Best of Beauty 2019

Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: liele, Módosítva: 2012. május 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az illat fejjegyei, a nap érlelte Lichi és a pézsmás Ambrett e magvak gyengéden olvadnak össze a szívjegyben található  a virágos írisszel és a szenvedélyes illatú Osmanthus-szal.  A gyantás ámbra és a fás pacsuli, hosszan érezhető alapjegyei gyengéd bársonyos aromát hagynak maguk után.  Az időtlen elmélkedéssel töltött felejthetetlen pillanatok mámoros emlékek örökre bevésődn

Limitált kiadás.

Ár: 6000 Ft , Eladó: Lyah
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Tata, fizetés: foxi preferált, vagy személyes átvétel
D&G Light Blue Dreaming In Portofino ÜVEGÉBEN 8500-
Ár: 8500- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 100/ a képen látható mennyiség, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)
Bogyóka

2018. augusztus 1.

Nagyon kedves krémmániás csajszitól vettem. Ebben a kánikulában emberfia nem tudja mit fújjon magára. Valami könnyedebb, lágyabb, krémesebb illatra vágyott a lelkem. Bőrközeli, nem nagy hatósugarú, mivel EDT, így nem is tartós rajtam sem sajnos, mint ahogy lejjebb is írták. De nekem is benne van az illatban a tengerpart, a nyár, szellő illata. A licsi ami főleg érződik kifújáskor, imádom. Nem lehet egy lapon említeni az alap Light Blue-val, ez teljesen más illat. De én imádom, és nagyon örülök, hogy sikerült hozzájutnom. Kicsit lehetne tartósabb, de most ezt is elnézem neki, sajnálom, hogy nem előbb találtunk egymásra, csak így a nyár vége felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

EvaO93

2018. április 28.

Light Blue is nagy szerelem voltt, de ez... Fanyar, hűsítő, édeskés, könnyed, tökéletes nyári illat. Ami azt illeti rajtam ez a verzió sokkal tovább húzza, mint az anyaillat. Minden egyes pillanat, amikor megérzem felér egy hűsítő szellővel, néhány csepp hűsítő vízcseppel az arcomon. Szerelem van, de nagyon <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

anniiee

2017. december 22.

Nagyon sokan szeretik , én nem. Rémes parfüm, nagyon nehéz tömény illata van,(nekem büdös) az ember megfullad tőle, de minimum fejfájást kap, magas vérnyomással..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Lierre

2017. június 8.

Kicsit ellentmondásos a viszonyom ezzel az illattal, akárcsak a többi flankerrel. Egyszer uniszex illatnak érzem magamon, máskor a Creed Virgin Island Water ugrik be, ilyenkor nem is fújom magamra, én nem tudok olyan illatokat használni, amelyeket halványan is férfiasnak érzek, mint ahogy a 85E keblekből sem lehet hangulattól függően androgün megjelenést varázsolni, bármilyen "trendi" is. Ma reggel ismét Portofinoval kacérkodtam, s ma meglepő módon édes-krémes sütemény lett a végeredmény, a könnyedebb fajtából, amit azért a nyári melegben a limonádé mellé is szívesen rendel az ember lánya. Az anyaillatra továbbra sem emlékeztet, azt ne is keresse senki.
Gondolatban elhelyeztem a "használom és tetszik, de nem sírok, ha elfogy" polcomra, és megkapja az ehhez járó 4*-ot is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Vaslady

2016. április 10.

Vizes-enyhén édes,de kellemes nyári parfüm.
Viszont már a felfújásnál is nagyon bőrközeli,alig érezhető.
Hamar el is tűnik.
Lehetne tartósabb,akkor beszerezném.
De igy,ennyi pénzért sajnos nem.
Pedig tetszik,a kiszerelés,az üveg,az illat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Vizes-enyhén édes,de kellemes nyári parfüm.
Viszont már a felfújásnál is nagyon bőrközeli,alig érezhető.
Hamar el is tűnik.
Lehetne tartósabb,akkor beszerezném.
De igy,ennyi pénzért sajnos nem.
Pedig tetszik,a kiszerelés,az üveg,az illat....

klau810614

2015. július 9.

Finom krémes, édes illat és engem is meglepett mennyire tartós rajtam! De már van hasonló illatom így eladnám az enyémet ha valakit érdekel ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

kicsirita

2015. január 16.

Az alapillatot nem szeretem. Mindkét változat megvan (Escape to Panarea), nekem ez tetszik jobban. Magamon nem érzem, de kaptam már dícséretet emiatt az illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

salankianiko

2014. szeptember 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Hozzám is "hűtlen" ez a parfüm, pedig egy nagyon kellemes krémes, édeskés illat lenne. Nagyon sajnálom, hogy így jártam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

2014. április 17.

Sokat nem tudok róla mondani, mert rólam ez az illat egy perc alatt szublimál. Teljesen eltűnik. Soha ilyet nem tapasztaltam még parfümnél. A tesztcsíkon érzett illat alapvetően tetszett, bár nem tudom, a bőröm mit hozna ki belőle, ha megmaradna rajta. A csíkon egy könnyed, kellemes, az anyaillatnál sokkal kevésbé markáns, nőiesebb illatot éreztem. Nem szoktam tesztcsík alapján pontozni, de ő most kap egy négyest, feltételezve, hogy a bőrömmel nem kompatibilus és ezért válik semmivé rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

illatvarázs*

2013. szeptember 21.

Nagyon más, mint a sima L. B. Semmi friss, citrusosság.
Ez egy puha, édes gyümölcsös illat. Én megvoltam róla győződve, hogy van benne kókusz, de aztán megnéztem és nincs...mindegy, én érzem:-)
Nem érzem benne külön-külön egyik összetevőt sem, talán csak az ambrette-t, szerintem ettől édes, krémes. Tiszta, kellemes, nyugalmat árasztó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Nagyon más, mint a sima L. B. Semmi friss, citrusosság.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol