Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

mate

2016. július 18.

Csodalatos csomagolas,igazi luxustermek!!! Nagyon finom,kremes allagu,mintha hidratalo kremmel kennem az arcom. Jol fed es szepen fenn is marad az arcon egesz nap. Sajnos,nem jo arnyalatot vettem,ezert van egy eladom majdnem felaron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Guttmann Natasa

2013. március 2.

Csomagolása egy gyönyörű, arany kupakú, alapvetően átlátszó, dombornyomott üvegtégely. Nehezen lecsavarható a teteje, pont emiatt és persze kis méretéből adódóan (30 ml) alkalmas az ún. ''női táskába dobálásra.'' :-) Mindenekelőtt az állagát emelném ki, amiről ugye a nevét is kapta. Krémes, habszerű a textúrája, nem esik össze és nem is csöpög le az ujjakról felvitelnél, mint ahogy a folyékony alapozó teszi. A nyári hónapokban talán túlzás lenne, télen pedig kevés (hangsúlyozom: az én bőrtípusomnak), de ősszel és most tavasszal ideális viselet lehet. A színskálában 15 árnyalat található, nagyon gazdag palettájú. A halvány rózsaszíntől a sárgásabb tónusú bézseken át a bronzbarnáig tart. Nincs olyan bőrtípusú ember szerintem, aki ne találna sajátjának valót közöttük. A legvilágosabb (Classic 60) árnyalatot kézzel lehet szépen eldolgozni, mert ha ecsettel viszem, akkor az nagyon sokat felszív belőle. A fedése teljes photoshop-hatás, ámulatból ámulatba esek reggelente milyen alapos munkát pipálok ki ezzel egy lépésben, de mindamellett nem is maszkos vagy mű. Tényleg természetes és biztos fedésű egyben, hogy ez hogy lehetséges, azt ne kérdezzétek... A kopása olyan egyenletes, hogy szinte fel sem tűnik. A finise is természetes, és aki a textúrából arra következtetne, hogy zsíros és fényes, azt ki kell, hogy ábrándítsam. Nagyon szép, közepesen matt hatású. És a leggyönyörűbb, hogy egész nap tart, nem idézőjelben, hanem pont úgy, ahogy mondom: 10 órát alappal, púderrel simán kibír.
Ezennel a top 3 alapozóim közé soroltam. (kicsit hajlamos vagyok túlzásba esni e téren, jelenleg 10-nél többet birtoklok) Meg vagyok elégedve vele, egyet értek az előttem szólókkal is. Kategóriákkal jobb a drogériás társainál szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Anita19

2013. február 25.

nekem is bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

nekem is bevált :)

Lovrencsics Vivien

2013. február 25.

szépen egyenletesen el lehet oszlatni. nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 25.

szépen egyenletesen el lehet oszlatni. nekem bevált.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Pentapeptide-3
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Egy szintetikus peptidféle (néhány aminosavból álló fehérjedarabocska), mely alanint, arginint, isoleucint, glicint és prolint (ezek mind aminosavak) tartalmaz. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló. Lásd peptidek.