Diadermine

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vrsvikk, Módosítva: 2019. február 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratál és védi a bőrt, b5 pro-vitaminnal + UVA/UVB-szűrőkkel. Intenzív bőrtáplálást és védelemet nyújt, használata után a bőr érezhetően sima és rugalmas lesz.

pillangolany7

2019. október 17.

Nemrég szereztem be ezt a krémet, így hosszú távú hatásról még nem tudok beszámolni, de egyelőre teljesen meg vagyok elégedve vele. Kifejezetten száraz az arcbőröm, amit nagyon jól hidratál, teljesen megszünteti a szárazságot, ugyanakkor könnyed és gyorsan beszívódik. A sminket is elbírja, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

mrs.imperator

2019. április 18.

Ez a kedvenc nappali krémem jelenleg, nagyon szeretem :)pont fogytán vagyok a tégelynek így Glamour napokon elsődleges célom lett volna őt beszerezni, ha lett volna.... De nem volt :( Nappalra használom mert ez egy könnyebb krém, szerintem pont reggel van szüksége a bőrnek erre a vitaminkomplexre és a fényvédőre is. Nem zsírosít, jól hidratál. Én rá még használok primert és utána viszem fel a sminket. Nem olcsó árban de akciósan illetve kuponnal megéri. Sokáig elég is, állaga, illata kellemes, gyorsan beszívódik. Estére egy nehezebb zsírosabb krémmel egészítem ki, szereti a bőröm. Újravenném ha látom valahol megint.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

Vrsvikk

2019. január 31.

Ma vettem, igaz nappali krém, de kíváncsi vagyok, most kentem fel estére. Eddig hozza, amit ígér, könnyen beszívódott, kellemes érzés az arcomon , kíváncsi vagyok a smink bázis funkciójára. Az illata nekem isteni, könnyed, nem túl tolakodó. Használom egy darabig, utána igyekszem írni tapasztaltam - e változást az amúgy elég lestrapált bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.