Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: ladybird80, Módosítva: 2014. október 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Innovatív rézsútos keféjének köszönhetően göndöríti és kiemeli a szempillákat.

Ez a szempillaspriál a káprázatos Dior márka egyik legnépszerűbb darabja, kifejezetten divatbemutatókra és hírességek vörös szőnyeges bevonulásaira kijeszlesztve. Az Iconic szempillaspirál ferdes vágású keféje extra szempillagöndörítő hatsást nyújt. Hosszú, vékony műanyag fésűcskéi lehetővé teszik a pontos felvitelt és egytől-egyig szétválasztják a pillákat. Extra tartós összetételének köszönhetően 24 órás tartósságot és 100 %-osan göndör, kenődésmentes eredményt biztosít.

sarria

2018. május 4.

Én nagyon szerettem, szép pillákat készít, nem tapad össze, dúsít is és igazán mély fekete. Rétegezni mondjuk nem egyszerű vele, de legalább nem is pereg le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

zsofiab

2017. december 17.

Nekem nagyon bejött, szépen elülöníti a szempillákat egymásról és íveli is. Nem szeretem az összetapadt vastag pillákat, szóval számomra nagyon megfelel a textúra és az kefe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

kna

2017. szeptember 3.

Rétegezni picit nehéz, de szépen teszi a dolgát. Szuper tartós, nem pereg le több óra viselés után sem. Viszont az eltávolítása még a sima verziónak is gyötrelmes, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

tihany

2017. április 20.

Szerettem ezt a szempillaspriált, valóban nagyon tartós, viszont rettenetesen nehéz lemosni, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

maybeshesamaybelline

2017. április 9.

Javaslom hogy pár napot hagyjuk állni felbontás után, eleinte nagyon nagyon híg volt nekem. Most már jobb a helyzet, így egyesével vékony rétegben festi be a pillákat. Nem dúsít annyira, mint a kefe alapján gondolná az ember. Szerintem tized ennyiért is lehet jobbat kapni, de maga a termék nem vészes amúgy cssak kissé túlárazott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

aranyeso

2015. március 9.

Ferjemtol kaptam szuletesnapomra, nekem nem valt be a vizallo spiralja, 3-szori tisztitas utan is van meg belole a szempillamon es sajnos hullik is. Felkeneskor ragad, kicsit mu hatas, sajnos semmi jot sem tudok errol a termekrol mondani :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

zsofiacskm

2014. november 30.

Nekem nagyon összeragasztja a pilláimat. Egyébként gyorsan szárad, használat nélkül mégis meglepően sokáig eláll (nem szárad minden a kefére), de a sima Diorshow a csomagolását leszámítva sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

ladybird80

2014. október 15.

Pár hónapja használom a waterproof verziót, szép, dús hatást lehet vele elérni, de gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad a festék és utána már póklábpillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Ms.Cat

2014. január 5.

Karácsonyra kaptam szüleimtől. Mikor megláttam, teljesen el voltam ámulva. Másnap ki is próbáltam. Szép ívelt pillákat csinál, viszont óvatosan kell vele bánni, hisz összetapaszthatja könnyen a pillákat. Ezt leszámítva nincs szívem lepontozni, mert már a csomagolása is csodaszép, sok is van benne, meg ahogy mondtam, hosszít is . : ) Nekem eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

hajnalka39

2013. október 13.

A Dior legrosszabb szemspirálja,nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

A Dior legrosszabb szemspirálja,nem ajánlom senkinek.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.