Dior

Ár:   18 190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. december 29.

Ár:   18 190 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyed alapozó szérum

• természetes hatású
  • ragyogóvá teszi a bőrt
  • vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pegiszu

2022. december 12.

Pillekönnyű,tökéletes,természetes hatású alapozó.Gyönyörűen fed,szép összhatást lehet vele elérni,nagyon könnyen eldolgozható.Az illata is kellemes,picit púderes jellegű.Mindez igényes,könnyen használható kiszerelésben.Csillagos ötös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 12.

selmeczireka

2020. július 18.

A legjobb alapozó, amit valaha próbáltam, élmény használni, mindig rácsodálkozom az arcbőrömre, amikor felkenem. Gyönyörű a finish-e, enyhén púderes, nem maszkos, mintha egy második bőr lenne rajtam. A 010-eset használom, de most nyáron picit világos, így lehet hogy beruházok a 020-asra, de előtt azért megnézném élőben, mert igencsak borsos az ára ahhoz, hogy benézzem az árnyalatot. 10 csillagot is adnék, csak ne lenne ilyen magas az ára.....de még így is .....fantasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 18.

boghyca

2020. január 26.

A legjobb alapozó amit valaha használtam.
Könnyed formula, nincs vakolat hatása, nagyon szépen fed és természetes a végeredmény. A pipetta ha nem figyelünk rá szét tud csúszni. Igényes csomagolás, csak hát az ára... Ám ha belegondolunk, hogy mivel van dolgunk ár érték arányban megéri, mert tényleg high end cuccot kensz magadra. Imádom 🧡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

A legjobb alapozó amit valaha használtam.

Zsann

2019. december 29.

Tökéletes alapozó! Könnyed, nem maszatol, tartós. Szuper fedés! Csak az ára borsos, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

anikoannie

2019. július 20.

Nyarra vettem ezt az alapozot es jajj de jo hogy megtettem! Gyonyoruen alkamazkodik a borhoz konnyu kellemes allaga van jol fed es egeszen ragyog tole az arcom! Mindenkepp befogok ra ruhazni ujra. Telen pici puderral tokeletes! Elotte erdemes jol hidratalni es persze napfenyot hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

knoncs

2019. június 2.

Rendkívül könnyed, légies állagú, ennek ellenére számomra egész napra tökéletes fedést biztosít. Az egyetlen ok, amiért számomra nem érte el az öt csillagot (és ezzel együtt nem múlta fölül a nagy kedvencemet, a Diorskin star alapozót) az a kissé sárgás árnyalat, amelyet nem megfelelően barnult bőrnél felkenve észlelek az arcomon. Mindazonáltal nagyon szeretem, nyáron napi szinten használom, és bátran ajánlom azoknak, akik olyan alapozót keresnek, amely szépen fed, de nem nyújt maszkos érzetet/fedést az arcbőrön. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Ziggytwig

2019. március 4.

Kényelmes viselet száraz bőrön, nem húzódik alatta. Érdekesmód fotókon olyan szépen mutat, mintha retusálva lennék. A tükörben nem látom szebbnek a többi alapozómnál, de fotókon szembetűnően jobb mint bármi más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Cikkamakka

2019. február 15.

Számomra A Tökéletes Alapozó. Könnyed, természetes hatású, a bőröm színével tökéletesen egyező alapozó és még fényvédős is. Külön szeretem a folyékonyságát, nagyon könnyű eldolgozni. Pici púderrel szoktam fixálni, de a nélkül is tökéletes, én is talán csak megszokásból használom. Továbbá nem tudom, hogyan csinálja, de a szilikonokra hisztis bőrömet sem csapta ki még sosem, hiába van tele rengetegféle szilikonnal. Igaz nem is használom minden nap, de ez más szilikonos termékről is elmondható volt, és pár alkalom után jöttek elő a kis bigyók. Ennél soha nem történt ilyen.
Érdemes megfelelően hidratált bőrre felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Érdemes megfelelően hidratált bőrre felvinni.

skin

2018. december 12.

A legjobb alapozó amit valaha próbáltam. Nem tudnám meghatározni az állagát ,de olyan mintha könnyű légbuborékokkal lenne dúsítva.
Bársonyos a tapintása semmi eddig általam használt alapozó állaga nem volt ilyen. Viszonylag folyós ezért érdemes vigyázni vele Könnyen eldolgozható láthatatlan sminket eredményez. A fedése közepes tartósságát illetően sem lehet ok panaszra.
Púderrel fixálva bár igazából nem nagyon kívánja meg a fényesedés is elkerülhető.
Az egyetlen probléma az itthon kapható színskála ami roppant szegényes Tudom ,hogy manapság már lehet világosítani és sötétíteni is,de alapjában az a problémám,hogy ilyenkor a lényeg veszik el. A konzisztencia megváltozik és már nem ugyanazt tudja az alapozó mint amire hivatott lenne.
Nagyon szeretném megkérdezni az illetékeseket hogy mi alapján döntik ,hogy milyen színskála felel meg a magyar bőrszíneknek ,mert sok esetben sajnos gyatra a választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

Vince

2018. április 23.

A fedése gyenge, nekem pont elég. Szinte láthatatlan a bőrön, de gyönyörű lesz tőle az arc. Ecsettel nagyon egységes képet lehet vele elérni, púder kell fölé vagy átfénylik. Teljesen megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.