Dior

Ár:   16 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Brekka10, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. január 10.

Ár:   16 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Bársonyos, matt felületet biztosít a bőrnek. Használatával az arc hibátlannak és egyenletesnek tűnik. Ápoló összetevőinek köszönhetően napról napra szebbé varázsolja a bőrt.

36 árnyalatban kapható

Dior Forever 24H Wear High Perfection Skin.-Caring Foundation.
Ár: 8000 ft , Eladó: pappmerci00
Állapot: 3-szor próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges,előreutalás esetén posta/foxpost is lehetséges

bugeyes

2020. április 27.

Mintát kaptam belőle, ami jó pár alkalomra elegendő volt, mivel nem kell sok belőle. A fedése teljesen rendben van, de mivel egy sűrűbb állagú termékről van szó, eléggé gyorsan kell vele dolgozni. Pozitívumnak tartom még a színskálát egyébként. Próbáltam ecsettel és blenderrel is, de nekem nem annyira tetszett a végeredmény, nem szerettem vele dolgozni. Nem olvad szépen egybe a bőrrel és számomra nem is volt kényelmes viselni. Őszintén, nem gondolnám egyébként, hogy bárkinek az arcbőrét szebbé varázsolná ez az alapozó, mint ahogyan a leírásban szerepel. Valahogy a parfüm és alkohol, meg a szilikonok nem hiszem, hogy szuper ápoló összetevőknek minősülnének. :D Persze nyilván az alapozó egy dekorkozmetikum. A matt hatás és tartósság terén nem tudok nyilatkozni, mert egyszerűen annyira nem volt kellemes viselni számomra, hogy a lehető legrövidebb időn belül le is szedtem a sminkem, amikor ezt az alapozót használtam. Mindent összevetve hasonló és olcsóbb árkategóriában is vannak sokkal jobb alapozók, amelyek tartósság tekintetében is beváltak, örülök, hogy csak mintát kértem belőle, nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

leili

2020. április 10.

Egy jó matt alapozót kerestem és gondoltam beruházok végre egy drágább márkára a drogériás felhozatal helyett, mindent imádok, ami Dior, így az E.Lauder DW és e közt vacillálva e mellett döntöttem...hát... nem mondom, hogy nagyjából 10 ezret dobtam ki az ablakon, pedig mondhatnám, mivel pont 6-7ezer forintból már egy drágább drogériás/vagy online rendelt alapozó is hozza ezt a szintet. Lehet nekem nem való a bőrömre, szerintem ezt száraz bőrűeknek nem szabad használni, csak zsíros-kombinált bőrön fog jól mutatni és az is lehet, hogy nekik viszont tényleg nagyon jó lesz. Pozitívumok: pontosan az én árnyalatomat sikerült belőni (1W egy sárga alaptónusú alapozó) , nagyon jól fed, valóban mattra szárad, pattanásom nem lett tőle, nem irritál
Negatívumok: nagyon szárít, az alapból száraz részeket, amik fűtési időszakban sajnos minden hidratálás/radírozás ellenére vannak az arcomon iszonyatosan kiemeli, amúgy nem vagyok túl ráncos még szerencsére, de ettől egy jó 5-össel idősebbnek látszik az arcbőröm, nagyon sűrű, így sem szivaccsal nem tökéletes a felvitele, sem ecsettel, mivel attól csíkos lesz.

Próbáltam arcolajjal elkeverni a kezemen és úgy felvinni, plusz mindig aláhidratálok, de valahogy nem az igazi... nagyon sajnálom. Korrektornak fogom elhasználni, mivel valóban nagyon jól fed, de a szemem alá semmiképp, mert tényleg beleül minden kis redőbe és nem szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

mlexa

2020. március 19.

Mintát kértem belőle a Douglasban, és pont annyi mennyiséget adtak belőle, hogy pár alkalom után kiderüljön, nekem ez egy nagy nem! A szín tökéletes volt, és az állaga is kellemes, szépen el lehetett dolgozni. Talán kicsit gyorsabban szárad, mint a Double Wear, jobban kell vele sietni. Sajnos ami nem tetszett benne, hogy az államon olyan száraz részeket hozott elő, amikről azt sem tudtam, hogy léteznek. Lévén, hogy abszolút zsíros bőrű vagyok. Engem ez az alapozó szárított ki, vagy én nem tudom mi történt. Ezek a száraz részek pár óra múlva már vállalhatatlanok lettek. Az alapozó az orromról és a szám feletti részről két orrfújás után eltünt. A többi területen 3-4 óra után átfényesedett. Szóval én nem fogom megvenni, és örülök, hogy van lehetőség kipróbálni ezeket a termékeket. Maradok a jól bevált DW-nél, mert az még sosem okozott csalódást. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

zsizsu94

2020. március 11.

A Double Wear-rol valtottam erre. Jo dontes volt. A matt verzioja van meg nekem (Vagy ez szamit a simanak? A lenyeg, hogy nem a Glow.) Ugyanolyan eros kozepes fedesu, viszont sokkal kevesbe poros/maszkos hatasu. Egy par ora utan atfenylik, de nem veszesen, en meg szeretem is, kicsit egeszsegesebb hatasu ugy az arcom (legalabbis szerintem :D). Szepen el lehet rajta dolgozni a puderes sminkeket is. Nekem egyedul a fedett szemhejam redoiben tud megulni kicsit, ha elfelejtem lepuderezni veletlen. Orrfujast, alltamasztast siman atveszeli.
Sajnos szerintem vilagos arnyalatok teren meg lehetne boven hova fejlodnie ennek a termeknek. En sem szamitok kifejezetten vilagos bortonusunak, de meg nekem is sotet tud lenni tel kozepen, ha jol megfigyelem a 0N (legvilagosabb) arnyalat. Arrol nem is beszelve, hogy esdigi tapasztalataim szerint gyakorlatilag fejre kell allni, hogy valahol legyen keszleten ez az arnyalat (akar drogeria, akar webshop).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Liza06

2020. február 21.

Számomra a tökéletes alapozó!!
Rengeteg fajta alapozón vagyok túl, mire elérkeztem ehhez a kis csodához.
Tökéletesen teszi a dolgát egész nap. Nem fénylik, nem szárít, nincs maszk hatása, gyönyörűen fed és eközben ápolja a bőröm.
Nem okoz bőrproblémát, pedig speciális bőröm van.
Így több, mint félév használat után is szerelem!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Számomra a tökéletes alapozó!!
Rengeteg fajta alapozón vagyok túl, mire elérkeztem ehhez a kis csodához.
Nem okoz bőrproblémát, pedig speciális bőröm van.
Így több, mint félév használat után is szerelem!!!

Brekka10

2020. február 20.

Lassan két hónapja használom. Az alapozókkal csak most kezdek barátkozni, így nincs széles körű tapasztalatom, de nekem ez a termék tökéletes. A vegyes bőröm imádja: bár az alapozó matt, nem szárít a kritikus részeken sem, eldolgozni is könnyű. T-vonalban napközben azért kicsit púderezem. Fent marad egész nap, de szinte láthatatlan. Viselni kellemes, egyáltalán nem érzem, hogy rajtam van.Az pedig szinte hihetetlen (utána is kellett olvasnom, egyáltalán lehetséges-e), hogy sokkal szebb a bőröm, mióta használom. Nagy problémáim eddig sem voltak, de valahogy egységesebb a bőrkép. Kíváncsian várom, a melegebb időben hogy szerepel majd. Egyelőre nekem ez 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.