Dior

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2016. május 26.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyű, tartós, folyékony alapozó speciálisan fotozásokhoz kifejlesztve

Az arcbőr azonnal ragyogóbb és láthatóan egyenletesebb lesz.

Ár: 4000 , Eladó: szmelinda7
Állapot: Kb az 1/4-1/3-a van meg, a kepen látszik, ha nincs összerázva , hogy meddig van, Helyszín: Halasztelek, de Bp-en megoldható az atvetel vagy posta, fizetés: Kp vagy utalas
Sophia15151515

2019. február 17.

Nagyon jó alapozó tökéletes a fedése és nagyon szeretem hogy nagyon szép egészséges,ragyogó fényt ad az arcbőrömnek. Inkább száraz bőrhöz ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Ziggytwig

2018. július 24.

Szaraz bôrre fantasztikus. Nincs húzódás, kiszáradás alatta. Egy a baj vele: a legvilágosabb gyakorlatilag fehèr, a második legvilágosabb pedig csak nyár végèn jo, legalabbis nekem, mert eleg vilagos a bôröm. Próbálkoztam világosító cseppekkel, de az kicsit macerás és az állagán is ront. De mivel vitalumiére-t pesten csak sötét színben lehet kapni, ( wtf?!) maradok ennél

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

asdf27

2017. december 29.

nekem ezt csak próbaként tették fel, de ez nem működött. olyan, mintha kicsapódott volna, és maga az eladó hölgy is elég rémisztő látványt nyújtott, ahogy beleült minden pórusába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Vicus7

2017. november 2.

Tartós alapozó, vastagabb fedésű mint az Yves Sait Laurent. Nekem a bőrszínemhez sajnos nem igazán illeszkedik a 030 árnylat, de a minták közül talán még ez volt a legjobb. Kombinált bőrhöz jó, nem fényesedik ki tőle. 4 csillag az árnylat végett, nekem nyárra világos, az eggyel sötétebb meg már nem illett a bőröm színéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

tina30

2017. január 22.

Eddigi életem lejobb minőségű alapozója: tökéletesen fed,igaz,gyorsan kell vele dolgozni,mert hamar szárad,de rétegezhető.Picit megül a ráncokban,de nem vézses.Egészségesen ragyogó,hibátlan arcbőr,s nem is irritálja a bőrömet,pedig igencsak kényes bőröm van.Drága,de megéri,biztos,hogy újra veszem.:-)
Le a kalappal Cristian Dior munkássága előtt! Csúcsminőségű termékeket csinál.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

pofi89

2016. augusztus 1.

Kellemes állagú-színu finis, jól bírja a gyurodést.

UPDATE: Mostanra fogyott el, hiányzik. Nyáron is jól bírta a gyurodést és nem volt ilyen maszkszeru az arcom. Azóta egy EL alapozót használok v. BB-krémet, de nyomába se ér egyik sem. Ha lesz akció vagy reptéren járok, beszerzek még egyet. Tényleg nem vagyok high-end mániás, de eddig minden drogériás cuccban csalódtam, megengedhetetlenul szarok egyszeruen. Nekem csak néhány cucc kell, úgyis ugyanazt használom minden nap, de az a pár dolog legyen jó. Zsíros/kombinált borre ajánlom ezt a terméket és úgy gondolom, hogy megéri az árát, maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Kellemes állagú-színu finis, jól bírja a gyurodést.

despoina

2016. május 26.

Elég sűrű az állaga, a színskálája széles és jól fed egész napon át. Az Estee Lauder Double Wear konkurenciájának is mondhatnám. Az üzletbe azt mondták hogy fotózáskor használják, arra is lett kifejletszve. Egész nap fennmaradt, nap vêgere minimálisan megkopott. Egy kis púderrel a kifényesedés is elkerülhető. Jó termék de Magyarországon túl drága. Ez külföldőn 35 euró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

mrsgrob

2016. május 15.

Update: Több mint egy év után azt kell mondanom hogy az én nagyon jól ápolt de egyre szárazabb, idősödő bőrömhöz nem passzol. Tetszik a nem túl erős fedése, természetes összhatása, hogy nem érezni hogy alapozó van rajtam, hogy szépen kiegyenlíti a színeket az arcomon és a 010 árnyalat telitalálat. De túl sokat kell vele foglalkozni felvitelkor, időt hagyni neki, igazítani rajta hogy ne maradjon meg a pórusaimban és ráncaimban és sokszor így sem sikerül. Ahol pedig plussz fedés kell ott kifejezetten problémás. Egyszer csak azt vettem észre hogy hónapok óta nem nyúlok utána.
Most kétféle primert is tervezek venni, örülnék ha valamelyik megoldaná a problémáim ezzel az alapozóval mert szeretem az előnyeit.

Az üvege kicsi de nehéz, luxusérzetet ad. A kupakja jól rápattan, ne kell félni hogy leesik. A pumpája világbajnok, legicuripucuribb pöttyöt is lehet vele nyomni.
Az alapozó jól eloszlatható. A legvilágosabb 010 ivory árnyalatban van meg ami nem túl sárga sem túl rózsaszín, szép semleges. Fedése közepes.
Felviteléhez szivacsot ajánlanak - án kézzel viszem fel de ugyanazokkal a (nagyon gyors) paskoló mozdulatokkal, mintha szivaccsal csinálnám.
Ha egyszerre sok kerül az arcra, azt tapasztaltam azt nagyon nehéz helyrehozni. Viszont amikor az első vékony réteg rendesen felkerült, akár jöhet a következő.
Az arcbőröm száraz- kombinált, ami a száraz felé tolódik lassan. Nagyon alá kell hidratálnom mielőtt ezt felteszem. Miután kifestem a szemem és a szám, még egyszer át kell simítanom a szem alatti és a homlokom ráncaiban picit megállt alapozót, de ezután többet a nap folyamán ezzel nincs gondom. Rajtam nem oxidálódik.
Inkább mattnak mondanám, bár némi fénye van. Amit szeretek benne, hogy nem érzem hogy alapozó van rajtam. Sokáig kitart, nem foltosodik, általában nem áll meg a pórusokban sem a ráncokban - de ehhez jól el kell dolgozni felvitelkor és nem szabad túladagolni.
Azt vettem észre, kell kb fél óra a bőrömnek és az alapozónak hogy összesimuljanak(?) és onnantól nagyon szép - szóval pont mire az ember elindul.
+info: minden közepes vagy erősebb fedésű alapozó felvitelénél (ennél is) nagyon kell figyelnem az arcbőröm állapotára, mert látványossá teszik az esetleges száraz részeket, hámlásokat. Alaposan hidratálok, jól táplálom a bőröm, nagyon alaposan tisztítom, rendszeresen kémiai hámlasztok (BHA, AHA) és emellett nekem kb 2-3 hetente egy alkalommal egy gyengédebb fizikai hámlasztásra is szükségem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Wey1122

2016. május 3.

Glamour napok alkalmával csaptam le erre a szépségre.Mikor a parfümériába kipróbáltam és amikor felrakattam a Dior saját primerjét használták.Csodaszép félmatt finish tényleg nem hittem a szememnek.Olyan volt,mintha 10 évet fiatalodtam volna! Azóta tudom ez a primernek köszönhető. Az alapozó külseje ,pumpája világbajnok tényleg igazi luxus darab.Most sikerült 35 Euróért egyik internetes áruházból megrendelnem.Másik primerrel a Nars-sal sajnos nem működik ,Clarins Beuty Balm használtával sem hozza azt a finisht.Most amig tartanak a Glamour napok megrendeltem a Dior primert is.
Majd updatelek milyen a kettő együtt.Maga az alapozó nem okoz gondot,sem pattanást szóval nem rossz de....elfogult és szigorú vagyok.
Update:Teljesen kiakasztott ez alapozó ilyen nincs! Van két Zoeva alapozó ecsetem meg egy Shiseido egyiket sem szereti.
Utána vettem Beuty Blandert na evvel müködik! Nem tudom bennem van-e a hiba vagy vele? Tény jó alapozó ha megbarátkozol vele és kitapasztalod mit csinálj vele.Olyan a számomra,mint egy hisztis gyerek.Csak az a baj ezt nem lehet kinőni!
Dior primerrel tényleg csoda párosak,de a Dior primer más alapozóval is csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Dior primerrel tényleg csoda párosak,de a Dior primer más alapozóval is csodás!

forraine.timea

2016. április 29.

Szülinapomra leptem meg magamat vele a 013-as árnyalatban, és hát azt kell, hogy mondjam tökéletes. Olyan alapozót kerestem, amit minden nap is tudok használni anélkül, hogy pár nap után elnehezítené a bőrömet, viszont alkalmak esetén építhető is legyen. Nekem nagyon bevált, hihetetlenül kevés kell belőle a pumpája nagyon jó, a legapróbb adagot is szépen ki lehet nyomni vele. Én alapozóecsettel szoktam eloszlatni, napközbenre egy rétegben. Szép félmatt finishe van, és én az illatát is imádom. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.