Best of Beauty 2019

Dermacol

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: pofi89, az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nem ragads formula. Este és reggel is használható. Antibakteriális.

Rekazs

2018. április 3.

4 csillagot adok neki mert a meglévő pattanásaimat nem igazán kezeli megfelelően. Viszont annak akinek könnyen zsírosodik a bőre és látványosan annak határozottan ajánlom! Én sminkelés előtt szoktam bekenni vele az arcom kihagyva a szemkörnyéket, azonnal beszívodik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön nem is szárít és kifejezetten hidratálja is a bőröm. Más hidratálókkal ellentétben ez 5-6 órán át matt hatást biztosít az arcomnak, ha pedig nem sminkelek akkor csak este kezdem el érezni, hogy már kicsit zsírosabb a bőröm de az sem feltűnően!
Ár- érték arányban szerintem egy nagyon szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Ár- érték arányban szerintem egy nagyon szuper termék!

lillubillu

2015. december 31.

Szerintem jól hidratál,bár nem segít a pattanásokon ,valamint olyan fura réteg érződik a bőrömön mikor felviszem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

jégvirág

2013. május 17.

Amikor megvettem ezt a krémet, abban reménykedtem, hogy a problémás bőrömön javít valamit (csökkenti a pattanásaimat), de nagyjából semmit se használt nekem. Egyáltalán nem éreztem tőle a bőröm hidratáltnak. Télen használtam, amikor az arcbőröm egyébként is nagyon száraz, de azt hiszem még nyáron is kevés lenne számomra hidratálás szempontjából. Egyébként nem okozott bőrirritációt, csak egyszerűen nem hidratált és semmit sem kezdett a pattanásaimmal. Az illatával nem volt gondom, teafaolajos. Amúgy könnyen kenhető és hamar beivódik. Ami az összetevőit illeti, nem egy natúr termék. Biztos nem veszem újra, de attól még másnak, akinek nem annyira problémás a bőre beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

pofi89

2012. augusztus 8.

Kb. 2 hete használom újabban (évekkel ezelott már elhasználtam néhány tubust az akkori tinédzserkori pattanásokra) az Yves Rocher-féle Sébospecific helyett, és messze a legjobb krémem eddig a Garnier Pure és a Sébo óta. Fontos kiemelni, hogy teafaolajos, amit nekem nagyon bevált más termékeknél is. Ha ezt a krémet használom, alapozó, korrektor, semmi nem kell, gyorsan beissza és nagyon jól mattít, csak órák után vagy eros izzadás esetén kezd el az orrom csillogni. A gyulladásokat is szépen segít levinni. MO-n nem kapható, de aki a szlovák határon jár, szaladjon be vmelyik drogériába, valószínuleg van belole, 6 euróba kerul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.