Best of Beauty 2019

Diadermine

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boribora, Módosítva: 2013. január 31.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

SPF30 fényvédővel.

széva

2017. augusztus 30.

A vélemények miatt picit féltem,de tudom mindenkinek más a jó. Éjszakai krémem is a márka gyártmánya és szeretem. Fényvédős kellett mivel megszűnt amit használtam,kellemes kis krém,nem hagy zsíros érzetet nekem beissza a bőröm mint a vizet a szomjazó. Nem kenek sokat és kiváló sminkalap,bár én csak halványan sminkelek nem szeretem a maszkos hatást. Eddig remek. Ja illata sem zavaró :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

b5bea

2017. július 10.

Már vártam, h végre elfogyjon az előző arckrémem, és őt vethessem be a napsugarak ellen. Sajnos nem hogy lassan szívódik be - pedig azt ígéri, h könnyen felszívódó -, de nekem egyáltalán nem. Fényes, csillogó maradt az arcom, amolyan tipikus napkrém hatásként. Így néhány próba után feladtam. Szerettem volna, ha szereti a bőröm, mert UVA/UVB ellen is véd, ránctalanító, feszesítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Pcki

2017. június 25.

Nagyon szuper ez a krém! Több mint egy hete használom. Nagyon jól beszívódik, a nagy melegben sem csapódik ki utána az arcomon. Nem hagy zsíros hatást maga után még a T-zónában sem. Sokan írtátok, hogy nem szívódott be...mondjuk én ritkán használok arckrémeket, főleg a fényvédelem miatt vettem a nyaralásra...úgyhogy csak nagyon vékonyan vittem fel, így könnyen beszívódott. Fényvédőként is működik, tengerparton tesztelve :) Biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

norci1126

2017. június 3.

Norie box-os verzió volt, késő ősszel került rá a sor, hogy használni kezdjem, az előtte lévő krém elfogyta után. Nekem T-zónában hajlamos zsírosodásra a bőröm melegben, egyébként érzékeny, kipirosodó. Kíváncsi voltam ez a krém mit tud. Az állagát és illatát nagyon szerettem. Felkenve hasonlókat tapasztaltam, mint amit már írtak, lassan szívódik be. kifejezetten lassan. Én is éreztem felvitel után jó fél órán keresztül, hogy az arcomon van. Mivel késő ősztől kora tavaszig használtam, így egyébként a fél órás beszívódás után nagyon jó volt, nem szárította ki a kinti hideg és a benti fűtés az arcomat. Hogy kevesebb ráncom lett-e azt nem tudom, közben várandós voltam, így a hormonok miatt egyébként is kisimult a bőröm, elmúlt minden hiba, azóta már más krémet használok és a baba is megszületett, ennek azért látom a nyomait :) A fényvédelem télen is fontos, ennek kifejezetten örültem. Nyárra az én bőrömre alkalmatlan lenne, téli krémnek bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Csumama

2017. május 22.

Elégedett vagyok ezzel a krémmel, kombinált bőrre nyárra jó választás volt. A feszesítő hatása érezhető volt, az illata is finom. Újra fogom vásárolni nyárra, a fényvédő hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

mse02

2017. február 15.

Én elégedett vagyok ezzel a krémmel, a bőröm nagyon szépen beissza, nem hagy maga után zsíros érzetet, nem irritál.
Kánikulában még nem próbáltam ezért én még egyszer sem éreztem azt amit Birdie előttem leírt, jön a jó idő, hamarosan kiderül hogyan teljesít a melegben nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

birdie

2016. szeptember 21.

Feladja a leckét ez a krém. Gondolkodom, hogy mennyire értékeljem. Főleg azért, mert nem volt még soha ilyen magas fényvédős nappali krémem, és csupán fényvédőt sem használtam még eddig, tehát összehasonlítási alapom nincs. Olcsón akartam jót....de ez általában rosszul sül el. Nem akartam csak fényvédőt venni, féltem a zsíros, nehéz érzettől, amit azok általában hagynak az arcon. Ami meg a vélemények alapján mattít, és könnyű érzés viselni, az egy vagyon. Szóval megláttam ezt a krémet, ami még ránctalanít is a leírás alapján, meg könnyen beszívódik, szintén a leírása alapján. Akkor jöjjön a véleményem. Bő egy hete használom. 30 és 25 fok egyaránt volt a tesztelésem alatt. Kezdeném azzal, hogy egyáltalán nem szívódik be gyorsan. Hozzáteszem, hogy nem két pöttyöt tettem az arcomra, gondolom az semmit nem ér egy fényvédős cuccnál, tehát igyekeztem annyit feltenni, amennyit elbír a bőröm. A gyors beszívódás nekem pár percet jelent. De ennél, egyszer lemértem, 30 perc volt az az idő, mire nem mondom, hogy teljesen beszívódott és nem éreztem semmit az arcomon, de legalább nem ragadt és csúszott egyszerre, ha hozzáértem az arcomhoz. Ezután a viszonylagos beszívódás után az arcom borzalmasan fénylik. Soha nem mennék így ki az utcára. Soha nem volt még ilyen zsírosan csillogó az arcbőröm. Tehát jön rá egy kis bb krém, és egy kicsivel több púder. Sminkelni jó rá, és így már klassz érzés az arcomhoz nyúlni. Addig, amíg ki nem megyek a szabadba. Na, ott jön a kínszenvedés. egyszerűen izzad alatta az arcom. Érzem, hogy van rajtam valami, mintha maszk lenne és izzadok. Kellemetlen érzés egyszerűen. Nem tudom, hogy a fényvédők már csak ilyenek-e. Lehet, hogy mástól is ilyen kellemetlen érzés lenne az arcomon, de lehet van könnyedebb krém. Mindegy. Végülis, ha púder van az embernél, elmegy a használata. Ami viszont kellemes meglepetés, az a végeredmény, mert tényleg hidratál és ebből adódóan feltölti a kisebb ráncokat. De ez az izzadós érzés nem hagy nyugodni. Piszkálja a csőröm, hogy van ennél jobb is. Egyébként télre el tudom képzelni, hogy bejön. meg őszre, amikor a hideg szél bántja a bőröm. Lehet, hogy mégis keresek egy könnyedebb fényvédőt és ezt elteszem a hűvösebb napokra.
Egyébként a csomagolása nem ilyen, mint a képen. És én 1800 Ft-ért vettem Müllerben.

Update 2016.09.21.
Hűvösebb időben jól viselkedik az arcomon, nem izzadok alatta. Viszont púder így is kell bőven és napközben se árt újrapúderezni. Mindezek ellenére nem adok több pontot, mert nyáron használhatatlan volt és egy fényvédős krémet főleg nyáron szeretne használni az ember lánya. Amúgy nem lenne rossz krém, mint már írtam fentebb is. De biztos, hogy nem veszem újra. Örülök, hogy téli krémnek el tudom majd használni és nem kell kidobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Update 2016.09.21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Dimethylmethoxy Chromanol, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Glycerin, Cetearyl Nonanoate, Hydrolyzed Soy Protein, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Más néven: SymMollient® S. Viaszos állagú, bőrpuhító, hidratáló hatású észter, mely jelentősen növeli a bőr hidratáltságát és csökkenti transzepidermális vízveszteséget. A Prospector szerint az összetevő szilikonszerű filmet képez a bőrön, amely megvédi azt a kiszáradástól, valamint selymesen lágy, de nem zsíros érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.