Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Szirisz, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. január 21.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2020-ban megújult összetétel!

Globális öregedésgátló bőrápolási készítmény, amely azonnal és hosszú távon javítja a bőr megjelenését. A folyadékban található bőrtökéletesítő hatóanyagok visszaállítják a bőr természetes szépségét, miközben az öregedés látható jeleivel is felveszik a harcot. Bőre napról napra egyre ragyogóbbá és kisimultabbá válik. Alapozó alatt használva bámulatos eredményt kínál. Azonnali és tartós eredmények (7 és 28 nap után), amik szabad szemmel is észrevehetők.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

lorafair22

2021. október 15.

Ezek a Dior krémek tényleg álomszerűek! Màr az első használat után teljesen átalakult a bőröm! Másik kedvencem a one essential, nem olcsó, de megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

Tarzicia

2021. február 12.

Régóta keresek olyan krémet vagy fluidot, ami direkt alapozó alá való. Nem szeretem, ha egy nappali krém túl tápláló vagy vastag, inkább tudjon kevesebbet, de kellemes viselet legyen, ne csússzon el rajta az alapozó, ne fényesedjen át. A Sisley Hydra Global Serum erre a célra nekem tökéletesen bevált, régóta használom, mindig van itthon, igazi Jolly Joker. Nyáron alapozó alá nem is tettem mást, csak azt, és egy kis primert (Guerlain L'Or). A másik ami szuper, és nagyon szeretem, az a La Prairie Absolute Filler, ami ugyan krém, de vékony, és nagyon jól viselkedik alapozó alatt, mondhatnám verhetetlen, nem találtam még nála jobbat, mostanában azt használtam, csak hát az ára...
A Dior Capture Totale sorozatát mostanában fedeztem fel, a korábbi Dream Skin-t egyszer régen próbáltam, de valamiért nem győzött meg. Ezt a megújult változatot én is szettben vásároltam meg, a neszeszerben két másik Dior minitermék is volt, Karácsony előtti akcióban abszolút megérte.
Nekem tetszik az egész Capture Totale sorozat, a Dream Skin rózsaszín flakonja pedig nem csak szép, de utántölthető is. Az illata a sorozatra jellemző, elég sokáig érezhető, de még mindig messze lemarad a Super Potent Serum illata mögött, az a legintenzívebb.
Alapozó alá (is) ajánlják, utolsó lépésként a rutinban, ez szerintem igazából egy felturbózott primer. A fő célja a bőrkép szépítése, amit valószínűleg szilikon nélkül nem lehet megúszni, ma már a legtöbb nappali krémben és primerben benne van. Az optikai hatásra itt most még a krém színe is rásegít, ez a gyöngyházfényű barackos rózsaszín már önmagában is jól mutat a bőrön.
Én lotion+ szérum után viszem fel, és a hidratáló hatása nekem nappalra bőven elég is, pedig vízhiányos a bőröm. A krémes Chanel Sublimage Le Teint, a vékonyabb La Mer Soft Fluid ill. a La Prairie Skin Caviar alapozó alatt is nagyon jól működik. Nekem bevált, pont ilyet kerestem. Komolyabb táplálást, anti-aging hatást meg szérumoktól, olajoktól, éjszakai krémektől várok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 12.

szeliger

2021. január 21.

Még karácsony előtt egy szépséges neszesszerben árulták, ez volt a fő darab és mellette két kisebb méretű másik termék. Így aztán megkockáztattam, de nem igazán bűvölt el. Hiába a megújult összetevőlista, ez egy masszívan szilikonos termék, amit csinál, azt a szilikon csinálja.
A flakon a formatervezés gyöngye, tökéletesen tenyérbe simul, a púder rózsaszín-ezüst színösszeállítás elegáns. Valójában ez csak a tok, mert utántölthető. A kupak levétele után a pumpa aljánál két kis szürke gomb megnyomásával kivehető a bőrápoló. Sok ilyenkor sem látszódik belőle, mert a kivehető flakon nem átlátszó, átvilágítással nagyjából látható, hogy még mennyi van benne. A pumpán magán is CD logo, úgyhogy tényleg igényes. Jól adagolható, kis nyíláson nyomható ki a flakon színéhez közel azonos árnyalatú bőrápoló. Az illat nagyon intenzív, kellemetlennek éppen nem mondanám, de sok finomabb illatú kencém volt már.
A felvitelt követően a bőrbe hamar beszívódik, a felszínt jól kiegyenlíti, a sok szilikon dolgozik. Eddig semmilyen sminktermékemmel nem veszett össze, minden szépen terül rajta.
Mindent összevetve valahogy többre számítottam, egyáltalán nem varázsolt el. Nem érzem, hogy a bőröm mélyén is dolgozna, sem nem táplál, sem nem hidratál. Kipróbáltam, elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 21.

knoncs

2020. szeptember 16.

Öregedésgátlásról egyenlőre nem tudok nyilatkozni, bőrtökéletesítésben nagyon jól szuperált.
Szépen mattít, összehúzta a pórusaimat, a smink is jól tartott utána napközben.
Ennek ellenére azt gondolom, hogy az árát tekintve nem tud sokkal többet, mint egy jól bevált olajmentes hidratáló krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Szépen mattít, összehúzta a pórusaimat, a smink is jól tartott utána napközben.

Barbossa86

2020. június 12.

Ez az igazi wow hatas! Sminkeles elott olyan gyonyoruve varazsolja a bort,hogy sokszor csak neztem!Tenyleg hozza amit iger,az ember instant sokkal szebbnek latja az arcat,mintha borproblema nem is letezne se foltok se semmi.Csillagos 5-os

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 12.

viktoriareka

2020. január 6.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Smink előtt bázisként is szuperál! Én mostmár az újabb fajtát használom, de igazából sok különbséget nem fedeztem fel köztük!:) Egyáltalán nem zsíros a krém, gyorsan beszívódik a bőrbe és eszméletlenül jól hidratál, így a vízhiányos bőrömre nagyon szuper! Első használat után már látni, hogy gyönyörű sima lesz a bőrünk tőle, én általában reggelente használom, és/vagy sminkelés előtt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Moni86

2018. május 27.

Nagyon szeretem. Mattít. Nem sok. Nem zsíros. 1 másodperc és beszívja a bőröm. Hidratál. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Harmatka

2017. szeptember 10.

Minden reggel ezt a krémet használom. Egyrészt hidratálom vele a bőröm, másrészt kiváló sminkalap. Használata után egyszerűen olyan az arcom, mintha retusálták volna. Azonnal simábbá, egyenletesebbé varázsolja a bőröm, amelyen így könnyedén siklik az alapozó. Az is számtalanszor előfordul, hogy csak ezt a krémet használom alapozó nélkül, mert nagyszerű hatásainak köszönhetően önmagában is megállja a helyét. Nálam csillagos ötös ez a krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

kolbyzs

2017. július 4.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és imádom!
Pár csepp alapozót belekeverve nem is kell más egész nap. Nem zsíros, nem fénylik tőle a bőröm.
Az ára sajnos tényleg rettenetes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és imádom!
Az ára sajnos tényleg rettenetes...

rador

2015. május 11.

Én is egy külföldi magazinban találkoztam vele. Egyszeri használatra tökéletesen elég volt a minta. Először meglepődtem a színén, de a sötét bézs színű krém egyáltalán nem látszik a bőrön. Miután felkentem, szinte azonnal beszívta a bőröm, jó érzésű volt, viszont nem láttam semmi különbséget. 10-15 perc múlva viszont mosolyogva néztem a tükörbe, mert olyan volt az arcom, mintha egy leheletnyi alapozót tettem volna fel. A kisebb hegek is épphogy látszottak. Mivel érzékeny a bőröm, mindig attól félek, hogy kis idő elteltével kipirodosik vagy kiütéses lesz, de ez a krém kifejezetten jól esett az arcomnak. Az ára miatt viszont maximum csak karácsonyra kérem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Butylene Glycol, Xylitol, Aluminum Hydroxide, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A szaponinok természetes szénhidrátok, melyek növényekben találhatók. Vízzel keverve rázás hatására habot képeznek. A CosIng szerint tisztító anyagok. Paula Begoun szerint a szaponinoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.