Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2015. február 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ez az alapozó permet egy innovatív spray alapozó. Lehellet-szerű szépítő termék, mely friss érzést biztosít. Ultra finom szerkezete egy egyedülálló diffuziós technológiával kifejlesztett.

Lencseee

2020. május 1.

Most fogyott el ez a kis csoda. Mondjuk az enyemen a felirat:" spray foundation airbrush radiance", tehat lehet, hogy nem eppen ez?! Ha lehetne itthon is kapnk, nekem az allando szortiment tagja volna. Nedves blenderrel egy masodik (de tokeletes) bort eredmenyez
Sosem volt tul sok, tokeletesen epitheto volt. Nalam a legjobbak koze kerult. Ja, es a "radiance" hatast valoban adta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

dianae

2017. szeptember 21.

Annyi helyen halottam már hogy milyen szuper alapozó, hogy egy sephorás bevásárlásnál be is került a kosárba. Sajnos nekem nem vált be, az én bőrömmel valahogy nem passzol ez a formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

despoina

2014. augusztus 18.

Nem rossz alapozo. De ez a töltőgazos spray kiszerelés nem tetszik. Ha kifogy a toltogaz benne maradhat egy csomo alapozo amit kidobhatunk.Egy folyekony tubusos alapozobol legalabb ki lehet szedni a tubusban megmaradt alapozot. Lehet hogy szep a vegeredménye, de ezt a finish nagyon sok olcsobb folyekony alapozo is tudja hozzni olcsobban. Chanel, Bobbi Brown, YSL-re gondolok.
Az ara erosen tularazott: 20 ezerert mar Armani folyekony alapozot kapni es meg van visszajaro is a pénztárnál.
Rablas a köbön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Rablas a köbön.

szilvy24@

2013. március 31.

Amerikában élő barátnőm mesélte hogy mennyire imádja ezt a terméket, eleinte nagyon nem tetszett az ötlet hogy rajtam is ki próbálja, de meggyőzött azzal hogy kint minden barátnője imádja! ezért megengedtem neki hogy ki sminkeljen vele!! hát tényleg csodálatosan néztem ki utána nagyon nagyon tetszett a végeredmény és elég tartós is egész napos mászkálás után sem kellett bele javítanom!! de nagyon drágának tartóm :/ és minden napos használatra nem tudom elképzelni! maradnak a folyékony alapozok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Yndre

2012. szeptember 24.

Én teljesen odáig vagyok ezért az alapozóért. Már régen kinéztem magamnak, de csak most szántam rá magam a megvételére, és milyen jól tettem. Nagyon egyszerű használni és tényleg szép, egységes felületet eredményez. A bőrön csak olyan érzés mint egy könnyű púder, nem nehéz, nem tömíti el a pórusokat, a bőröm egész nap képes lélegezni alatta. Ráadásul nagyon tartós is, rajtam akár 12 órát is kibír anélkül hogy megmozdulna az arcomon, a pirosító is nagyon tartós rajta. A fedése közepes, kisebb bőrhibákat szépen elfedi, nagyobb pattanásokkal már nem tud elbánni. Építhető, de akkor már kicsit maszkos hatású lehet. Zsíros vagy kombinált bőrön kifejezetten jól működik, nem fénylik át, nem lesz olajos érzetű, nem mitesszerképző. Viszont száraz bőrön már nem olyan szép, mert kiemeli az esetleges hámlós, száraz részeket. Többször olvastam ezzel az alapozóval kapcsoltban, hogy kifogásolták a színek kis választékát. Talán 4 vagy 5 féle árnyalatban kapható, de annyira szépen igazodik a bőrszínhez, hogy szerintem mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt. Nekem a legvilágosabbat ajánlották a boltban, pedig nem vagyok porcelánbőrű leányzó, de felfújva tényleg olyan mint az "eredeti" bőrszínem. És még annyi észrevételem lenne, hogy még a kisebb ráncokat is kiemeli, úgyhogy egy bizonyos kor felett nem árt vigyázni vele... Nekem 100%-osan bevált, nagyon szkeptikus voltam, mert nem tudtam elképzelni, hogy jó lehet, de minden várakozásomat felülmúlta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

RicoCake

2012. augusztus 23.

Végül nagy nehézségek árán sikerül megszereznem az itthoni ár feléért akció nélkül(!), hála az egyik jó barátnőmnek :) Nagyon fura ez a spray-s dolog, nálam működik hogy z alakban befújom az arcom és szinte kész is, csak az ujjamal egy-két helyen eloszlatom ahol szükséges. Maga az alapozó közepes fedésű de ha közelebbről fújod akkor erősebb lesz a fedése, de nem teljes fedés. Tartóssága 8 óra, a forever tovább fent marad, viszont ez se zsírosítja a bőröd, szóval egy nagyon jó termék!
Egy kicsi off: Még mindig nem tudom túl tenni magam; hogy miért kell dupla árat fizetni a Dior kozmetikai termékekekért? Talán úgy gondolják hogy ez presztizs kérdés és a "gazdagoknak" mindegy mennyibe kerülnek a termékek hiszen megvásárolják!? Szerintem nem így működik a világ, úgyhogy csak reménykedek valaki olvassa ezt aki illetékes, és eljut az agyáig... Újra szeretném venni ezt az alapozót a forever-el együtt,de nem mindig tudom beszerezni más által!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Carolin

2012. augusztus 7.

Maga az alapozó jó minőségű, könnyű, jól fed, természetes.4-est mindeképpen megérdemel. De ezt a spray kiszerelést valahogy értelmetlennek látom. A permet nem oszlik el egyenletesen. Így is, úgy is el kell dolgozni. Akkor meg nem értem minek ez a kiszerelés. Pumpás üvegben talán még olcsóbb lenne és környezetkímélőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

RicoCake

2012. augusztus 2.

Megakartam ma venni ezt az alapozót, a müllerben kerestem de csak 3 szín volt, egyértelmű hogy az nem volt ami nekem kéne! És az ára! HÁT ÉN ELDOBOM AZ AGYAM 20EZER FORINT!!! Azt hittem szívínfartust kapok! Ezt az alapozót a barátnőm 30 fontért vette nem rég angliában, és megnéztem német országban is csak 42 euro! Kiváncsi vagyok ki forgalmazza itthon a Dior parfümériákat, mert jó vastag bőr van a pofájukon, csak 30 euróval drágább mint bárhol máshol a világon! Nagyon szeretném ezt az alapozót de most egy jó ideig nem fogok tudni eljutni bécsbe hogy beszerezzem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

médea

2012. június 11.

Nagyon érdekes az állga, a szórófejből nem folyékony alapozó jön elő, hanem inkább félig száraz félig krémes anyag. Egyáltalán nem könnyű az állaga, keveset kell belőle csak használni, mert könnyen maszkhatást kelt. Én a neve alapján egy sokkal könnyebb alapozóra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0