Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9890 Ft

Karakter: fás-aquás

Illatösszetevők: Citrusfélék, rózsabors, licsi, muskátli, pézsma, írisz, osmanthus, borostyánkő, pacsuli, vetiver

Ár: 9890 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Cintia04

2017. július 25.

Páromnak most ez a kedvenc illata. Nem egy illatguru de ezt most ő is nagyon mondja, hogy mennyire tetszik neki. Anno a sima Light Blue Pour Homme volt a kedvenc utána gondoltam névnapjára megajándékozom ezzel a változatával. Nem ismertem és ő sem így kutattam a többi változat után is, olvasgattam miben különbözhet azoktól amiket ismerek, aztán végül mégis mellette tettem le a voksomat egy kis kockázattal vagy tetszeni fog neki vagy nem. Igazából az győzött, hogy sok helyen olvastam, hogy a Living Stromboli a Pour Homme frissebb, légiesebb kiadása és igen van benne valami bár igen jól tették, hogy kihagyták belőle a tömjént azt a másikban sem szerettem. Citrusos, virágos, kicsit fűszeres, vizes illat. Tényleg nem rossz. Párom meg egyenesen imádja így azt hiszem jól döntöttem. Tartóssága is nagyon jó. Reggeli fújást is késő délután is érzem rajta mikor munkából hazaér. Ára is kedvező. Így szeretjük. Finom, pasis, tiszta. Mivel neki a munkája is olyan, hogy fontos a megjelenés de azért túlzások nélkül így teljesen megfelelő neki mint munkaparfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)