Dior

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2021. június 29.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ajakbalzsam, mely szépíti és tartósan növeli az ajkak természetes színét a személyre szabott színes Color Reviver technológiának köszönhetően. A Dior Addict Lip Glow közvetlenül reagál minden ajak egyedi kémiájával és így adja meg a legmegfelelőbb színt. Belülről éleszti újjá az ajkat, mely meglepően friss és sugárzó lesz. Ezen túlmenően a formula dúsított vad mangót és luffa cylindrica-t is tartalmaz, így folyamatosan védi és táplálja a bőrt. Ez egy univerzális balzsam minden ajakra.

Dior Addict Lip Glow
Ár: 8000 , Eladó: andievincze
Állapot: Új, Helyszín: Cserkeszőlő, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóként.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

VanillaBlossom

2021. május 17.

Óriási DIOR fan vagyok, nagyon sok terméket kipróbáltam, így már tudtam, hogy mire számíthatok.

Az ár szokásos Dior kategória, nem értem, hogy ezen valaki miért lepődik meg. Itt a névért fizetünk. Ahhoz képest, hogy mennyit tud, valóban sok egy kicsit, de aki sokallja, ne vegye meg!
Kellemes a textúrája és lágy, fényes finise van. Nagyon szépen terül az ajkakon.
Nem hidratál, de legalább nem is szárítja a bőrt.
A színe valóban becsapós, rózsaszín, de aztán mégis átüt narancsos-barackosba.
Nem egy csodaszer, de szerintem teljesen rendben van.

Nemsokára érkezik az új textúra. Ha ez elfogy, biztosan kipróbálom azt is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Nem hidratál, de legalább nem is szárítja a bőrt.
A színe valóban becsapós, rózsaszín, de aztán mégis átüt narancsos-barackosba.
Nem egy csodaszer, de szerintem teljesen rendben van.

Nemsokára érkezik az új textúra. Ha ez elfogy, biztosan kipróbálom azt is!

orchidea8627

2021. január 28.

UPDATE: Sajnos annyira nem jött be hosszabb távon, valahogy túlszíneződött rajtam, túl élénk, szinte neonos lett, ez is és a rózsaszínes lilás árnyalata is, illetve az a sejtésem hogy a mentolt nem bírja a szám huzamosabb használat mellett, így továbbadtam rajtuk.

Pofátlanul drága, főleg az új színek...
Eddig nem is nagyon izgatott mert nem vagyok egy nagy rózsaszínes, de mikor láttam hogy az új színek között van egy barackos árnyalat... Hát elestem. Ez a formula valami zseniális. Színt ad, megfogja az ajkakat, közben meg azzal az áttetsző, de észrevehető színével és zselés állagával annyira széppé varázsolja az ajkakat hogy az valami mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Pofátlanul drága, főleg az új színek...

Lyne

2021. január 25.

Na kérem szépen, ez az igazi vicc kategória! 12.000 Ft-ért kapunk egy gagyi műanyag dobozos ajakbalzsamot, ami még lötyög is ebben a "kiváló minőségű" tokban. Szintén a 001 PINK árnyalatot birtoklom, aminek semmi színe..átlátszó. Amikor kitekertem az ajakápolót, megcsapott egy enyhe, ám annál zavaróbb műanyag eper szag, amiről rögtön eszembe jutott gyerekkorom egy borzalmas cukorkája, ami a Mamba névre hallgatott.. talán még most is lehet kapni.. na annak volt ilyen műanyagos eper szaga.. 🤢 De ami talán a legmegdöbbentőbb volt számomra, hogy miután kitekertem teljesen az ajakbalzsamot, akkor konstatáltam, hogy csupán fele annyi ajakápoló van benne, mint amekkora maga a tégely!! 🤬 Hogy lehet egy Dior ennyi spúr?!?!?! Könyörgöm 12.000 Ft-ért nem lehetett volna telerakni ezt a kis tégelyt, ahelyett, hogy a felét kitömik műanyaggal?? Na ez a durva lehúzása az embernek!! 🤯 Áldom az eszemet, hogy nem vettem meg 12 rongyért, "csak" fele annyiért.. Hidratáló hatása egyébként tényleg jó, de sajnos 1 óra alatt simán eltűnik a számról.. sőt.. nincs az 1 óra se..
A Glamglow ajakbalzsamja százszor jobb ennél!! Csak azért nem vettem meg újra, mert ebben a covidos időszakban, gondoltam nem nyerő ötlet az ujjammal felvinni az ajakápolót....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

Sziporka88

2021. január 18.

A 001 PINK árnyalatát kaptam meg karácsonyra. Nagyon halvány, egybeolvad a szám színével. Nem ragad, tartós és hidratál.
A csomagolása gyönyörű. IMÁDOM!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

A csomagolása gyönyörű. IMÁDOM!

Regi88

2020. október 14.

Hát, nekem pont narancsos a színe az ajkamon😂, amit amúgy ki nem állhatok🤦‍♀️
Ajakbalzsamos érzés felkenve, egyáltalán nem " nehéz", ami az esetemben szuper, dehát a színe rajtam, az " csodálatos"...emberek közé nem megyek " vele" tuti...- 2 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Hát, nekem pont narancsos a színe az ajkamon😂, amit amúgy ki nem állhatok🤦‍♀️

nyuszita

2020. április 12.

Nagyon szeretem! Teljesen más, mint bármelyik szájfény. Nem is igazán az, mert picit inkább ajakápoló, de annál meg persze többet tud. Tartós és nagyon természetes.Az illata és az állaga is szuper. Nem ragacsos, nagyon kényelmes. Az ára sajnos nem túl baráti, de sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Katia88

2020. február 28.

Kedvenc kedvenc. Mindig újravezsem, sőt ha már kevéske van benne, már akkor vadászom a követketőt. Szépen feltölt, ápol, mentolos érzést hagy. Nem olcsó darab, de számomra egyszerűen nélkülözhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Lolychan

2020. február 16.

Itt vettem az oldalon egy kedves km-estől. :) Először megijedtem, hogy túl világos, de szerencsére felkenve egyáltalán nem az. Eggyé olvad a szám színével. Az íze kissé mentolos, amit imádok. :D Nekem favorit. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

tara95

2020. február 2.

Hajhaj. Talán életem egyik legnagyobb pénzkidobása volt ez a kis luxus semmiség, mert bizony az.

Elcsavarta a fejem a párizsi életérzés, muszáj voltam valamilyen high-end kozmetikummal hazatérni és mivel a türelmem híresen 0, nem a duty freeben vettem meg 3000el olcsóbban, nem, kellett a marianyó.

Egyébként szegény nem tehet arról, hogy a nevet fizettetik meg vele, egy átlagos labello szintet hoz. Rózsaszín, ezüst csillámokkal, közepesen kemény, egyáltalán nem hidratál, cserébe tűrhető ideig fent marad és gyorsan újra lehet kenni. Alig használtam szerencsétlent, nem ezt érdemli, úgyhogy felteszem a piacra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

karaibrahimgil

2019. április 21.

Coral árnyalatban volt meg, szerencsére már mást boldogít. Borzasztóan csillogott, de legalább nem volt tartós. Állítólag ezt viselte Meghan Markle, amikor kimondta a boldogító igent Harry hercegnek, de nem voltam ott, ezért nem tudom tanúsítani. A fotókon semmi nem látszik belőle, úgyhogy aki az Elle és hasonló magazinok sugallatára venné meg, javasolnám, hogy próbáljon ki előbb egy tesztert.
Csillivilli ajakbalzsamra alternatívát az Oriflame-nél is lehet találni, jóval olcsóbban. Persze a design szép, mint minden Dior Addictnál, de ennyiért már fém kupakot is rakhattak volna rá, mert a rózsaszín műanyag nem mutat elegánsan. Szerintem az egész termékkel a fiatalabb korosztályt célozták meg, akiknek jól is állna, amennyiben van idejük szünetekben újrakenegetni, továbbá van rá pénzük. (A magyar tizen- és huszonévesek többségére sajnos nem ez a jellemző, én annak idején az ajkaimat nyalogattam a vizes hatás elérése érdekében.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol, Propyl Gallate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.