Dior

Ár:   18 190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. december 29.

Ár:   18 190 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyed alapozó szérum

• természetes hatású
  • ragyogóvá teszi a bőrt
  • vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag

Ár: 10000 , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

boghyca

2020. január 26.

A legjobb alapozó amit valaha használtam.
Könnyed formula, nincs vakolat hatása, nagyon szépen fed és természetes a végeredmény. A pipetta ha nem figyelünk rá szét tud csúszni. Igényes csomagolás, csak hát az ára... Ám ha belegondolunk, hogy mivel van dolgunk ár érték arányban megéri, mert tényleg high end cuccot kensz magadra. Imádom 🧡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

A legjobb alapozó amit valaha használtam.

Zsann

2019. december 29.

Tökéletes alapozó! Könnyed, nem maszatol, tartós. Szuper fedés! Csak az ára borsos, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

anikoannie

2019. július 20.

Nyarra vettem ezt az alapozot es jajj de jo hogy megtettem! Gyonyoruen alkamazkodik a borhoz konnyu kellemes allaga van jol fed es egeszen ragyog tole az arcom! Mindenkepp befogok ra ruhazni ujra. Telen pici puderral tokeletes! Elotte erdemes jol hidratalni es persze napfenyot hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

knoncs

2019. június 2.

Rendkívül könnyed, légies állagú, ennek ellenére számomra egész napra tökéletes fedést biztosít. Az egyetlen ok, amiért számomra nem érte el az öt csillagot (és ezzel együtt nem múlta fölül a nagy kedvencemet, a Diorskin star alapozót) az a kissé sárgás árnyalat, amelyet nem megfelelően barnult bőrnél felkenve észlelek az arcomon. Mindazonáltal nagyon szeretem, nyáron napi szinten használom, és bátran ajánlom azoknak, akik olyan alapozót keresnek, amely szépen fed, de nem nyújt maszkos érzetet/fedést az arcbőrön. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Ziggytwig

2019. március 4.

Kényelmes viselet száraz bőrön, nem húzódik alatta. Érdekesmód fotókon olyan szépen mutat, mintha retusálva lennék. A tükörben nem látom szebbnek a többi alapozómnál, de fotókon szembetűnően jobb mint bármi más.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Cikkamakka

2019. február 15.

Számomra A Tökéletes Alapozó. Könnyed, természetes hatású, a bőröm színével tökéletesen egyező alapozó és még fényvédős is. Külön szeretem a folyékonyságát, nagyon könnyű eldolgozni. Pici púderrel szoktam fixálni, de a nélkül is tökéletes, én is talán csak megszokásból használom. Továbbá nem tudom, hogyan csinálja, de a szilikonokra hisztis bőrömet sem csapta ki még sosem, hiába van tele rengetegféle szilikonnal. Igaz nem is használom minden nap, de ez más szilikonos termékről is elmondható volt, és pár alkalom után jöttek elő a kis bigyók. Ennél soha nem történt ilyen.
Érdemes megfelelően hidratált bőrre felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Érdemes megfelelően hidratált bőrre felvinni.

skin

2018. december 12.

A legjobb alapozó amit valaha próbáltam. Nem tudnám meghatározni az állagát ,de olyan mintha könnyű légbuborékokkal lenne dúsítva.
Bársonyos a tapintása semmi eddig általam használt alapozó állaga nem volt ilyen. Viszonylag folyós ezért érdemes vigyázni vele Könnyen eldolgozható láthatatlan sminket eredményez. A fedése közepes tartósságát illetően sem lehet ok panaszra.
Púderrel fixálva bár igazából nem nagyon kívánja meg a fényesedés is elkerülhető.
Az egyetlen probléma az itthon kapható színskála ami roppant szegényes Tudom ,hogy manapság már lehet világosítani és sötétíteni is,de alapjában az a problémám,hogy ilyenkor a lényeg veszik el. A konzisztencia megváltozik és már nem ugyanazt tudja az alapozó mint amire hivatott lenne.
Nagyon szeretném megkérdezni az illetékeseket hogy mi alapján döntik ,hogy milyen színskála felel meg a magyar bőrszíneknek ,mert sok esetben sajnos gyatra a választék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

Vince

2018. április 23.

A fedése gyenge, nekem pont elég. Szinte láthatatlan a bőrön, de gyönyörű lesz tőle az arc. Ecsettel nagyon egységes képet lehet vele elérni, púder kell fölé vagy átfénylik. Teljesen megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

hevandi

2018. április 8.

A legegeslegszebb finishu alapozo amit valaha probaltam. Nem fenylett at teljes napos hasznalat utan sem, nem kopott, nem csomosodott. Ez azert nagy szo, mert az en zsiros borom 1-2 ora alatt csillog mar, raadasul legyobbszor fel is zabalja az alapozot 😣 De a 3. hasznalat utan besokalt tole a borom, eszmeletlen sok apro pattanasszeru egyenleltenseg jelent meg a boromon, legfokepp a homlokomon. Szomoru vagyok 🙁 Az 5* -ot ennek ellenere megadom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

bobekecske

2017. május 13.

Nem tudom, hogy nem véleményeztem még. Kedvenc high-end alapozóm.
Gyönyörű, viszonylag tartós fedésű, ugyanakkor szép fényű és remekül használható zsírosabb bőrön is, ami elég ritka.
Építhető, de nekem 1 pipettányi adag bőségesen elegendő. Szépen és könnyen eldolgozható, nagyon jól terül, valóban pillanatok alatt púderessé válik, de az összhatás egyáltalán nem maszkos. Egyszerre többet használni hiba, de rétegezhető.
Erősebb-mattabb fedés eléréséhez nem ezt a terméket javasolnám.
Szerencsére nekem nem sérült meg a pipetta, de én csak itthon használom, és állítva, fiókban tárolom.
Itthon nehezen beszerezhető, de a 010-es árnyalat nekem elég világos, de nagyon fehér bőrhöz sötétnek bizonyulhat.
Egyetlen felróható hibának a nagyon folyós állagor mondanám: én közvetlenül az arcomra csepegtetem, és nagyon lassú, óvatos mozdulatokkal kezdem eldolgozni a RT buffing ecsettel. Ha picit jobban sietek, ar arcomról széthorja az ecset, és véletlenül összecsepegtetem a mosdókagylót, rosszabb esetben a ruhámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Nem tudom, hogy nem véleményeztem még. Kedvenc high-end alapozóm.
Erősebb-mattabb fedés eléréséhez nem ezt a terméket javasolnám.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Kígyópálma gyökerének a kivonata. Rostokban gazdag por, melyet fogyókúrához is szokás szedni. Hogy mire való a kozmetikumokban arról kevés információ érhető el, a CosIng bőrradírozó (abrasive) anyagnak sorolja be.