fallback image
img
Minden bőrtípus
Bőrproblémák: bőrproblémák and bőröregedés
Hidratáló krémek
Hidratáló krémek fényvédő nélkül
Lelőhely: Drogériák, online

Delia 40+ Nappali és Éjszakai Ránctalanító, Intenzíven Hidratáló Arckrém

4
2 vélemények
Hozzáadva 2018.04.04.by

francais

50 ml

Kettős hialuronsav DuraQench IQ™ Hyaluron Fusion – Double Mimetic technology: kozmetikumok új generációja, amelyet a Delia Cosmetics laboratóriumában dolgoztak ki. Ez a technológia használja a hialuronsav kétfajta részecskéit, amelyek biztosítják a komplementáris ráncelleni hatást. Az egészet egy innovatív enzimutánzó formula alkotja, amely hatékonyan utánozza a bőrben természetes javítási folyamatokat és láthatóan garantálja a fiatalító hatást. Koncentrált ránctalanító és hidratáló összetevőket tartalmaz, amelyek azonnal javítják a bőr kondícióját és fenntartják a bőr megfelelő védelmét.

Innovatív formula:

  • Magas molekulájú hialuronsav – a felhám mélyebb rétegeit hidratálja;
  • Alacsony molekulájú hialuronsav – hidratálja és kisimítja a bőr felső rétegét, feszesítő mikrohálót képezve;
  • DuraQench IQ™ – intelligens hidratáló anyag;
  • Verbéna molekurális peptidek multi fiatalító hatásúak;
  • Hydromanil™ – innovatív

Hatása:

  • Intenzív hidratálás - 99%
  • Rugalmasság és feszesség javítása - 87%
  • Ráncok kisimítása - 89%
  • A bőr állapotának javítása - 100%
1850 Ft-tól
Keresd meg ezt a terméket a Piactéren

Összetevők

Vélemények

Rendezés

2019.02.26. 09:52

KRÉMMÁNIÁS szint
45-54 korcsoport

Sima hidratáló krémnek elmegy, tehát az arcmosás utáni száraz bőrömet jól hidratálja, de a ráncok feltöltésében és a bőröm feszesítésében nem segített. Azt viszont értékelem, hogy nem csípi a szemet, nem okoz semmilyen allergiát és pattanásokat sem. Más krémekkel is jól kijön.

Hasznos vélemény?

2018.03.23. 19:39

KRÉMMÁNIÁS szint
45-54 korcsoport

Régóta keresek hasonló krémet, ami rendbe teszi a száraz arcbőrömet, így télen.Egyáltalán nem okozott allergiát,mint más krémek.Nem csípte a szememet, ha alá kentem. Már egy hét után hidratált volt a bőröm és élettel teli. ♥Az illata is kellemes és külön jó benne, hogy nappal és este is használható. Alapozás elötti bőr hidratálásnak is kitűnő.Az ára is szuper, ahol vettem 1290.- Rendszeresen használom, már az utánpótlásról is gondoskodtam. ;-) Nekem maximálisan bevált. :)

Hasznos vélemény?

Vélemény hozzáadása