Dolce & Gabbana

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: moncsi29, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2019. január 24.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16990 Ft

Kiadás éve: 2012

Az 92-es Pour femme modernizált változata.

Illatösszetevők: málna, neroli, mandarin, jázmin, narancsvirág, mályvacukor, vanília, szantálfa, vaníliavirág

Ár: 16990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Akció! -- Dolce&Gabbana Pour Femme EDP 100ml/60ml
Ár: 7900 , Eladó: Virdzsusz1107
Állapot: 100ml/~60ml- t tartalmaz, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten átvehető személyesen, vagy eloreutalas után posta/futár. Szállítási költség a vevőt terheli
brethalia

2019. február 20.

Ez az illat rajtam nagyon nem működött, pedig az illatjegyei alapján nagyon szimpatikus, a kedvenc parfümjeim hasonló jegyekből állnak össze.
Nem ez az első D&G parfüm, ami nem működik rajtam, összességében ezek szerintem elég érett illatok, "nagyasszonyosak". Engem legalábbis öregített ez az illat (és a The One is, hajjaj, az még jobban).
Ezért azonban pontot nem vonok le, bár tény, hogy csalódtam, édesebb illatot vártam.

-1 csillag a tartóssága miatt. Az elején szinte túl erős volt az illat (bár lehet, csak azért éreztem túlzónak, mert alapból kellemetlen volt rajtam :D ), 4-5 óra elteltével azonban szinte teljesen eltűnt az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

nygigi

2018. szeptember 29.

Az illata valami borzalmas szirup, mintha gyógyszer lenne... vagy romlott lenne a fújós amihez hozzájutottam?

Update: Nem romlott a fújós, megszagoltam parfümériában is. Nagyon zavaró illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Heine

2018. augusztus 20.

Szeretnek úgy csinálni az emberek, mintha a gourmand-édes vonal lenne a világ megrontója, és minden nőiesség, ízlés, kellem és elegancia a nagyágyúkban rejtőzne: Alien, Diptyque, Creed, az egész Amouage sorozat, bármi, amit Kurkdjian alkotott (és nem a fújfúj kommersz Nina Ricci vonal), és a sor folytatódik a végtelenségig. Én úgy érzem, hogy lassan már ahhoz kell vastag bőr, hogy valaki felvállalja, hogy NEM ízlésficamos és szereti vaníliás, meleg, gourmand illatokat (ami nem az Angel). Szóval így állunk: szerelmeimre rásütve a bélyeg, hogy jellegtelen, halovány, semmike, cukros lé... csak a fiatal tinilányok hordanak ilyesmit, majd megjön az ízlésük. Na, én várom, hogy megjöjjön a vágy egy hetven évvel ezelőtti alkotásra, de csak nem jön, pedig azonosulnék én a kalapos-elegáns kesztyűs hölgyekkel, akiket Chanel aura leng körbe, de nem megy, és nem is akarom megjátszani magam.

Ez az illat eszméletlen finom, málnás-mályvacukros édesség, nagyon vaníliás, nagyon puha, sok bókot kapok rá.
Az ilyen édes-málnás illatok általában csak laza fuvallatként vannak jelen, mielőtt eltűnnek, de ez meglepően sokáig tart. Negyven fokban, kb. négy óra eltelte után még mindig volt szillázsa, tőlem negyven centire lehetett érezni.

*Felül kell írnom véleményemet. Gondoltam, beruházok egy drogériás, százmillis darabra, annyira jó élmény ez a parfi, egy éve gyártották, friss bontás... semmi illata. Mit csináltak ezzel, mit vettek ki belőle, hogy megszűnt a tartóssága? Vigasztalhatatlan vagyok. Fel kell kutatnom régi üvegeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

csikosmatyas

2018. augusztus 11.

Alapvetően nem rossz, de nem az én izlésvilágom. Nekem túl butaliba szagú (nyanyaszag verso) cukros vacak. Nyomasztó! Olyan mint egy tízezer forintos rúzzsal összekent porcelánfogsor.

Az utobbi pár napban az oldalt olvasva felmerült bennem a gondolat, hogy kéne egy "kamukomment" gomb ide !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Timi27

2018. július 31.

Édes, vaníliás meleg illat. Puhán körbeölel amikor magamra fújom. Nem túl fűszeres, inkább az édessége dominál rajtam. Én inkább ősszel ill. télen szeretem, amikor rossz idő van, jókedvre derít.. viszont elég belőle egy kisebb mennyiség is, és a nap végén is még nagyon érezhető. Nem a mostanság divatos cukorkás illat, az biztos, hogy nem tucat !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Timi8

2018. február 2.

Update 2.: ...hmmm, azon tűnődöm, h.ez az illat évek òta nem jött velem szembe, konkrétan tényleg senkin sem éreztem jò ideje. 2012-es kiadásù parfi. Nem divat már, vagy mi?! Pedig még mindìg tartja magát az édes vonal a parfüm piacon. Divat ide vagy oda, az édes illatokat a mai napig imádom és a málna pedig nagy kedvencem. Sebaj, már kapom is elő az üvegemet, és ha lehet, mostantòl még nagyobb előszeretettel fogok érte nyulni. Eszméletlenül finom, valòdi málna-csoda!

Update: Ùton a màsodik üvegem (nagy kiszerelés) ebből a kis édesből!!! Elfogyott, de hiànyzott nagyon. Mindìg kell! Bàr magamon ősszel kedvelem leginkàbb, olyankor vmi mesés, melengető finomsàg. Amùgy szàmomra meg pont ùgy édes ez az illat, hogy nem vàlik tucattà, megmarad az egyedisége és a finom igényes eleganciàja. Jò vétel, megéri beruhàzni rà! Kiegészìtem az értékelését plusz egy csillaggal!!! Szerelem.

Ez és az Intense változat is isteni lett! Nem is tudom, melyik sikerült jobban! Bőrömön eddig csak ezt pròbáltam, tesztcsìkon mindkettőt. Hideg időben mutatna szerintem igazán jòl, finom, édes, gyümölcsös, de nem kislányos. Rajtam a málna, jázmin és mályvacukor triò érződik leginkább. Tartòs! Megéri az árát, bár nem volna hátrány ha olcsòbb volna... Számomra inkább alkalmi mint rohangálòs. Lehet, fogok belőle mintácskákat beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Lilko95

2017. december 27.

Barátnőm mutatta egy drogérias papírcsíkon, és ugyanaz az illat volt napok múlva is, mint mikor kifújod.
Végül netről rendeltem meg most. És számomra ez "Az illat".
Nagyon elégedett vagyok vele, finom édes, de nekem egyáltalán nem sok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Végül netről rendeltem meg most. És számomra ez "Az illat".
Nagyon elégedett vagyok vele, finom édes, de nekem egyáltalán nem sok :)

Masnuci

2017. október 18.

Mi a csudát dugtak az én orrom alá a parfümériában??? Olvasom a leírásokat, véleményeket a parfümről, de nekem se cukorkabolt, se mályvacukor, se púder, se vanília, se puhaság, se semmi azok közül amiket leírtatok. Semmi mást nem éreztem csak azt a fajta szúrós rózsaillatot amit nagyon nem szeretek, pedig a leírás szerint ebben nincs is rózsa! Sajnos nekem nagyon nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 18.

leila0803

2017. szeptember 8.

Eloszor tul edesnek talaltam. Majd a baratnomtol megkaptam egy 10 ml koruli maradekot eredeti uvegben. Haat, ez nagyon nagyon fincsi. Finom, edes, szofisztikalt illat. Igazi noies kis felho. Szivesen viselem igy a huvosebb idoben, es emlekeztetett ra, hogy edes parfumok is lehetnek elegansak, ugyhogy megint kinyitva a parfumgardrob es nyitva az ut az edesebb illataim szamara. :)

Update: Van valami nagyon zavaró a leszáradásában, és sajnos nem is igazán van neki hatósugara és a tartóssága sem annyira meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Kremcica

2017. augusztus 30.

Update:
Most hogy hozzájutottam egy kis üveghez (nagyon cuki a 25 ml-es kiszerelés a plüss dobozával) és egész nap körbevett az illata megérdemli az 5. csillagot. A tartóssága ha nem olyan erős mint egyik-másik parfümömé, de egyáltalán nem rossz, lehet korábban melegebb időben próbáltam amikor egyébként is minden parfüm illékonyabb. Az illata pedig csodás, egyszerre fiatalos és nőies. És a csavar is megvan ahogy a málnából átvált a virágos majd vaníliás-mályvacukorba, fíiiiinom. :)

Édesanyámnak kerestünk illatot amikor a DG polca előtt ezért nyúlt. Kapásból odaadta nekem azzal hogy "ez a te illatod". Elsőre nem tetszett. Nem éreztem benne semmi különlegeset sőt kicsit zavart benne valami. Később viszont átváltott egy elképesztően finom puha vaníliás púderes édességgé. Ami picit zavar benne, hogy szeretem ha a parfümömben van egy kis csavar. Ebben nem érzem, bár hétköznapokra ősztől tavaszig azért elfújkálnám. :) A tartóssága gyenge közepes, rajtam sajnos kevés parfüm tartós és ez sem volt az. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Update:

Antioxidánsok: BHT