DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samadhi, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

DKNY Be Delicious illatával.

egyedszilvi

2014. október 12.

Kaptam a parfümhöz,isteni együtt a kettő.Külön viszont nem venném meg,drága :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 12.

Kaptam a parfümhöz,isteni együtt a kettő.Külön viszont nem venném meg,drága :(

laruci

2013. február 18.

Nekem a bőrőm allergiás a parfümre, így marad a krémparfüm. Mivel ez a kedvenc illatom, így nyugodtan használhatom. Nem kell félnem a kiütésektől. Nagyon kellemes illata van és hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

bogibooo

2012. október 2.

Amikor a parfüm és újraveszem rendszerint kapok hozzá ilyen testápolót akció keretében (általában télre fogy el, nem tudom hogy csinálom). A testápoló nagyon nagyon tartós és olyan mintha befújtam volna a parfümmel magam. Magamtól nem venném meg, de ha ajándékba kapom mindig elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

krisztinka88

2012. szeptember 6.

A parfümmel együtt vettem, és erről a testápolóról teljesen meg is feledkeztem. A parfüm már régen elfogyott, de ezt nemrég megtaláltam, utazáshoz nagyon jól jött, nem kellett parfümöt vinnem, bekentem a karomat, és egész nap éreztem az illatát, mintha befújtam volna magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Mici

2012. május 4.

nekem rózsaszín van,és a parfüm mellé kaptam ajándékba,de nagyon szeretem az illatát,puha selymes lesz tőle a böröm és még este is érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-4, Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Algae Extract, Dimethicone, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Potassium Stearate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Glycol Stearate, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Polysorbate 20, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Stearate, Cetyl Alcohol, Glycol Stearate, Polysorbate 20, Polysorbate-80
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.