Dermacol

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Miaaa29, Módosítva: 2021. február 22.

Ár:   2050 Ft
Kiszerelés:   8,8 ml

4 ágyas korretorpaletta

1. Zöld: eltünteti a pirosságot
  2. Sárga: eltünteti a kék- és lila árnyalatokat (szem alatti karikák)
  3. Neutrális bőrszín
  4. Highlighter

Tanide

2016. október 24.

Szuper paletta! Rengeteg féle és állagú korrektort próbáltam már, sajnos többféle bőrhibával is rendelkezem, ez maximálisan elfed mindent , egész nap tartós de közben nem maszkos hatású!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Erina

2016. augusztus 31.

Könnyű használat, tökéletesen eltünteti a bőrhibákat, kicsi így a táskában jól elfér. Ha elfogy biztosan veszek még belőle :)

UP: csak azért eladó mert már nincs rá szükségem. Találtam egy remek arckrémet, ami tökéletesen helyrehozta a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.