Dermedic

Ár:   2879 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillag1112, Módosítva: 2020. május 21.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan csökkenti az izzadást, aktív összetevői korlátozzák az izzadtság termelését és azok bomlását, miközben a frissesség érzését biztosítják akár 48 órán át. Nyugtató hatással bír, allantoin tartalmának köszönhetően enyhíti az irritációkat és megakadályozza a gyulladást. Megakadályozza a kellemetlen szagokat okozó mikroorganizmusok fejlődését.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fulesmate

2022. november 25.

Rexonát cseréltem rá, de nem bántam meg. Azzal ellentétben a Dermedic-nél nem érzem, hogy nehezen eltávolítható lenne vagy eltömődnének a pórusaim. Nagyon jó termék és nem megfizethetetlen, különösen a dupla kiszerelése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 25.

Napraforgo13

2022. november 5.

Hatékonyan teszi a dolgát, nem okoz irritációt, még epilálást követően sem. Illata nagyon szolid, visszafogott. Amiért plusz pont, hogy ez a dezodor valóban nem hagy fehér foltot a fekete ruhán, a fehér pedig nem sárgul be, ezt pedig igen kevés dezodor tudja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 5.

Kalman_eva

2022. augusztus 29.

Legjobb termék, azok közül, amit eddig használtam. Szinte az összes izzadásgátlót kipróbáltam már, de egyik sem vált be. Nem izzadok tőle és foltot sem hagy a ruhán. Tényleg csodaszer 🙃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

Dorka98

2022. május 15.

A legjobb dezodor, amit valaha próbáltam. Remekül végzi a dolgát! Egyáltalán nem irritálta a frissen borotvált hónaljamat sem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

felicitas

2022. március 18.

Nagyon szuper termék. Eddig csak a rexona max protection használt, évek óta azt vettem, de csak a stiftes formáját érem már el, a golyóst kivonta a Müller. Így ezt kipróbáltam a két vélemény alapján. Remek. Tényleg csak 2-3 naponta kenem. Nagyon bejön, bár drága, de ez nagyon nagy kedvenc lett. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 18.

Focisanyu72

2021. augusztus 26.

Szuper termék!Munkahelyi izzadásom mindig olyan kellemetlen volt, valami ami segített de mégsem irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

viola10

2020. december 17.

Pajzsmirigy betegséggel küzdök évek óta, amivel jelenleg együtt jár a fokozott verejtékezés. Ez az első és eddig egyetlen izzadásgátló, ami tényleg segít, pedig tényleg nagyon sok mindent kipróbáltam. Kicsit drága egy hagyományos deo-hoz képest, de nekem minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Methylparaben i I ta I par 0 0