Dettol

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 18.

Kategória:   Szappanok

Antibakteriális kézmosó gél, szőlővel és levendula kivonattal.

A Dettol Nourish Antibakteriális Kézmosó gél nemcsak friss illatúvá teszi és finoman ápolja bőrét, hanem elpusztítja a baktériumok 99,9%-át is. Levendula és szőlő kivonatának köszönhetően családtagjai kezeit is puhává varázsolja, megnyugtatja a bőrt és megvédi a baktériumoktól.

Kiszerelés: 250 ml

demeterne

2020. szeptember 16.

Nagyon szeretjük ezt a kézmosó gélt. Finom az illata, nem szárítja a kezet. Aránylag sokáig kitart még sűrű használat mellett is. Akciósan szoktam megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

baba_girl_16

2018. augusztus 11.

Finom illata van, de az én kezemet is kicsit szárította. Ez a második Dettol folyékony szappan amiben csalódtam, úgyhogy nem is próbálkozok velük többet, főleg nem ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

enikee

2018. június 30.

Már egy napos használat után olyan erős ekcémát okozott, hogy egyből meg kellett szabadulnom tőle. Ezelőtt soha nem volt ekcémám, ezért csalódást jelentett ez a termék. Egyedül az illatára tudok csillagot adni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Gina1031

2017. május 28.

Sajnos sem a nyugtató, sem az ápoló hatást nem tapasztaltam, ellenkezőleg: szárította a kezemet, amire így jó pár hónap szünet után visszatért az ekcéma. :( ekcémára hajlamosak kerüljék! A család többi (nem ekcémás) tagjának bevált, csak ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Melcsi922

2016. szeptember 18.

Szeretjük!Jól habzik,nem szárít.Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Szeretjük!Jól habzik,nem szárít.Az illata is kellemes.

Ariel001

2016. július 7.

Nagyon szeretem a szőlős illatú dolgokat, így gondolkodás nélkül a kosaramban landolt! Nem bántam meg, szeretem az illatát, sokáig elég és nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

orafka

2014. január 18.

Jó illatú, szeretem bagyon, nem száritja ki a kezem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

Jó illatú, szeretem bagyon, nem száritja ki a kezem :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol