém a hidratáló hatás mellett védi a bőrt a káros környezeti hatások ellen is. Használja reggelente a megtisztított arcra és nyakra.

gingerbloo

2017. október 26.

eghy deluxe sizeot kaptam lookfantastic boxban. Hát.... nem tudom. 22 vagyok, aknés, enyhén zsíros bőrrel. A hidratáló hatása ennek ellenére nappalra nekem nem elég, úgy érzem a smink alatt száraznak tűnik vele a bőröm... de az még hagyján, mert mondjuk egy másik hidratálóval eyütt vagy még zsírosabb bőrre jó lehet.
DE EZ A SZAG: BORZASZTÓ. Hogy a fészkes fenébe lehet ennyi és ilyen erős, penetráns virágcsokor illatú parfümöt tenni egy hidratálóba. Pedig én aztén nem vagyok kényes az illatokra, áltlalában nem szokott zavarni. Kizárt dolog, hogy ez érzékeny bőrűeknek/orrúaknak, rozáceás vagy komolyan aknés, illetve /normál/száraz bőrűeknek jó lenne.
És ennyi pénzért még az árát sem éri meg pedig én aztán nem sajnálom a pénzt bőrápolásra.

Túlárazott azért, ami, és a szaga az elviselhetetlen, egész nap érezhető.El fogom hasznbálni idővel, de megvenni teljes kiszerelésben biztos nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

szakszil

2017. január 25.

kozmetikusom ajánlotta az ylang-ylang olajjal együtt imádtam, magában is néha felkentem nappalra ha rohantam , 6 hónapig kitartott nekem, az illata kicsit olyan nagymama Hélia -D krémjére emlékeztet de jó értelemben:) de nem olyan zavaró megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

GeorginaH

2016. április 22.

Az illata kellemes,állaga elsőre sűrű,de pillanatok alatt felszívódik. Jól hidratál,de ennyi.Ehhez képest az ára meglehetősen magas.. megvállnék tőle ki használatlanság miatt..Hamarosan meghírdetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

dobolank

2016. január 6.

Imádtam ezt a krémet a 30-as éveimben, sőt, az egész márkát. Mégis, legtöbbet ezt vettem újra. Szuperül hidratált, gyorsan beszívódott, mérsékelt, kellemes illattal.
Így 45+-osként már nem veszem meg, meg az a helyzet, hogy el is szálltak az árakkal, bár a neszesszer-akcióik mindig jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 6.

helgasnow23

2015. április 26.

Szerintem nem éri meg az árát, abszolút nem tesz csodákat, nem rontott, de nem is javított a bőrömön. 3 csillag, mert az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

mango-

2014. július 1.

Sokáig vártam, míg végre rászántam magam, hogy írok erről a krémről. Az ok, amiért vártam az az, hogy nem szeretek negatív kritikát alkotni. Karácsonyra kaptam a férjemtől a nappali és az éjszakai krémet. E.L. fun vagyok, de felcsillant a szemem, hogy ez "natúrkozmetikum". Aztán hazafelé, amikor túl voltam a vásárláson, elgondolkodtam azon, hogy vajon jól döntöttem-e, hiszen tavasz elejétől tél kezdetéig konkrétan az összes létező növényre allergiázom. :) Na, amikor véégre 3 év után (2 gyerek születése után) magamra kenhettem a csodakencét, viszkettem és égetett. 3. napra második állam nőtt konkrétan. Olvastam itt, hogy azt javasolták sokan, ha valamelyik krém rosszabb bőrképet eredményez, hagyjuk abba. Nehogy'már abbahagyjam, ha megvettem ennyi pénzért, még ha lerohad a fejem, akkor sem! :D És jól tettem! Most már közel egy hónapja használom és nagyon szép a bőröm, hidratált és élettel teli. Nem zsírosodok T vonalban, juhúúú! :) Még gondolkodom rajta, ha elfogy, maradok-e ennél a márkánál, de addig még van időm. Összegezve sztem ez egy jó krém, a kezdeti nehézségek ellenére is! ;)

Na, ezt a krémet kivágtam a kukába, mert akkora gyulladt pattanàsaim lettek tőle, hogy fujjj! :) Még az 50 éves anyukámnak is begyulladt a bőre tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

mystic10

2014. május 3.

A 25-35 éves korosztály számára az egyik legjobb krém. Könnyed textúrájú, nem fénylik tőle a bőr. Igazi hatását hosszú távon fejti ki, ne várjunk csodát egy-két nap után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 3.

JoyBlond

2012. augusztus 14.

Csak egy minta erejéig használtam. Tudni kell, hogy inkább zsíros a bőröm, de télen kell neki a hidratálás, nyáron ez a krén nekem sok lenne. Azért adok négy csillagot, mert van számomra jobb hidratáló krém is. De ha nem fedeztem volna fel azt, akkor ezt venném meg. Csodás illata van, nagyon jól felszívódik, pedig nem lotion szerű, de nem is nehéz. Szépen hidratál, jó érzés használni. Száraz bőrűeknek kevés lehet, főleg télen. Szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Cumpilla

2011. március 31.

Itta a vízhiányos bőröm. Egész napra hidratált és finum puha volt tőle. Nagyon finom illata van.
Összetevők: Menta és Orange Blossom-aromás víz , Codium-tengeri alga - és mogyoró olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-6, Propylene Glycol, Saccharide Isomerate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myreth-3 Myristate, Caprylic / Capric Triglyceride, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Panthenol, Cetyl Palmitate, Dimethicone, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Triethanolamine, Laureth-7
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Myreth-3 Myristate, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Triethanolamine, Laureth-7
Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.