Diadermine

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2016. június 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Diadermine Essential Care pH 5 hidratáló hatású tonizáló folyadék tonizáló folyadék száraz és érzékeny bőrre, B5 provitaminnal. Egyszerre tonizálja és hidratálja a bőrt. Minden reggel és este, vattapárna használatával vagy ujjbegyeivel dolgozza a bőrbe.

Diadermine 6 in1 Arctisztító kefe
Ár: 3000ft , Eladó: fruzzs
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp., fizetés: Szem.atvetel/posta/foxpost
Ár: 1000 Ft , Eladó: edina810
Állapot: bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel / posta
kemese

2019. március 29.

Az illata kellemes, nem erős, nekem nagyon tetszett, megfelelően tisztított.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Az illata kellemes, nem erős, nekem nagyon tetszett, megfelelően tisztított.

mrs.imperator

2018. november 24.

Ez egy lazább tonik, annak ajánlom aki nem szereti a nagyon erős csípős alkoholos tonikokat. Sminklemosó után leszedi a maradék szennyeződést és nyugtatja a bőrt. Hidratáló krém előtt egy kis plusz kényeztetés a bőrnek :) Sokáig elég, jó illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Nixe

2018. április 14.

Teszi a dolgát, de csodát nem művel. Hagy egy érdekes réteget az arcon, ezt a reggeli arcmosásnál veszem észre, sikamlós tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Gloren

2017. október 10.

Dm boxban jutottam hozzá. Fekete szappan után használom és ráhidratálok, így nagyon bevált, de magában hagy egy fura réteget az arcon. Plusz pont, hogy a hiperérzékeny és válogatós bőröm is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

mara18

2017. szeptember 14.

Szépen leszedi a sminket és nyugtat,nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Szépen leszedi a sminket és nyugtat,nagyon jól hidratál.

dizabella01

2017. szeptember 13.

Erős illata van, amit én nem szeretek egy kozmetikumban, ráadásul ragacsos marad az arcom a használata után, muszáj lemosnom. A koszt viszont elég jól leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

danna113

2017. május 26.

Nem igazán vagyok nagy tonik használó, de újabban a rétegzős rutinom miatt rákaptam, és milyen jól tettem. Nagyon jól hidratál, tényleg hagy egy fura réteget a bőrön, de ez tapasztalatom szerint rövid időn belül megszűnik, illetve mivel ráhidratálok, ezért ez nem zavaró. A rátett rétegek beszívódását nem befolyásolja, csodát pedig ugyan nem tesz, de szépen kiegészíti az arcápolásomat. Egyszerű, de nagyszerű kategória nálam. Nem tudom, hogy a nyári erősen zsíros, kombinált bőrömet hogyan fogja szeretni, de a téli inkább száraznak, normálnak nagyon jót tett. Az ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

kklaudia

2017. április 26.

Mióta rátaláltam, egyszerűen nem tudom lecserélni. Nekem tökéletes, arctisztítás után és hidratálás előtt törlöm át vele az arcom, szemeim. Én szeretem az illatát, szépen tisztít, szebb is lett a bőröm a használata óta. Abszolút kedvencem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

BBea28

2017. április 26.

Hát.. nem lett jó sajnos :( utána olvashattam volna itt amikor ott àlltam a boltban hogy megvegyem... az illata ott még tetszett de itt már nem mert megmarad és állandóan érezni és tényleg marad egy réteg az arcon tőle amire ha rákenem a hidraráló krémet alig tudja beinni a bőröm.. nekem nem tetszett :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Bebek

2017. március 11.

DM boxban volt szintén. Hát nem tudom, nekem ez a cucc nem jön be.
Mivel egy számomra rettenetesen zavaró réteget hagy a bőrön, így esti zuhany előtt alapozó lemosásra használom. Amikor zuhanyzás közben lemosom az arcomat, nagyon durván lehet érezni a nyálkás réteget, amit alig lehet lemosni. Nem is távolít el mindent az arcról, mert a használata után,ha tonikkal még áttörlöm az arcomat, a vattakorong nagyon durván koszos-alapozó maradékos. Blő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

DM boxban volt szintén. Hát nem tudom, nekem ez a cucc nem jön be.

Hidratálók: PEG-40, Lactic Acid, Propylene Glycol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions