Dessange

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Hajápolók

A Dessange Absolute Repair hajmaszk regenerálja a sérült, törékeny hajat és belülről táplálja. A szilikonmentes formula ápoló buritipálma-olajjal újra felépíti a haj szerkezetét és feltölti a hajszálakat. Ezáltal a haj erős és élettelteli lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ria13

2017. november 26.

A samponja után-gondoltam- ezt is kipróbálom. Nos, nem zsírosítja és nehezíti el a hajam, de valahogy mégsem az igazi. Hosszú, hullámos, festett és száraz hajam van. Nehéz kezelni, fésülni csak mosásnal tudom és a Pantene tégelyes pakolasát használom, mert az vált be eddig a legjobban. Ez lehet egy lehetséges alternatíva, ha nem kapok Pantene-t ( Müller nem is árulja az én kedvencemet, ha jól tudom ), de a Dessange után mintha jobban összetapadna, tincsesedne a hajam. Nagyon nehéz megfogalmaznom, miért nem vagyok vele maximálisan megelégedve, mert tényleg jó termek...Én 4 csillagot adok, mert a Pantene-t nem sikerült kiütnie a nyeregből. DE: ajánlom, lehet, hogy egyenes hajúaknak, vagy kevésbé problémás sörényűeknek ez lesz a HG😀Egy próbát mindenképpen megér és az illata mennyei❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

csutiancsi

2017. július 10.

A Müller drogériában akadtam rá erre a kis csodaszerre :) 2190 Ft volt ha nem csal az emlékezetem. Épp valami jó pakolást kerestem a hajamra miután megpillantottam a polcon, tudni kell szeretek új dolgokat kipróbálni ami a hajamat illeti, így hát gyorsan a kosaramba landolt. :) Illatra a termékcsaládból ennek tetszett leginkább az illata. Majd hétvégén ki is próbáltam. 1 órát hagytam fenn a hajamon, nagyon sűrű szinte krémes állagú, személy szerint száraz hajtipusú vagyok, és igen a hajam is festett. A doboz szerint célzottan erősíti és építi a sérült hajat, könnyed érzetű és kezelhetőbb hajat ígér, szilikont nem tartalmazó készítmény, buriti olajjal teszi lágyabbá a tincseket. Úgy olvastam ez a buriti egyfajta Pálmafa és ez révén természetes az olaja, ami tehát tele van zsírsavakkal, és szűri az UV sugarakat. Első használat után jól szolgált azt kell mondjam. Nem nehezítette el a hajam, és selymessé és változtatta, amolyan tényleg belülről erősítheti a hajtincseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol